3789 відвідувачів онлайн

Законодавці США все ще не домовились про допомогу Україні

сенат

У Конгресу США обмаль часу, щоб ухвалити новий пакет допомоги Україні до свят. Законодавці американського Сенату працювали протягом вихідних, щоб домовитись про пакет заходів із зміцнення безпеки кордону, в обмін на голоси республіканців за законопроєкт, що включає допомогу Україні.

Про це пише Голос Америки, інформує Цензор.НЕТ.

Лідер більшості в Сенаті демократ Чак Шумер визнав, що перемовини потребують часу.

"Усі знають, що потрібно щось зробити, щоб виправити нашу імміграційну систему, але ми не можемо зробити це, поступаючись нашими цінностями. Знайти золоту середину надзвичайно важко, і обидві сторони повинні визнати, що їм доведеться піти на поступки. Це потребує певного часу", – сказав Шумер.

Під час засідання Сенату в понеділок лідер республіканців в Сенаті Мітч Макконнелл сказав: "Республіканці в Сенаті не відповідатимуть на спізнення інших до перемовин, відмовляючись від нашої відповідальності ретельно обговорювати та переглядати будь-яку угоду перед голосуванням", - натякаючи на критичні зауваження республіканців в бік Білого дому, який, буцімто, долучився до перемовин на пізній стадії.

Макконнелл також припустив, що голосування відбудеться після свят. "Мене надихає відданість колег продовжувати досягати стабільного прогресу в переговорах протягом наступного тижня та надалі", — сказав він.

Сполучені Штати вже виділили понад 100 мільярдів доларів на озброєння та підтримку України з моменту повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року, а президент США Джо Байден попросив Конгрес схвалити ще 60 мільярдів доларів.

В минулі тижні республіканці в Сенаті висунули умову для схвалення додаткових асигнувань для України - змінити правила імміграції, щоб зменшити кількість людей, які в’їжджають до США через південний кордон і видворити декотрих з тих, хто вже перебуває в країні.

Невелика група законодавців від двох партій разом із представниками адміністрації Байдена намагаються напрацювати угоду, яка матиме достатню підтримку з обох сторін.

Сенат США мав провести своє останнє засідання в цьому році минулого четверга, але змінив розклад, щоб надати можливість вести перемовини. Палата представників Конгресу США припинила засідання до кінця року, але може повернутись для голосування, якщо угода буде досягнута.

Станом на ранок понеділка законодавці все ще не погодили пакет, і голосування здається дедалі малоймовірним. 

Навіть якщо угоду приймуть в Сенаті, її може не схвалити Палата представників, де республіканці мають більшість. Група законодавців Палати представників від Республіканської партії виступає проти додаткової допомоги Україні, і партія нещодавно усунула з посади спікера, який співпрацював з демократами для ухвалення закону.

Спікер Палати представників Майк Джонсон, який зайняв цю посаду після того, як було усунуто його попередника, Кевіна Маккарті, заявив, що збільшення фінансування для зміцнення кордону важливо включити до пакету допомоги Україні; однак він також хоче, щоб допомога містила більшу кількість умов.

"Схоже, адміністрація Байдена вимагає надати мільярди доларів додатково без відповідного нагляду, без чіткої стратегії перемоги та жодної відповіді, яку, на мою думку, повинен отримати американський народ", — сказав він цього тижня.

Топ коментарі
+9
Хоч би на гольф встигли...
показати весь коментар
19.12.2023 17:16 Відповісти
+6
Таке відчуття, штати вже плюнули на Україну та махнули рукой, типу мастіть собі голову, з вашою корупцією, з вашою злодійскою владою, з вашими совковими командувачами, з вашою неспроможністю на фронті, з вашою зрадою...
Але не логічно.
Бо стільки багато вже вклали в Україну і от так на півшляху просто взяти та кинути?
Це не нормально.
показати весь коментар
19.12.2023 17:24 Відповісти
+5
Нічого окрім бізнесу. ***** їх купив з потрохами і вони готові за це вилізувать йому сраку незважаючи на інтереси держави США. Ото вам і вся демократія від амереканців
показати весь коментар
19.12.2023 17:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хоч би на гольф встигли...
показати весь коментар
19.12.2023 17:16 Відповісти
Що несе цей « демократ»?

»Усі знають, що потрібно щось зробити, щоб виправити нашу імміграційну систему …»!?!!!

Хто за декілька днів хоче змініти « імміграційну СИСТЕМУ»!?!!!

У початку річ була тільки о бюджеті та Додаткових Коштів на стіну з Мексикою! Республіканці «обьеднали» допомогу України і стену з Мехіко. ( яку Трамп так і не добудував).

А зараз «демократи» йдуть на поводу у республіканців та разширіють питання від « стіни до Системи».
Чому?
Вони цього не розуміють що це розширення потребує багато роботи та багато часу?

Таке враження, що вони усе розуміють але затягують процес. Бо їм треба ідти на поступки…
показати весь коментар
19.12.2023 17:44 Відповісти
«але ми не можемо зробити це, поступаючись нашими цінностями.»

Якими цінностями?!

Щоб достроіти стіну требо забрати у вас якісь цінності?
показати весь коментар
19.12.2023 17:47 Відповісти
Нічого окрім бізнесу. ***** їх купив з потрохами і вони готові за це вилізувать йому сраку незважаючи на інтереси держави США. Ото вам і вся демократія від амереканців
показати весь коментар
19.12.2023 17:21 Відповісти
***** тут ні до чого. В них є свої внутрішні проблеми.
показати весь коментар
19.12.2023 17:33 Відповісти
«Ху&ло тут нідочого»!?

Яка « глибока» думка

Та для ху&ла Амеріка це ворог номер один!
Він спить та бачить її поруйеованною ві сні.
Він живе з думкою щоб знищити Сша та Захід - 24/7!

Він вже скупив « корисних ідіотів» на заході тисячами
показати весь коментар
19.12.2023 21:52 Відповісти
Він тобі сам це сказав?
Цей "ворог номер один" не в нього, а в населення якому пропагандою нав'язали зовнішнього ворога тому що режим в РФ може існувати лише при наявності зовнішніх ворогів.
показати весь коментар
20.12.2023 02:50 Відповісти
Таке відчуття, штати вже плюнули на Україну та махнули рукой, типу мастіть собі голову, з вашою корупцією, з вашою злодійскою владою, з вашими совковими командувачами, з вашою неспроможністю на фронті, з вашою зрадою...
Але не логічно.
Бо стільки багато вже вклали в Україну і от так на півшляху просто взяти та кинути?
Це не нормально.
показати весь коментар
19.12.2023 17:24 Відповісти
В Афганістан вони вклали близько 2 трильйонів доларів і що? Так що те що було витрачено на Україну це взагалі мізер про який ніхто і не згадає. А з приводу того що кинули на пів дороги - розуміють що нічого більшого з цієї війни вони для себе вже не видавлять
показати весь коментар
19.12.2023 18:02 Відповісти
Причем тут коррупция? Выделяемые деньги не покидали Штаты. Оплачивались ракеты,оружие,зарплаты и пенсии инструкторам и всем причастным,логистика и тд.
Просто результатов. Не,они конкчно есть, только фейковые. Да и цель изначально немного отличная от целей Украины. Им бы кацапов осоабить и пихать всем свой сжиженный газ. Частично цели достигнуты.
Давайте уже потихоньку снимать розовые очки. В Израиле уже сняли. Только через 2.5 месяца войны,а не через годы. Сегодня уже в США здесь союзников не видят.
показати весь коментар
19.12.2023 18:15 Відповісти
Що в Ізраілі зняли?
показати весь коментар
20.12.2023 02:52 Відповісти
У них різдвяні канікули на носі, а ви причепились до них зі своєю війною(
показати весь коментар
19.12.2023 17:30 Відповісти
Об'єктивно: хіба республіканці не мають рації, вимагаючи посилити кордон проти нелегальних мігрантів?

Причому, давно вже вимагають, якщо не помиляюся.

І які контраргументи демократів?
показати весь коментар
19.12.2023 17:34 Відповісти
С*ка, скільки живу стільки чую що з іміграційною політикою треба щось робити. Причому від усіх, незалежно від партії. Так якого хріна ляльководи Байдена жують соплі вже місяць?
показати весь коментар
19.12.2023 17:39 Відповісти
Вони не соплі жують, а собі виборців привозять нелегальних.
показати весь коментар
19.12.2023 18:29 Відповісти
Тут головне не поспішати...треба подивитися пресконференцію президента України Володимира Зеленського,. взнати чого Рада Безпеки в Польщі стурбована війною, почитати ЗМІ.
показати весь коментар
19.12.2023 17:41 Відповісти
Mda Kvinta І що ти хочеш почуть на пресконференції тупорилого клоуна?
показати весь коментар
19.12.2023 17:49 Відповісти
Розгорілися дебати:
Як найкраще на...бати (с)
показати весь коментар
19.12.2023 18:02 Відповісти
козли блд. скажу так - Україна зуміє створити ядерну зброю - то вижеве. Якщо ні - то... Україну знищать.
показати весь коментар
19.12.2023 18:04 Відповісти
А будет ли помощь ?
показати весь коментар
19.12.2023 18:31 Відповісти
Стратегія перемоги виключно тільки в одному, достатньо зброї! Все реште, що залежить від нас, ми зробимо. А Як що будуть поставки по частинах як було, с запізненням та з затримками і в обмеженій кількосіті, то як можно гарантувати перемогу???
показати весь коментар
19.12.2023 18:32 Відповісти