11348 відвідувачів онлайн
6 288 29

Без підтримки західних союзників Україна втратить здатність стримувати РФ, – ISW

війна,зсу

Зупинка західної допомоги, ймовірно, призведе до того, що Україна втратить здатність стримувати російську армію.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

За оцінкою військових експертів, війна в Україні характеризується нестійкою ситуацією, яка не є безвихідною, оскільки легко може змінитися залежно від прийнятих рішень на Заході.

Також у звіті ISW підкреслили, що підтримка з боку Заходу в галузі безпеки сприяє можливості українських збройних сил відбивати атаки з боку Росії й звільняти додаткові українські території.

Таким чином, продовження надання цієї підтримки видається єдиною можливістю перешкодити досягненню президентом Російської Федерації Володимиром Путіним своїх цілей в Україні.

Топ коментарі
+10
У кас справжній союзник тільки один. Це ми самі. Всі інші звичайно добре, але розраховувати потрібно тільки в першу чергу на себе. За два майже роки, можно було своє щось зробити. Або довести до кінця ті ракетні програми, які вже були. Але він ж не ганчірка.
показати весь коментар
22.12.2023 07:40 Відповісти
+8
Чому українці повинні стримувати? Це вже не війна ка*цапії проти України, це війна диктатури проти демократії. Чому українці повинні віддавати життя за благополуччя європейців? Європейці самі можуть стримувати ка*цапню
показати весь коментар
22.12.2023 07:57 Відповісти
+7
Западные союзники готовы ПОДДЕРЖИВАТЬ. Плохо, что это НЕ ГОТОВО делать нынешнее руководство Украины, на 50% работающее на Ху#ло, а рыбки-гуппи в виде избирателей этого так и не поняли..
показати весь коментар
22.12.2023 07:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О,що не новина то Армагедон. Європа чітка сказала,заклала в бюджет підтримку України. А аналітики мабуть з дуба впали. Як відносно стану на фронті, так і політичному. Ну не можна 3 ботанів за аналітиків на усіх напрямках рахувати
показати весь коментар
22.12.2023 07:23 Відповісти
Від ЄС буде підтримка укр пенсіонерів і держслужбовців, а не війни. Це трохи різні речі.
показати весь коментар
22.12.2023 08:22 Відповісти
Та ні, інформація, що до Перемоги України і на різних рівнях. Поки зе не виконає завдання США по звільненню дерьмака
показати весь коментар
22.12.2023 08:25 Відповісти
Ермак це зе! Цім ГНИДАМ залишилось 3-4 місяці і ПНХ !
показати весь коментар
22.12.2023 09:05 Відповісти
тобто, нам відведена роль, виключно стримувати.
перенести війну на їхню територію, ми неспроможні?
то, може, настав час, сказати правду українцям?
показати весь коментар
22.12.2023 07:24 Відповісти
А звільнення українських земель це не Перемога України? Чи вам хочеться до Уралу? То допомагайте не коментами а особистою участю
показати весь коментар
22.12.2023 07:31 Відповісти
ні! тобі допомагати не буду.
показати весь коментар
22.12.2023 07:37 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2023 07:34 Відповісти
Западные союзники готовы ПОДДЕРЖИВАТЬ. Плохо, что это НЕ ГОТОВО делать нынешнее руководство Украины, на 50% работающее на Ху#ло, а рыбки-гуппи в виде избирателей этого так и не поняли..
показати весь коментар
22.12.2023 07:34 Відповісти
Это даже не капитан Очевидность... это фельдмаршал Ясенпень
показати весь коментар
22.12.2023 07:38 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2023 07:47 Відповісти
Отже,якщо москалі просуватимуться й далі,то це означає,що Захід не є на стороні України для її перемоги?Або є на Заході сили,котрі свідомо гальмують процес допомоги(((
показати весь коментар
22.12.2023 07:38 Відповісти
У кас справжній союзник тільки один. Це ми самі. Всі інші звичайно добре, але розраховувати потрібно тільки в першу чергу на себе. За два майже роки, можно було своє щось зробити. Або довести до кінця ті ракетні програми, які вже були. Але він ж не ганчірка.
показати весь коментар
22.12.2023 07:40 Відповісти
нєнє!
"Я не тряпка якась"
показати весь коментар
22.12.2023 07:46 Відповісти
Які ракети, ці обдроченці не можуть налагодити випуск звичайних FPV дронів....
показати весь коментар
22.12.2023 07:48 Відповісти
Так ,але , як барани знаючи , про ВЕЛИКЕ МАРОДЕРСТВО ,САБОТАЖ ВИРОБНИЦТВА , диктатуру Зе&ЕРМАКОВЩІНИ , СЛУХАЮЧИ 2-річну БРЕХНЮ , на незаконному телемарафоні , продовжуете ДОВІРЯТИ БУРАТІНІ , який ГОТУВАВ здати Київ за три дні ! Цє ойго Баканов наказував відходити від Харькова, Херсона, Мелітополя …… , так за ЗРАДУ він не в буцегарні , ( а Полковник Червінський) а навіть не допитан , ще й одержав пів мільйона компенсації! 🤮жуйте соплі і надалі
показати весь коментар
22.12.2023 09:20 Відповісти
Чому українці повинні стримувати? Це вже не війна ка*цапії проти України, це війна диктатури проти демократії. Чому українці повинні віддавати життя за благополуччя європейців? Європейці самі можуть стримувати ка*цапню
показати весь коментар
22.12.2023 07:57 Відповісти
Вони послухали пресуху актора рос.сцен який обіймає посаду презідента і зробили висновки.Все що давалось окрім зброї(гроші) покрадене оточенням кацапського блазня.Той дебіл даже сам признався про 5-6 людей на не назвав призвіщя.Зараз це роблять західні змі.
показати весь коментар
22.12.2023 08:00 Відповісти
Як завжди, відкриття від isw.
показати весь коментар
22.12.2023 08:03 Відповісти
Браво! Геніально!
Яку зарплату треба платити таким "ыкспєрдам", щоб вони дійшли такого висновку?
показати весь коментар
22.12.2023 08:03 Відповісти
4000$ як вчителям,які обіцяв блазень.
показати весь коментар
22.12.2023 08:20 Відповісти
Мабуть головнокомандуючий думав, що аншлаги буде збирати безкінечно.
показати весь коментар
22.12.2023 08:51 Відповісти
Підручні Ху@ла у владі України роблять все, щоб цієї допомоги не стало.

"Верховна Рада призначила чотирьох нових членів Рахункової палати попри застереження послів країн "Великої сімки", які наполягали на їхньому обранні за оновленою процедурою."

Джерело: https://biz.censor.net/n3462992
показати весь коментар
22.12.2023 09:19 Відповісти
Так це ФАКТ ZE НОСТРА , має завдання демонтувати Україну з середини !
показати весь коментар
22.12.2023 09:25 Відповісти
ермакам денег и оружия больше не дадут.
показати весь коментар
22.12.2023 10:21 Відповісти
Якщо поліцайські чиновники будуть купувати за 200 000 євро купувати сраковозки, а за цю суму можна купити 40 позашляховиків по 5000 євро, для військових на передовій, то ми дійсно не виграємо цієї війни. Тому для того щоб наблизити нашу перемогу, ми повинні наближувати і суди Лінча в Україну.
показати весь коментар
22.12.2023 10:23 Відповісти
Поки демократичне суспільство буде тримати зелену плісняву,то вони отримають війну на своїй теріторії і хай тоді висловлюють сочуствіе собі і своїм громодянам.
показати весь коментар
22.12.2023 14:45 Відповісти
як це? Ціле нато не може дати звіздюлей кацапам. Що там за нас казати.
показати весь коментар
22.12.2023 14:55 Відповісти