4760 відвідувачів онлайн
1 346 21

Долучайтеся до "Цензор.НЕТ" на платформі Tik-Tok

Ми створили сторінку в Tik-Tok для тих, хто використовує цей застосунок не тільки для розваг, а й цікавиться новинами.

У наших відео ви побачите ексклюзивні матеріали про війну з Росією, історії українських захисників, огляд трофейної військової техніки, розбір поточної ситуації на фронті, важливі суспільно-політичні події. Також на сторінці публікуватимемо фрагменти з інтерв’ю.

Якщо раптом ви пропустили нові відео на наших YouTube-каналах "Цензор.НЕТ" та "Бутусов +" або нові інтерв'ю з українськими воїнами, то на акаунті "Цензор.НЕТ" у Tik-Tok ви точно побачите анонс цих матеріалів.

@censor.net.ua Тактика бою: 58-ма бригада ЗСУ проти 37-ї бригади ЗС РФ. Повне відео за посиланням у першому коментарі. #бутусовплюс #censoruanet #новини #новиниукраїни #зсу ♬ Epic Music(863502) - Draganov89

Підписуйтесь на акаунт "Цензор.НЕТ" у Tik-Tok, коментуйте, споживайте український контент!

@censor.net.ua Розпаковка: трофейний БМП-3 у батальйоні розвідки "Скала". #бутусовплюс #censoruanet #новини #новиниукраїни #трофейнатехніка ♬ Warrior Main Title Theme - Reza Safinia & H. Scott Salinas

Рейтинг найпопулярніших соціальних мереж останні роки не змінюється: найбільше українці використовують Telegram (71,3%), YouTube (66,2%) та Facebook (55%). Половина респондентів дізнається про новини з Viber, третина – з Instagram, 25% – з TikTok, 8,3% – з Twitter. TikTok має більш ніж 15 мільйонів українських користувачів. Ця платформа – найпопулярніша серед молоді (18-24 роки) і наблизилася за охопленням до аудиторії YouTube серед українців 25-34 років.

Ще одна з причин, чому ми стартували у Tik-Tok – боротьба з російськими наративами та дезінформацією на платформі.

Топ коментарі
+5
Тікток - новини для альтернативно обдарованих.
показати весь коментар
20.12.2023 14:44 Відповісти
+4
кацапський телеграм, китайський тік-ток... що далі?
показати весь коментар
20.12.2023 14:55 Відповісти
+4
Твіттер , або - як його назвав Маск , коли курнув неякісної трави - Х ( до якого додати б ще дві букви - уй і було б - те на що він тепер заслуговує ) , найбільше мабуть - дно . ! Я вже втомився блокувати кацапів - тролів у стрічці , одного шизоїда блокуєш - два нових вилазять . Це якесь божевілля . Ніде мабуть такого немає .
показати весь коментар
20.12.2023 15:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тікток - новини для альтернативно обдарованих.
показати весь коментар
20.12.2023 14:44 Відповісти
кацапський телеграм, китайський тік-ток... що далі?
показати весь коментар
20.12.2023 14:55 Відповісти
Будете протестувати проти появи білборда Цензор на Червоній Площі? Я - ні.
показати весь коментар
20.12.2023 14:59 Відповісти
Навпаки, це більше схоже на виставлення московитського прапора над своєю домівкою.
показати весь коментар
20.12.2023 17:54 Відповісти
в тіктоку повно українців, громадян інших країн
чому би не попробувати
показати весь коментар
20.12.2023 15:47 Відповісти
Справжні пацани тік-токами не користуються!
показати весь коментар
20.12.2023 16:02 Відповісти
ну да )
там повно наших військових зависає
показати весь коментар
20.12.2023 16:20 Відповісти
Попробувати то можна,а потім відразу ж видалити,а особливо якщо ти військоивй, тим більше що якщо я добре памятаю то одним із директорів тік-току являється вища посадова особа з китайського уряду і я чомусь впевнений на 100% практично,що він може спокійно зливати і красти інформацію з якого захоче аккаунту і потім передавати це куди треба.
показати весь коментар
20.12.2023 18:07 Відповісти
Тобто не він особисто,а тік ток повністю під контролем китайської влади
показати весь коментар
20.12.2023 19:45 Відповісти
Оце вірно! Не треба боятись популярних платформ, бо там де нас немає, немає і нашої точки зору.
показати весь коментар
20.12.2023 14:57 Відповісти
от на китайській платформі реєструватися - це точно даремно...
показати весь коментар
20.12.2023 14:58 Відповісти
Токтокі, телеграми, твітер Маска пішли вгору бо немає цензури як на фейсбуку де якась прищава мразь самоудовлетворяється банить хз за шо, хоча поза віртуальщиною в реальному житті навіть підійти до тебе засцить.
показати весь коментар
20.12.2023 15:10 Відповісти
Не х/ з за шо, а за відверту та приховану кацапську пропаганду
показати весь коментар
20.12.2023 15:33 Відповісти
Твіттер , або - як його назвав Маск , коли курнув неякісної трави - Х ( до якого додати б ще дві букви - уй і було б - те на що він тепер заслуговує ) , найбільше мабуть - дно . ! Я вже втомився блокувати кацапів - тролів у стрічці , одного шизоїда блокуєш - два нових вилазять . Це якесь божевілля . Ніде мабуть такого немає .
показати весь коментар
20.12.2023 15:18 Відповісти
О, там кацапи як таргани набігають, одного тапком приб'єш - кілька нових вилазить.
показати весь коментар
20.12.2023 17:03 Відповісти
так это китайская фигня и жрет батарею смартафона сильно
показати весь коментар
20.12.2023 15:24 Відповісти
Ні щоб навпаки щоб закрити цю помийку під назвою тікток, так всі навпаки туди лізуть. Чим менше мозгів тим тим дорожчий смартфон.
показати весь коментар
20.12.2023 15:40 Відповісти
(невесело).
Ті, кому цікавий "тік-ток", не цікавляться "Цензором".
показати весь коментар
20.12.2023 15:59 Відповісти