4188 відвідувачів онлайн
7 561 62

Додаткова мобілізація коштуватиме бюджету України 500 млрд грн, - Зеленський

зсу

Президент Володимир Зеленський заявив, що додаткова мобілізація до лав ЗСУ коштуватиме бюджету України 500 млрд грн.

Про це він заявив під час пресконференції, інформує Цензор.НЕТ.

"Що стосується фінансів, то мобілізації в такому форматі буде коштувати Україні додаткових 500 млрд грн. Тому я як президент, як людина, яка багато свого часу віддає для того, щоб знайти ту чи іншу фінансову підтримку України, я хотів би розуміння від прем'єр-міністра, міністра фінансів, а звідки гроші", - сказав він.

Топ коментарі
+16
Дилема ідіота
показати весь коментар
19.12.2023 18:24 Відповісти
+15
Як звідки гроші? Усі у корита перестануть красти, а те, що накрали, задонатять на ЗСУ. Рулі, мінетжир.
показати весь коментар
19.12.2023 18:26 Відповісти
+14
Дійсно, загнати країну у дупу набагато легше, чим потім з тієї дупи вибиратися
показати весь коментар
19.12.2023 18:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дилема ідіота
показати весь коментар
19.12.2023 18:24 Відповісти
то що віддати Лівобережжя?
чи як, вова ?

а може на кіздафонах з'економити ?
курва ЗЄ-льона !!!
показати весь коментар
19.12.2023 19:00 Відповісти
пц ходячий
показати весь коментар
19.12.2023 18:24 Відповісти
где деньги, Зин?
показати весь коментар
19.12.2023 18:25 Відповісти
А мені одному здається, що ЯЗЕ так рейтинг підніймае. Мов, ще більше мобілізувати буде складно, грошей нема...
показати весь коментар
19.12.2023 18:25 Відповісти
Це зараз нереальні гроші. Тут на те що є знайдіть гроші.
показати весь коментар
19.12.2023 18:26 Відповісти
Приблизно таку суму буде потрібно витратити додатково лише у тому випадку, якщо усі 400 тисяч підуть на передок і жоден вояк не буде демобілізований.
Отже, зЕ знов збрехав.
показати весь коментар
19.12.2023 21:25 Відповісти
Як звідки гроші? Усі у корита перестануть красти, а те, що накрали, задонатять на ЗСУ. Рулі, мінетжир.
показати весь коментар
19.12.2023 18:26 Відповісти
Дійсно, загнати країну у дупу набагато легше, чим потім з тієї дупи вибиратися
показати весь коментар
19.12.2023 18:26 Відповісти
тобто, якщо треба мобілізувати 100 тисяч, то один мобілізований обходиться в 5млн грн.??? може за ці гроші найняти легіонерів???
показати весь коментар
19.12.2023 18:29 Відповісти
5 млрд/500 тис = 1 млн.
показати весь коментар
19.12.2023 18:30 Відповісти
вистачить і 100 тис. найомників по 5 лямів кожному
показати весь коментар
19.12.2023 18:32 Відповісти
Ну що ви, їх же не наїбеш. А пересічним можна крутити як хочеш.
показати весь коментар
19.12.2023 18:36 Відповісти
навіть картинку в телевізорі міняти не треба: один буй - курва-вова

показати весь коментар
19.12.2023 19:03 Відповісти
1 000 000 грн. лише на мобілізацію однієї людини?
А чи не занадто жирно?
показати весь коментар
19.12.2023 18:29 Відповісти
Так і тут без відкатів неможливо. Цеж зелені мародери! Вони вже без відкатів , чи щоб вкрасти взагалі нічого не роблять!
показати весь коментар
19.12.2023 18:32 Відповісти
Враховуючи те,що ця конкретна людина буде сама себе забезпечувати, а від держави отримає тільки автомат,то це непоганий бізнес-план. Гєтьманцєв адабряєт.👏
показати весь коментар
19.12.2023 18:34 Відповісти
Це всього лише 30 тисяч доларів. Це ні про що.
показати весь коментар
19.12.2023 18:39 Відповісти
Це лише на мобілізацію. Про подальше забезпечення (і на який термін) нічого не сказано.
показати весь коментар
19.12.2023 18:45 Відповісти
Це і є на всі мобілізаційні процеси, в тому числі амуніція для тренувань та підготовки. А також на утримання (їжа, приміщення і т.п.). Чи ви думаєте це 500 млрд на паливо бусікам, куди народ саджають?
показати весь коментар
19.12.2023 19:47 Відповісти
Борисов? Вибачте, не пізнав вас у гримі
1 млн. на одного мобілізованого на кілька місяців тренувань та підготовки?
Не пишіть дурниць. В такому випадку яйцямають бути вже не по 17, а по 170 грн./шт.
показати весь коментар
19.12.2023 19:52 Відповісти
Ціна навчання солдата з нуля коштує набагато більше, в нас просто нема стільки амуніції, щоб він зміг витратити - все йде на фронт. Тому тут навіть зменшена сума. В ідеалі там під сотку і в 2-3 рази більше часу. Але не в військовий час.
показати весь коментар
20.12.2023 02:12 Відповісти
А можна "калькуляцію", що саме "коштує набагато більше"?
показати весь коментар
20.12.2023 20:33 Відповісти
Ето даже мало. Посчитайте суммы на зарплату на компенсацию по ранению или не дай бог гибели. Вылезет сумма в 10 раз больше. Поетому уже давно говорилось что мясом воевать в современной войне не только не ефективно но и економически убыточно. Гораздо дешевле дронами и сверх точным оружием бить рашистов. Но у нас же тротуары перекладывают и скверики с фонтанчиками строят. Не понятно только для кого если рашисты захватят Украину
показати весь коментар
19.12.2023 19:05 Відповісти
Ви про "велике будівництво"?
показати весь коментар
19.12.2023 19:29 Відповісти
Повторю - це лише на мобілізацію. Про подальше забезпечення (і на який термін) нічого не сказано.
показати весь коментар
19.12.2023 19:54 Відповісти
Якщо ця людина буде в окопі 8 місяців, то приблизно так і вийде. Але ця людина там когось замінить. Отже, вивільняться кошти з зарплати заміненої людини.
Тобто зЕ знов збрехав. Хтось здивований?
показати весь коментар
19.12.2023 21:29 Відповісти
це не зп. Це навчання і передача нової амуніції.
показати весь коментар
20.12.2023 02:13 Відповісти
Нову амуніцію Україні постачають союзники. Якщо без врахування озброєння, яке також постачають союзники - сума аж ніяк не мільйон на бійця. З навчанням така сама ситуація. 500 млрд - це з серії 4000 доларів зарплати вчителям.
показати весь коментар
20.12.2023 07:36 Відповісти
Так, так. Усе пропало, усі нас кинули і покинули. Здаємося і усі їдемо у Сибір до таборів. Своїм коштом і добровільно. Кого, звісно не розстріляють.
показати весь коментар
20.12.2023 20:37 Відповісти
Та вам, схоже, і не давали. А Україна поки що отримує.
показати весь коментар
20.12.2023 21:52 Відповісти
Залужный сказал что необходимо возобновить мобилизацию в прежних объемах. А этот что мелит
показати весь коментар
19.12.2023 18:30 Відповісти
а він ******* щоб обісрати залужного,а себе зробити дантарьяном.
показати весь коментар
19.12.2023 18:35 Відповісти
А цей просто розкриває чутливу інформацію
показати весь коментар
20.12.2023 07:37 Відповісти
ЖИДОПІДАРАСИ(влада) і тупорилі піджидки(нарід),при злучці пізда державі
показати весь коментар
19.12.2023 18:31 Відповісти
Не сумуй,клован. Твоя подружка олена кравець допоможе 27 лямами. Чи ні?🤔
показати весь коментар
19.12.2023 18:32 Відповісти
Значить мобілізації не буде? Багато українськиї жіночок,скажуть дякую пану президенту...
показати весь коментар
19.12.2023 18:33 Відповісти
...вони подякують гАспадіну презіденту за білі лади
показати весь коментар
19.12.2023 19:05 Відповісти
а чи не це ти казав перед війною - ми можемо виділити гроші на армію,а за що ми будемо будувати дороги ? палиться зеля як лох.
показати весь коментар
19.12.2023 18:34 Відповісти
"...вони запропонували мобілізувати додаткових 450-500 тис. людей" Джерело:

500млрд на 500тис мобілізованих = по 1млн на мобілізованого... Ой, вірю-вірю!
показати весь коментар
19.12.2023 18:35 Відповісти
990000 вкрадуть,мобілізованому меседж кіма - що гроші це не єдина мотивація йти на фронт.ну а кіму - 10000.все чьотко.
показати весь коментар
19.12.2023 18:38 Відповісти
вже підсумував разом із сумою яку потрібно спиз..дити, десь так 350-400 мільярдів
показати весь коментар
19.12.2023 18:36 Відповісти
Зелена потвора, хоч з крадених міліардів, купи хоч одного дрона для зсу зі своєї кишені. Коли вже тебе вже народ палками заб'є разом з твоїми холуями подкацапними.?
показати весь коментар
19.12.2023 18:37 Відповісти
А відсутність мобілізаціі в скільки обійдеться ?
Напевне ще більшою окупацією, а далі втратою державності. Це вже поза грошовим виміром
показати весь коментар
19.12.2023 18:45 Відповісти
Он живет в другой реальности .
показати весь коментар
19.12.2023 18:45 Відповісти
Ясно шо це нерельні гроші. Тут питання не так стоїть. Військо втомлене. Хлопці потребують відпочинку. Тому має бути резервна армія, а то і дві армії. Тому гроші прийдеться знайти.
показати весь коментар
19.12.2023 18:53 Відповісти
Ну что идиоты, дождались жареного петуха? А говорилось же что закупка ударных дронов обойдется на порядок дешевле и на порядок с меньшими потерями. А от мобилизации етой толку будет если рашисты нашу пехоту с автоматами будут тупо дронами и артой выбивать
показати весь коментар
19.12.2023 18:58 Відповісти
Тоді ми не зможемо будувати дороги....
Так Вова?
показати весь коментар
19.12.2023 19:03 Відповісти
саме так !
Зеленський: Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги Джерело:
повідомлення від 18 лютого 2022 !! до війни залишалось 5 (ПЬЯТЬ !!!) днів !!
показати весь коментар
19.12.2023 19:08 Відповісти
вже в ефіопіі зрозуміли, що потрібно скуповувати дрони в турції, а не робити додаткову мобілізацію, час фарша ве пройшов, а ти ще у 20 столітті
показати весь коментар
19.12.2023 19:05 Відповісти
а він ще забув додати, скільки вкрадуть на цій мобілізації
показати весь коментар
19.12.2023 19:07 Відповісти
ти єпанько це точно, що ти все гроші рахуєш??? Треба війська забезпечети, і не важно скільки треба, Україні майже весь світ допомогає от і роби свою справу, домовляйся про допомогу кожного дня, кожну годину, послов признач де їх немає!!! Сидиш соплі зуєш....... муділо!!!!
показати весь коментар
19.12.2023 19:17 Відповісти
Підказка уряду про кілька джерел, звідки можна взяти гроші:
1) відмінити всі доплати і надбавки суддям, прокурорам, правоохоронцям, чиновникам, в т.ч. місцевим, а в ОПі й у депутатів ВРУ від "слуг" прибрати бонуси в конвертах.
Привести структуру апарату Президента, міністерств, відомств, інших державних і муніципальних установ до єдиних штатних нормативів, провівши скорочення від 20 до 50%.
Для працевлаштування вивільнених працівників організувати широку мережу виробничих цехів й складальних майданчиків військового спорядження й обладнання;
2) заборонити витрати бюджетів всіх рівнів інакші, ніж на оборону, безпеку, підтримку критичної інфраструктури, соціальну і гуманітарну сфери, що прямо передбачені законами. В разі нецільового скерування коштів - вилучати їх на спецрахунок ЗСУ мобілізації, а порушників притягати до криміналу.
Невикористані місцевими громадами кошти в межах квартальних розписів автоматично перераховувати на спецрахунок ЗСУ мобілізації;
3) ввести 20% акцизний податок на купівлю нерухомості, автомобілів (крім першого власного житла і авто), а також споживчі товари і послуги вартістю вище 1000 євро в еквіваленті (крім військовослужбовців);
4) ввести обов'язкове відрахування 10% від заробітку кожного працівника і співробітника (крім військовослужбовців) на спецрахунок Мінфіну взамін придбання по номіналу військових облігацій з 5% відсотковим доходом з 3-х річним строком погашення;
5) підвищити в 10 разів оподаткування житлової й інвестиційної нерухомості, що перевищує площу 300 м.кв. на одну особу, а також дорогих автомобілів (вартістю > екв. 100 тис. євро).
показати весь коментар
19.12.2023 19:17 Відповісти
І витратити ці кошти на яйця по 17 і дизпаливо по 80.
показати весь коментар
19.12.2023 21:33 Відповісти
Висновок:
Як і в 2022 році на питання про південь - про балі!
показати весь коментар
19.12.2023 19:33 Відповісти
Якби ці гроші у виробництво дронів в себе!!! у перевірених виробників!!!, а не в аферюг, і мобілізація не потрібна була і не стоялиб на місці, тільки дуже все складно доходе до голови, все якось через ж..Оп...у )
показати весь коментар
19.12.2023 19:49 Відповісти
Надо просто урезать максимально зарплаты всем кто от государства получает деньги, и за счет этих денег поднять зарплаты тем кто на передовой воюет.
показати весь коментар
19.12.2023 19:55 Відповісти
Це проблема влади! Зелені владу захопили, допустили окупацію, Працюйте,діставайте гроші, забезпечуйте оборону держави! Зверніться про допомогу до своїх виборців, вони порішають!
показати весь коментар
19.12.2023 20:42 Відповісти