4182 відвідувача онлайн
6 577 57

Кличко купив зі своїх коштів 100 FPV-дронів під Авдіївку

кличко

Віталій та Володимир Клички передали 100 дронів 47 бригаді, яка обороняє Авдіївку. Ще декілька партій безпілотників у дорозі.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Отримали 100 FPV-дронів, які замовили разом з братом. Придбав їх Володя. Сьогодні пташки прибули до Києва і вже вирушають в 47-му бригаду під Авдіївку. Хлопці їх там дуже чекають", - заявив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що невдовзі мають прибути наступні партії безпілотників, які брати Клички придбали для ЗСУ.

"Ми чекаємо ще кілька замовлених наступних партій БПЛА", - наголосив Кличко.

Мер Києва також повідомив, що з 7 мільярдів гривень, які були передбачені у столичному бюджеті 2023 року на підтримку ЗСУ, понад мільярд виділено саме на дрони.

"Що стосується допомоги столичної громади - в 2023-му Київ виділив із бюджету міста на запити ЗСУ для придбання дронів понад 1 мільярд гривень", - підкреслив Віталій Кличко.

Як раніше повідомив Віталій Кличко, у 2023 році Київ спрямував на допомогу захисникам 10% бюджету міста.

Топ коментарі
+34
Це у 100 разів більше, ніж вся фракція СН...
показати весь коментар
19.12.2023 14:07 Відповісти
+33
Безугла на гівно зійде
Дякую, Віталька ти Володимир.
показати весь коментар
19.12.2023 14:11 Відповісти
+32
А боневтік скільки? 73% ви такого президента-скупердяя хотіли?
показати весь коментар
19.12.2023 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А боневтік скільки? 73% ви такого президента-скупердяя хотіли?
показати весь коментар
19.12.2023 14:06 Відповісти
А зермаки скільки купили ?!
показати весь коментар
19.12.2023 14:11 Відповісти
А как пишется ни@уя? Раздельно или вместе?
показати весь коментар
19.12.2023 14:14 Відповісти
тут все гірше, вони не те що не купили, а скільки вкрали.
показати весь коментар
19.12.2023 14:24 Відповісти
Думаю дуже багато, цілий нуль.
показати весь коментар
19.12.2023 14:44 Відповісти
Зедєрьмаки купили стільки же , але тільки навпаки , купили отріцатєльно у свій карман.
показати весь коментар
19.12.2023 15:57 Відповісти
А "...Управління держохорони купило елітні позашляховики Toyota з мигалками по 2 мільйони за штуку..."
показати весь коментар
19.12.2023 16:24 Відповісти
Дякуємо, Клич !
показати весь коментар
19.12.2023 18:15 Відповісти
Он все-равно барыга и все-равно виноват во всем. Зеля с Ермаком зуб дают
показати весь коментар
19.12.2023 14:07 Відповісти
Ті, хто вчора вимагав від Кличка віддати всі гроші на ЗСУ, після новини про дрони пишуть, що краще б він відремонтував метро.
показати весь коментар
19.12.2023 14:24 Відповісти
"Робота така"
показати весь коментар
19.12.2023 14:33 Відповісти
Не звертайте уваги на хейтерів. В них хронічний ПМС.
показати весь коментар
19.12.2023 14:41 Відповісти
хейтери, чи ОПешне заслане казачество ?
показати весь коментар
19.12.2023 18:16 Відповісти
Я в сортах гівна не розбираюсь. Вибачте.
показати весь коментар
20.12.2023 12:41 Відповісти
Це у 100 разів більше, ніж вся фракція СН...
показати весь коментар
19.12.2023 14:07 Відповісти
Більше ніж вся СН+ОПЗЄ.

А, якщо скласти всіх волонтерів, включно з Порошенко, то вийде, що Міноборони, Кабмін, Офіс президента да і сам ЗЄ Україні взагалі не потрібні.

Користі з ЗЄ-влади та його моносброду - нуль. ******* тільки паразитують на українцях.
показати весь коментар
19.12.2023 14:11 Відповісти
Як тут не пригадати?
показати весь коментар
19.12.2023 14:16 Відповісти
Аби ж 0!
Вони гадять активно.
показати весь коментар
19.12.2023 15:42 Відповісти
справа у тому у 100 разів більше від 0 не може бути, бо 0 це нічого, а в скількісь раз від нічого не може бути. ну це так. а Кличка велика повага, і ганьба зеблюдкам.
показати весь коментар
19.12.2023 14:16 Відповісти
Хотів написати.... Дивлюсь, нижче вже попередні коментувачі все написали. Молодці Клички!
показати весь коментар
19.12.2023 14:11 Відповісти
Безугла на гівно зійде
Дякую, Віталька ти Володимир.
показати весь коментар
19.12.2023 14:11 Відповісти
.... особливо на фоні нещодавніх новин від комбата, що від влади вони отримали за весь час 100.
показати весь коментар
19.12.2023 14:20 Відповісти
А вона ним була, є і буде!
показати весь коментар
19.12.2023 14:24 Відповісти
Ну "зелені"кажить скільки дронів придбали ваші "діячи" - Агрохамія, Хетьманцкв, Марфа Безумна та інші поцріоти?
показати весь коментар
19.12.2023 14:12 Відповісти
за свої власні. Чи повилазило і читати не можеш?
показати весь коментар
19.12.2023 14:16 Відповісти
ссылку на статью сбрось
показати весь коментар
19.12.2023 14:17 Відповісти
FPV-дрони по $270 000 за 1 шт?
показати весь коментар
19.12.2023 14:20 Відповісти
Безугла! Ти?
показати весь коментар
19.12.2023 14:22 Відповісти
Столько сидит в Парламенте и из Безуглой стала Круглой.
показати весь коментар
19.12.2023 18:14 Відповісти
І ще один хук Єрмаку проміж баньок.
І хук від Володимира - контрольний.
показати весь коментар
19.12.2023 14:16 Відповісти
хук бьється у щелепу, а проміж очей- кросс або прямий або двійка
показати весь коментар
19.12.2023 14:19 Відповісти
Нема питань.
показати весь коментар
19.12.2023 14:30 Відповісти
Ви забули коротке слово "джеб".
показати весь коментар
19.12.2023 15:00 Відповісти
коли мене вчили такого слова не використовували
показати весь коментар
19.12.2023 15:28 Відповісти
Браво братам Кличко! От якби всі депутати кожен купив хоча б по стільки дронів! Чого їм не вистачає? Грошей чи совісті?
показати весь коментар
19.12.2023 14:25 Відповісти
мало, треба ще!!
показати весь коментар
19.12.2023 14:27 Відповісти
Для чого Зелі булава,
Щоб з військом в бій ходити?
Болить у нього голова,
Щоб красти й добре жити!
показати весь коментар
19.12.2023 14:30 Відповісти
на жаль жодна тварюка із ОПЗЖ чи СН на ринг проти Кличка не вийде. Навіть зараз. Бо буде боляче
показати весь коментар
19.12.2023 14:34 Відповісти
А що купили кварталівці 95 -го,чи олігархи які так грабували країну і зараз вони спокійно продовжують паразитувати ?
показати весь коментар
19.12.2023 14:44 Відповісти
Ще декілька партій в дорозі.👍
показати весь коментар
19.12.2023 14:47 Відповісти
А Лайно, що зелого кольору, скільки? А мама Рима, а сепаратюга батько.... Ублюдки. Щоб ви здохли.
показати весь коментар
19.12.2023 14:53 Відповісти
Честь Кличкам!
показати весь коментар
19.12.2023 14:55 Відповісти
молодець - почув пана бутусова, купив дрони для авдіївки; зе-лупа теж почула пана бутусова й не пустила його на "прес-конференцію"...
це до того, кому Україна болить справді...
показати весь коментар
19.12.2023 15:04 Відповісти
Він точно не вписується в стандарти Зельоної влади. Треба його терміново міняти. На Тищенка, або Безуглу.
показати весь коментар
19.12.2023 15:08 Відповісти
Вовочка зажался вплоть до очка - не дам ни копейки!
может, Первая Леди соизволит купить килограмм скумбрии для ВСУ?
показати весь коментар
19.12.2023 15:27 Відповісти
Оце діло!Хоч трохи запізнився , але правильний напрямок!
показати весь коментар
19.12.2023 15:29 Відповісти
А зелене чмо замовило кмісу новий рейтинг для себелюбимого! За бюджетні кошти.
показати весь коментар
19.12.2023 15:43 Відповісти
Нарешті! Молодці що дослухались. Треба робити системно, брати можуть потужно допомогти.

Думаю відео Бутусова зробило свій внесок.
показати весь коментар
19.12.2023 15:48 Відповісти
Може,хтось у владі і чекає нашої поразки,
але з таким народом є надія,що переможемо.
показати весь коментар
19.12.2023 15:55 Відповісти
Ми когось сваримо, що недопомогає ЗСУ,шо нічого не роблять для оборони, що не виробляють нове озброєння і боєкомплекти . і ще десяток справ що вони не роблять для перемоги над рашкою А хто вам сказав,що вони цього хочуть, хто вам свказав ,що вони хочуть перемоги над рашкою? ДА ВОНИ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ,БО ВОНИ ЖДУТЬ ПУТІНА,БО ВОНИ ХОЧУТЬ ,ЩОБ В УКРАЇНІ БУВ РУСЬКИЙ МІР, Тому перестаньте призивати їх допомагати ЗСУ,це наші гниди і ждуни і з ними потрібно боротись,як з рашкою. АЛЕ Є ОДНА БІДА_-їх вибрали такіж ждуни і прихильникі путіна. Вони скрізь,у владі,в СБУ. поліції і серед нас. Оце не меньша біда для УКраїни.
показати весь коментар
19.12.2023 16:09 Відповісти
Пам'ятаю як ці кварталівці ржали постійно з Кличка типу що він тупий. А тепер нехай поржуть з Вови свого, особливо коли він говорить без написаного тексту