10048 відвідувачів онлайн
46 705 244

Українцям варто зменшити споживання товарів та послуг "у декілька разів", - Мінфін

марченко,сергій

Задля того, щоб перемогти у війні з РФ, нашим громадянам доведеться у кілька разів обмежити споживання. Зокрема, відмовитись від купівлі закордонних товарів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua, про це заявив очільник Міністерства фінансів Сергій Марченко під час дискусійної панелі "2024: виклики і перспективи" в рамках спільного проєкту LB.ua й EFI Group

Він зауважив, що українська економіка має перейти на "воєнні рейки". І під цим терміном варто розуміти не лише збільшення виробництва озброєнь, а й усвідомлення суспільством того факту, що триває війна.

"Військові рейки — це не тільки про військову індустрію, це і про розуміння суспільства, що в нас війна. На жаль, поки що ми живемо в досить специфічній реальності, коли в нас усе добре, є стабільність макроекономічна, курсова. Але ця реальність потребуватиме корекції, якщо ми хочемо перейти на військові рейки. Це обмеження суспільного споживання. Нам потрібно зменшити його в декілька разів, тому що ми споживаємо в основному імпортні товари й послуги, це визначає наш економічний потенціал", — зауважив міністр.

На його думку, на цьому етапі суспільство до такого не готове, але це потенційний сценарій.

"Можуть бути інші податкові режими, інші видаткові режими. Ми до цього маємо готуватися і, думаючи про 2025 рік, маємо закладати відповідні сценарії", - попереджає голова Мінфіну.

Топ коментарі
+93
А може треба зменьшити рівень марадерства у Ze-шапіто ?

Майже 90% українців вважають корупцію однією з основних проблем країни, - опитування
Майже 80% українців назвали Зеленського відповідальним за корупцію у владі, - опитування
Виходить майже всі розуміють , що Ze та його шапіто - основна проблема України
показати весь коментар
19.12.2023 15:14 Відповісти
+79
А суддям, прокурорам, депутанам та іншим недоторканим, що витрачають мільони на коштовні машини і т. д.? Чи вони не українці?
показати весь коментар
19.12.2023 15:15 Відповісти
+58
Для початку їм б треба було таки обмежити зарплатню і пенсії стотисячні.
показати весь коментар
19.12.2023 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
у нас ринкова економіка тому ніхто не збирається себе в чомусь обмежувати самостійно. це натяк, що вони самі нас обмежать в споживанні, а саме шляхом зменшення пенсій та зарплат шляхом інфляції (думаю побояться зменшувати фізично напряму) та тиску на бізнеси, щоб бізнес закривався, а люди працювали за миску рису, в той час як вони жируватимуть. план зрозумілий - ідіть найух
показати весь коментар
19.12.2023 18:21 Відповісти
Так покажите пример народу, начните с себя.
показати весь коментар
19.12.2023 18:24 Відповісти
украинских чиновников надо периодически пи#дить и засовывать воровскими рожами в контейнеры для мусора
показати весь коментар
19.12.2023 19:10 Відповісти
Я ще такого не чув,щоб не держава перейшла на воєнні рейки,а народ ,сам((
показати весь коментар
19.12.2023 19:23 Відповісти
починайте з себе
показати весь коментар
19.12.2023 19:25 Відповісти
Українцям варто зменшити споживання товарів та послуг "у декілька разів", - Мінфін
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Все это относится к украинцам, а не к ним, у которых почти у всех паспорта россии или Израиля.
показати весь коментар
19.12.2023 19:40 Відповісти
І паРаши і Ізраїля ,а деяких і по 3 і по 4 запасних АЄРОДРОМИ ! Судячи з їхніх декларацій по 2-3 авто по 700 000 , ВІЛЛИІ , ЗАМКИ …………
показати весь коментар
22.12.2023 08:45 Відповісти
То тоді бери приклад із рашки. Всі гиржали із Їхнього імпортозаміщення, а зараз не до сміху. Вони точно із цієї війни вийдуть міцнішими. Вони зараз закуплюють станки, технології, і за пару років в них буде все своє.
Потрібно і в нас запускати виробництво свого усього. Вз'їбати олігархів, щоб вкладали гроші в розвиток, а не сиділи на тому, що викопають із землі або ******** в народу.
І найперше, перестати купувати у пшеків усе.
показати весь коментар
19.12.2023 19:42 Відповісти
Так вони вас і послухали,МАФІЯ вже не плюЄ , а срЄ ВСІМ НА ГОЛОВИ‼️
показати весь коментар
22.12.2023 08:47 Відповісти
Cпочатку кожному з вас по кулі в лоб. Так сказав сєнякріль!
показати весь коментар
19.12.2023 19:48 Відповісти
Знав, що ідіоти в СН, но щоб настільки, то це вже повний піець Цей бовдур бовкнув аби не мовчати.
показати весь коментар
19.12.2023 19:54 Відповісти

Марченко, ви з Гетьманцевим спілкуєшся???
Ото він о%уїє...
показати весь коментар
19.12.2023 19:57 Відповісти
Може краще зевладі,депутатам, олігархам,суддям,прокурорам,та що з ними, "затягнути пояси", а не простим громадянам, які вже ледве виживають?
показати весь коментар
19.12.2023 20:05 Відповісти
Вони ще й в 25-му мародерити мріють.
показати весь коментар
19.12.2023 20:26 Відповісти
Селяни відмовляться від Джека Деніелса, і перейдуть на самогон, а Розенблат поверне передоплати МО за безпілотники якіх немає?
показати весь коментар
19.12.2023 20:32 Відповісти
Які ж там при владі ідіоти....
показати весь коментар
19.12.2023 20:44 Відповісти
Вони не ідіоти. Вони цинічні крадії.
показати весь коментар
20.12.2023 11:10 Відповісти
Сьогодні у нас виробництві в Києві були мєнти. Одягнуті у дуже дорогі речі явно не українського виробництва. Може, ****, пора з ментами розібратися? Може, у цих засранців зарплати завеликі? Може, нехай куплять щось подешевше, а то одягаються, як бізнесмени і ще й на дорогих тачках їздять. Ну, таку Україну бажаючих захищати буде з кожним днем все менше - це точно.
показати весь коментар
19.12.2023 20:47 Відповісти
Украинцы в массе настолько бедные что им не до покупок дорогих заграничных товаорв. Увеличте налог,акциз на роскошь-богатые чиновники конечно не откажутся от иностранных качественных товаров,но хотя-бы часть их денег поступит в госбюджет
показати весь коментар
19.12.2023 20:54 Відповісти
А потом этот же министр будет завывать что у них снизились сборы НДС и акцизов. Армия сейчас финансируется с наших налогов, и сюда же входит и 20% НДС с каждого купленного товара или услуги, т.е. по логике надо наоборот стимулировать продажи, чтобы увеличить поступление от НДС.
Загнав экономику на так называемые "военные" рельсы, получится разве что снизить налоговые поступление.
показати весь коментар
19.12.2023 21:52 Відповісти
Це занадто складні речі для міністрів криворізької школи економіки ... Вони знають лише дві дії - віднімання і ділення ...
показати весь коментар
19.12.2023 23:50 Відповісти
Українцям варто зменшити споживання товарів та послуг "у декілька разів", - Мінфін Джерело: Ну так ви Зе п*дораси пересідайте на Таврії і Деу Ланос зі своїх Лексусів, Ренжроверів і Лендкрузерів, подавайте приклад всій Україні.
показати весь коментар
19.12.2023 21:58 Відповісти
А може пора вырезать всих отэтих порадныкив ЗЕгнид, а также весь кабмин и дать власть военным? Бо роздавать порады, а также ******* вать всё, шо токо можно ЗЕгниды мастера
показати весь коментар
19.12.2023 22:11 Відповісти
Фулон теж хотів, щоб французи їли сіно. Добалакаєтесь ...
показати весь коментар
19.12.2023 22:23 Відповісти
Почни з себе, шановний! Пенсіонери і так вже давно затягнули паски на останню дірку...
показати весь коментар
19.12.2023 22:33 Відповісти
А КОСТЮМЧИК У ТЕБЯ СКОЛЬКО СТОИТ !?)
показати весь коментар
19.12.2023 22:34 Відповісти
Просто потрібно ще добавити суддям та прокурорам зарплатню, а то 160 -220 тис.грн. малувато, не встигають бентлі скуповувати. А так да, нам необхідно затягнути пояса, щоб на ЗСУ і думки вже не було з чого донатити.
показати весь коментар
19.12.2023 23:04 Відповісти
Цілком вірно. Саме для цього це і робиться - задавити людей, бізнес, економіку - щоби люди не могли грошима напряму підтримувати Збройні сили.
зелені треба капітуляція та повне знищення України - саме тому вони все це і роблять.
показати весь коментар
19.12.2023 23:46 Відповісти
z sebe pocnit'!!!!!
показати весь коментар
19.12.2023 23:04 Відповісти
зелене шобло будує в Україні навіть не росію (в росії є закордонні товари, попри санкції), а КНДР і ГУЛАГ. В совку вже це проходили, коли імпорт можна було "дістати" у "фарцовщиків" втридорога. Те саме. Бо якщо тобі необхідна пральна машина, наприклад, або кухонна плита, ти не купиш нічого, окрім імпортного. Будь-яка дрібнички, інструмент, механізм, запчастини- будь-що, все довкола нас - купа життєво необхідних предметів - вони імпортуються в Україну.

Якщо нам щось і треба обмежити, так це воровите брехливі "зелене шобло" мародерів, зрадників і крадіїв.
показати весь коментар
19.12.2023 23:11 Відповісти
Зменшіть зарплати урядовцям , суддям та прокурорам і ми подивимось
на результат😠
показати весь коментар
19.12.2023 23:25 Відповісти
"українська економіка має перейти на "воєнні рейки". "
Так вона на них і була, до "великого крадівництва". Чи марченку про це не знати?
показати весь коментар
19.12.2023 23:43 Відповісти
Уменьшение потребления (читай внутреннего рынка) уменьшение поступлений в бюджет, закрытие бизнесов, стагнация экономики. Он точно министр финансов?
показати весь коментар
19.12.2023 23:47 Відповісти
Притомні фахівці з репутацією в уряди президента Зеленського вже не йшли, пригадайте. Понабирали хоча би щось. Тепер маємо марченків, гетьманцевих і інших "суперменеджеріа".
показати весь коментар
20.12.2023 07:37 Відповісти
Де цьому тебе навчили, марченео, на двотиждневих курсах слуг народа в трускавці?
показати весь коментар
20.12.2023 01:09 Відповісти
Зупиніть будівництво елітної бази відпочинку у Карпатах, братами корупціонерами Марченко з Запоріжжя. Вони вже націлились на Київські кабінети.
показати весь коментар
20.12.2023 02:13 Відповісти
От мразі непотрібні.....скільки грошей вгробили ...ну ну....ти марченко сранченко тільки тронь стабільність і землябуде під вами тварини горіти....ну невже вони ще незрозуміли українців?! Кучма любим способом тримав курс… да девальвував ,раз на 4 роки ,але так тримав..стара школа знала- що стабільний курс стабільне суспільство...а ці мерзоти непотрібні хочуть бути на стовбах...всіне втечуть всеодно ....
показати весь коментар
20.12.2023 05:05 Відповісти
пам'ятаєте як міністрів при порошенко бидло називало доктор-смерть, розенко так називали теж
показати весь коментар
20.12.2023 08:01 Відповісти
Я ПРОПОНУЮ ПОВНУ НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ Й КОНФІСКАЦІЮ !!!
показати весь коментар
20.12.2023 15:18 Відповісти
А ще перестати дихати і їсти!Українці ,на відміну від влади давно зрозуміли що йде війна!А влада тільки й робить що порушує Конституцію,закони,краде кошти не тільки з бюджету і вважає весь народ дурнями.Люди виживають на копійки,при тому донатять на армію,а "бідні"депутати -мільйонери, типу Колі-мітбола відкрито посилають українців на три веселі букви,ще й вимагають добавки виплат.Мало кул-центрів,бюджетних коштів?
показати весь коментар
20.12.2023 23:59 Відповісти
Якесь гімно, що очолює мінфін, вже немає що красти?
показати весь коментар
22.12.2023 01:51 Відповісти
Сторінка 3 з 3