2 153 24

Військовим РФ, які повернулися з України, не видають довідки про поранення, - Центр нацспротиву

поранення,окупанти

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

За даними місцевого підпілля, у Курській області РФ окупанти, які повернулися з України, не отримують довідки про поранення.

"Ворожі солдати масово скаржаться, що їм або не видають довідки про поранення, або завищують категорію придатності, щоб визнати готовими до подальшої служби.

Так, з березня 2022 по грудень 2023 року до суду на госпіталі подали щонайменше 922 поранених. Вони намагаються оскаржити рішення військово-лікарських комісій. У регіон направили перевірку", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+8
Нафуя їм довідки? 😲 Бидло (худобу) можна просто протаврувати. Або бірку на вухо причепити. Щоб не згубилая по-п'яні.
показати весь коментар
18.12.2023 14:45 Відповісти
+6
Правільна! Може це вони самі собі цвяхом проковиряли. От якби здохли у всіх на виду - тоді ніяких питань.
показати весь коментар
18.12.2023 14:45 Відповісти
+3
Пусть радуются козломордые репоеды, что вернулись пад радныя бярезки не в цедофановом мешке для трупов, а целыми и пусть разшатывают власть ***** в своей орде.
показати весь коментар
18.12.2023 14:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нафуя їм довідки? 😲 Бидло (худобу) можна просто протаврувати. Або бірку на вухо причепити. Щоб не згубилая по-п'яні.
показати весь коментар
18.12.2023 14:45 Відповісти
Правільна! Може це вони самі собі цвяхом проковиряли. От якби здохли у всіх на виду - тоді ніяких питань.
показати весь коментар
18.12.2023 14:45 Відповісти
и что что нет ноги? оформление ветеранов временно прекращено, званитє в минобороны, я вас туда нє пасылала
показати весь коментар
18.12.2023 14:47 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2023 14:49 Відповісти
а парешать вапрос?
показати весь коментар
18.12.2023 14:51 Відповісти
На місті видавати потрібно!
показати весь коментар
18.12.2023 14:53 Відповісти
Тобто в ерефії краще. Давайте здамося, хоча б довідку про смерть отримаємо, а каліцтво - то таке, переживемо.
показати весь коментар
18.12.2023 14:59 Відповісти
То треба, значить, терміново об'єднуватись і надалі стійко та зі вдячністю переносити покарання від "старшого брата" за дурникувате свавілля.
показати весь коментар
18.12.2023 15:09 Відповісти
А чому ні? Якщо ми такі ж моральні покручі, як і вони, то легко "забудєм і простім".
показати весь коментар
18.12.2023 15:14 Відповісти
переносити покарання від "старшого брата"
==
В мене був знайомий, він свого старшого брата просто писдив, за то шо дурень та алкаш.
показати весь коментар
18.12.2023 15:19 Відповісти
У нашому випадку зовсім різні вагові категорії.
показати весь коментар
18.12.2023 15:27 Відповісти
У моєму випадку теж були різні вагові категоріі.
показати весь коментар
18.12.2023 15:56 Відповісти
На чиєму ж боці була вага?
показати весь коментар
18.12.2023 15:59 Відповісти
на боку старшого.
показати весь коментар
18.12.2023 16:02 Відповісти
І так буває.
показати весь коментар
18.12.2023 16:07 Відповісти
так, тільки кацапи - хоч молодші за нас, але не брати. Просто 3.14дори.
показати весь коментар
18.12.2023 16:13 Відповісти
А що вони чекали - казна-то не бездонная.
Для раші мобілізований - расходний матеріал.
показати весь коментар
18.12.2023 14:54 Відповісти
Мене це має бентежити?
показати весь коментар
18.12.2023 14:55 Відповісти
Пусть радуются козломордые репоеды, что вернулись пад радныя бярезки не в цедофановом мешке для трупов, а целыми и пусть разшатывают власть ***** в своей орде.
показати весь коментар
18.12.2023 14:55 Відповісти
ціна папіру цієї довідки більша, ніж ціна того сміття, цих орків, що лізуть в Україну..
йух вам, а не справку