10788 відвідувачів онлайн
2 564 24

Зеленський призначив Сандигу державним уповноваженим АМКУ

максим,сандига

Президент Володимир Зеленський призначив Максима Сандигу державним уповноваженим Антимонопольного комітету України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на указ голови держави.

"Призначити Сандигу Максима Вікторовича державним уповноваженим Антимонопольного комітету України", - йдеться в документі.

Сандига працював помічником прокурора Деснянського району Києва, слідчим та старшим слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України.

З 2021 року обіймав посаду заступника голови Донецької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Топ коментарі
+12
слідчий... прокурор... уповноважений...
так, якого хріна він на фото у ХАКІ?
"звичайний модний бренд" серед зе-покидьків?
А взагалі, в Україні, АМКУ існує тільки для того, що би збирати данину та відкати з бізнесу на додаток до податковій.
Своїх прямих обов'язків він не виконував ЖОДНОГО ДНЯ на протязі всього свого існування.
показати весь коментар
18.12.2023 16:49 Відповісти
+8
Все що від лукавого(зелупи), - всі крадії, корупціонери та зрадники. Можна казати сміло , що цього хлопчика можно "почипити " на ялинці разом зі всіма зе слугами кацапів .
показати весь коментар
18.12.2023 17:12 Відповісти
+7
прокурор-ціфровізатор. Дєло пойдьоть.
показати весь коментар
18.12.2023 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
слідчий... прокурор... уповноважений...
так, якого хріна він на фото у ХАКІ?
"звичайний модний бренд" серед зе-покидьків?
А взагалі, в Україні, АМКУ існує тільки для того, що би збирати данину та відкати з бізнесу на додаток до податковій.
Своїх прямих обов'язків він не виконував ЖОДНОГО ДНЯ на протязі всього свого існування.
показати весь коментар
18.12.2023 16:49 Відповісти
Хто вони?!

Ці невідомі хлопчики та дівчатка?
Звідки вони беруться на такі високі посади?

Покоління 30 річних нонаймс «покупае « собі посади у дядьки Елдака?

А потім починається - « Маемо право на помилку!».

І все це під час Війни…

За усі призначення у владі відповідае одна людина- Зеленський!
Приде час і ця відповідальність настане.

Війна усе НЕ спише. Усі ходи записані.
показати весь коментар
18.12.2023 17:28 Відповісти
Яких різнобічних спеціалістів знаходить буратіно коломойского на керівни посади в державаі прям мороз по шкірі і прокурор і слідчій і спеціаліст з цифровой галузі тільки чомусь всі його призначенці врешті решт виявляються зрадниками,ворами. недоумками і афірістами як і він сам. Гівно к гівну липне.

показати весь коментар
18.12.2023 17:30 Відповісти
З 2021 року обіймав посаду заступника голови Донецької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Джерело:

Комп"ютер якийсь...
показати весь коментар
18.12.2023 16:50 Відповісти
прокурор-ціфровізатор. Дєло пойдьоть.
показати весь коментар
18.12.2023 16:52 Відповісти
Діджитал уповноважений зематрици.
показати весь коментар
18.12.2023 16:58 Відповісти
Головне, що пройшов донецьке горнило)
п.с. здається, це вже колись було? 🤔
показати весь коментар
18.12.2023 18:48 Відповісти
ну, зараз такі часи, що колишній прокурор стає креатурою колишнього інтернет-афериста. Науковою мовою це називається какістократія.
показати весь коментар
18.12.2023 19:52 Відповісти
чекаємо компромат...
показати весь коментар
18.12.2023 16:53 Відповісти
Знову ''данєцкіє'' при владі.
показати весь коментар
18.12.2023 16:54 Відповісти
Або зрадник, або крадій. Їншого не буває.
показати весь коментар
18.12.2023 17:02 Відповісти
Все що від лукавого(зелупи), - всі крадії, корупціонери та зрадники. Можна казати сміло , що цього хлопчика можно "почипити " на ялинці разом зі всіма зе слугами кацапів .
показати весь коментар
18.12.2023 17:12 Відповісти
А Сандига - це українське призвіще чи татарське ?
показати весь коментар
18.12.2023 17:20 Відповісти
Донецьке .
показати весь коментар
18.12.2023 18:52 Відповісти
ещё один *****
где он их набирает?
показати весь коментар
18.12.2023 17:41 Відповісти
Это харя не внущает доверия. От слова "АБСОЛЮТНО".
показати весь коментар
18.12.2023 17:51 Відповісти
Це не харя, це мозоль !
показати весь коментар
18.12.2023 17:54 Відповісти
Еше один державный ухилянт на брони с мерсом s класса от державы,с зарплатой сто,премией двести,с двумя шоферами,тремя охранниками,пятью секретутками,десятью помощниками и бесчисленными закордонными командировками.
показати весь коментар
18.12.2023 18:02 Відповісти
От хіба можна живу людину Сандигою називати!
)))
показати весь коментар
18.12.2023 20:47 Відповісти
Слово "конкурс" команді Зе невідомо.
показати весь коментар
19.12.2023 20:43 Відповісти