Німеччина не змушуватиме українців повертатися та воювати, - Мін’юст ФРН

Про це заявив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
"Ми не будемо змушувати людей проходити обов’язкову військову службу проти їхньої волі", - сказав він.
"Я не можу уявити, оскільки наша конституція передбачає, що жоден громадянин Німеччини не повинен служити в збройних силах проти його волі, що ми можемо змусити людей з інших країн робити це", - додав міністр.
Раніше видання Bild із посиланням на слова міністра оборони Умєрова заявило, що Україна планує наступного року призивати на військову службу чоловіків, які живуть за кордоном, зокрема в Німеччині.
Згодом у пресслужбі Міноборони уточнили, що міністр у цілому говорив про рекрутинг і необхідність донести до українців за кордоном, як важливо їм приєднатися до війська. Ніяких обговорень механізмів призову до лав ЗСУ з-за кордону на порядку денному немає.
Крав би вже мовчки, не привертаючи уваги...