9230 відвідувачів онлайн
7 846 101

Німеччина не змушуватиме українців повертатися та воювати, - Мін’юст ФРН

марко,бушман

Про це заявив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Ми не будемо змушувати людей проходити обов’язкову військову службу проти їхньої волі", - сказав він.

"Я не можу уявити, оскільки наша конституція передбачає, що жоден громадянин Німеччини не повинен служити в збройних силах проти його волі, що ми можемо змусити людей з інших країн робити це", - додав міністр.

Раніше видання Bild із посиланням на слова міністра оборони Умєрова заявило, що Україна планує наступного року призивати на військову службу чоловіків, які живуть за кордоном, зокрема в Німеччині.

Згодом у пресслужбі Міноборони уточнили, що міністр у цілому говорив про рекрутинг і необхідність донести до українців за кордоном, як важливо їм приєднатися до війська. Ніяких обговорень механізмів призову до лав ЗСУ з-за кордону на порядку денному немає.

Топ коментарі
+16
Так офіціні особи теж були здивовані маячнею від офіціальної особи і відреагували, в надії, що психіатри стежать за новинами...
показати весь коментар
22.12.2023 10:30 Відповісти
+14
Як можна вирвати щось з контексту, якого просто тупо нема? Є набір тупих ідей і фантазій, які навіть між собою не пов'язані? 🤔 Ви послухайте Зєлжнского, який говорить без написаного тексту. Це набір, абракадабра якихось слів, навіть не побудованих у нормальні речення.
показати весь коментар
22.12.2023 10:31 Відповісти
+11
Вийшло так, що Міністр оборони у нас з категорії тих, кому краще помовчати!
Крав би вже мовчки, не привертаючи уваги...
показати весь коментар
22.12.2023 10:18 Відповісти

Завантаження...