8500 відвідувачів онлайн
7 834 51

Додаткова мобілізація потрібна для ротації військових, але остаточного рішення ще немає, - Данілов

данілов

Додаткова мобілізація, про яку на пресконференції сказав президент Володимир Зеленський, потрібна для ротації військових. Її остаточний обсяг ще не визначено.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українське радіо.

"Передусім, мова йде про справедливість. На сьогоднішній день люди, які перебувають на фронті, перебувають на першій лінії, потребують відпочинку. Вони потребують певної системи, яка була запропонована, під назвою "ротація". Для цього нам варто мати додаткових військових, але це не означає, що це має відбутися за місяць-два.

Це на наступний рік є таке бачення у військових. Яке буде остаточне рішення, стане відомо після затвердження певних нормативно-правових і стратегічних документів, які на сьогодні є в стадії розробки. Тому не треба зараз репетувати, що завтра всі 500 тисяч треба буде призивати", - пояснив секретар РНБО.

Данілов також зазначив, що очікуються зміни в законодавстві стосовно проведення мобілізації.

"Те, що стосується процедури: є закон України і законодавство мають виконувати всі без винятку. Те, що стосується ситуації, коли відбуваються ексцеси і десь на вулицях хапають, я вважаю, що це не є допустима практика. З нею треба закінчувати. Якраз зараз ми чекаємо від Міністерства оборони внесення відповідних нормативно-правових актів на рівні законодавства у ВРУ, щоб ми все це врегулювали й раз і назавжди поставили крапку в цьому питанні", - сказав Данілов.

Нагадуємо, під час підсумкової конференції президент України Володимир Зеленський заявив, що у Генштабі ЗСУ запропонували мобілізувати додатково 450-500 тисяч осіб.

Топ коментарі
+21
Вертай свого ******* зі штатів.
показати весь коментар
22.12.2023 22:55 Відповісти
+14
Брехня. Ніякої ротації не буде. Ця мобілізація лише для того щоб компенсувати втрати.
показати весь коментар
22.12.2023 22:57 Відповісти
+13
"закон повинні виконувати всі без винятку... за винятком квартальних друзів і мого синочка".
показати весь коментар
22.12.2023 23:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
відріжте вже йому того пальця - воня....
показати весь коментар
22.12.2023 22:48 Відповісти
і знову пальцемс у небо... красава... поважаю данілова...тримає марку
показати весь коментар
22.12.2023 22:52 Відповісти
Та то він типу "всесоюзний староста калинин" на сьогоденний лад. Така в нього роль. 😉
показати весь коментар
23.12.2023 00:50 Відповісти
Ну так и не трындите. Сами вначале делают через Безумную вброс про мобилизацию женщин, обвиняют Генштаб, и сами же потом это обсасывают и отрицают.
показати весь коментар
22.12.2023 22:52 Відповісти
Вертай свого ******* зі штатів.
показати весь коментар
22.12.2023 22:55 Відповісти
Обдовбиші на вечір вилазять
показати весь коментар
22.12.2023 22:55 Відповісти
Чекаємо уже 2 роки, на родичів та рідних Данилова у ТЦК!!
Бо поки що, одна балаканина від нього!!

Бажано, щоб у ТЦК прийшли, і його сотоваріщі з ліхіх 90-х….., Данилов то, відпетляв сидячи на посаді, а міг би і сам прийти у ТЦК, а на ПОСАДУ оту жіночку, райку Багатирьову!!
Вона уже теж там відсиділа, за призначення її ющенком-бухгалтером!
показати весь коментар
22.12.2023 22:56 Відповісти
Брехня. Ніякої ротації не буде. Ця мобілізація лише для того щоб компенсувати втрати.
показати весь коментар
22.12.2023 22:57 Відповісти
Та ви шо? Якщо в нас такі втрати, то русня вже мала б в парадній формі в Київ заїджати, а вони чогось біля Авдіївки крутяться, все соромляться захопити цей багатомільйонник
показати весь коментар
22.12.2023 23:06 Відповісти
Тому що в них витрати не менші, ось чому. Але на кацапський компост мені насрати, а гинуть наші люди
показати весь коментар
22.12.2023 23:11 Відповісти
А, правда? Тобто втрати такі незначні, що влада вирішила чисто із відчуття доброти проводити нову мобілізацію?
показати весь коментар
22.12.2023 23:12 Відповісти
"закон повинні виконувати всі без винятку... за винятком квартальних друзів і мого синочка".
показати весь коментар
22.12.2023 23:00 Відповісти
Потрібно зберегти цінні кадри, які будуть необхідні після війни і без яких зараз війну не виграєш. Це депутати, чиновники, прокурори, митники, криміналітет, клоуни і співаки ротом, усі хто при грошах, а також усіх членів їхніх родин.

Ну а решта повинні виконати свій обов'язок і захистити ці цінні кадри
показати весь коментар
22.12.2023 23:10 Відповісти
ну ще потрібні корабельні сосни, які будуть плодити від депутатів, чиновників, прокурорвів, митників, криміналітету, клоунів і співаків ротом наступне покоління аналогічних дубів.
показати весь коментар
22.12.2023 23:16 Відповісти
Весь час кажуть що мобілізація (яка з 22 лютого жодного дня не припинялась) "потрібна для ротації, люди в окопах потребують відпочинку", при цьому людей продовжують гребсти, а люди з окопів окрім як на щиті, "пропетлявши" або з важким пораненням не вертаються.
показати весь коментар
22.12.2023 23:00 Відповісти
В мене одне питання- якщо рішення не прийняте, на х…я про це ****… іти?!!
показати весь коментар
22.12.2023 23:00 Відповісти
Підготовка підгрунтя під рішення-населення повинно відрефлексувати і морально бути готовим до сприйняття.
показати весь коментар
22.12.2023 23:09 Відповісти
Що говорять зе і ветиринар потребує психологічного аналізу,бо круг цих людей не здатний приймати рішення
показати весь коментар
22.12.2023 23:02 Відповісти
Сын Данилова устал держать оборону в одном из поселков под Киевом... Срочно требуется ротация. Это наверное "справедливость" по ихнему?
показати весь коментар
22.12.2023 23:03 Відповісти
Ну тобто, мобілізувати інвалідів, це, виявляться, не про злочин, а про "справедливість".
А от перестати красти, щоб виготовляти в достатній кількості власні дрони, ракети, снаряди - щоби перестати "палити" там наших людей за просто так - то "єто ужє другоє".
Браво.
Тільки, коли почнеться "закарпаття" по всій країні, з полюванням на чинуш, "тцк-шнтків", їхніх родичів - то хай тоді не дивуються.
показати весь коментар
22.12.2023 23:04 Відповісти
Яке ще бл**ь "закарпаття" почнеться? Те, в якому депутати Слуги Народу кидатимуть гранати на всі сторони, а телемарафон робитиме їх з терористів героями антикорупційної боротьби??!! Знайшли собі нового ідола, "!?**№"!
показати весь коментар
22.12.2023 23:21 Відповісти
Не важливо, хто кинув - депутат "СН", чи хтось інший. Інцидент на Закарпатті - лише прецедент.
Проблема в тому, що влада, своєю неадекватною злочинною політикою в принципі створює такі умови, коли люди, доведені до відчаю - починають таке тиражувати. А "зелень", нажаль, поводиться саме так, щоби терпець урвався у якомога більшої кількості людей.
Це ж очевидно.
Але ви, натомість, свідомо доводите розуміння цієї простої думки до абсурду і розповідаєте про чиїсь "ідоли" - котрих немає.
показати весь коментар
23.12.2023 11:42 Відповісти
Важливо, адже з людини, що з 2019 року була в складі депутатського корпусу СН і його не турбувала ані корупція, ані неадекватна політика влади, частиною якої він був сам, роблять героїчну постать. А тепер виявляється у нього "терпець урвався".
Проблема ситуації в тому, що чим ближче до наступних виборів, на яких ймовірніше слуги пролетять, тим в більшої їх кількості буде "уриватись терпець", "відкриватимуться очі", "наступатиме прозріння". А суспільство, замість того, щоб дивитись на справжніх патріотів та героїв сьогодення, знову і знову "ставить на постамент" "гнилих" людей. Приклади йдуть постійно - хтось зафанатів .Дубінським (бо він тепер проти Зе!), хтось побачив героя в Тищенку (бо він з коллцентрами бореться!). І ситуація з терористом, це лише продовження історії. Та ще і вдало взяте під контроль владою, яка вивернула ситуацію з тероризму провладного депутата, на антикорупцію.
показати весь коментар
23.12.2023 11:50 Відповісти
Ось це воно розвалилося в дорогій курточці на кріслі і ********* пальчиком вирішує кого з холопів на мобілізацію відправити
показати весь коментар
22.12.2023 23:06 Відповісти
Ну реально, що значить нема рішення? Знову прийняли бюджет, а потім скажете що немає грошей на забезпечення армії бо в бюджеті не було передбачено і ви думали?
показати весь коментар
22.12.2023 23:08 Відповісти
Чи готове перетравити суспільство з маленькими мажиками на америці з буксом і прямотоком (простих) але вже не простих хлопців із сусіднього двору…бачивших пекло як ті вранішню каву….
показати весь коментар
22.12.2023 23:11 Відповісти
Данілофф, вкладений у зручне кріселко, сильно скидається на роздутого потопельника.
показати весь коментар
22.12.2023 23:15 Відповісти
але він думає, що схожий на хрещеного батька ))
показати весь коментар
22.12.2023 23:18 Відповісти
Батальйон "Монако" самий престижний для можновладців та їх дітей.
показати весь коментар
23.12.2023 00:36 Відповісти
та уже не батальон,мабуть дивізя,якщо не корпус...
показати весь коментар
23.12.2023 01:07 Відповісти
А де можна записатись на "ротацію" в Маямі замість синів Данілова? Чи може в Монако замість "тамтешніх" патріотів України? Я вважаю багато з фронтовиків готові обмінятись "місцем служби" з цими "бійцями".
показати весь коментар
22.12.2023 23:17 Відповісти
Ви це серйозно, 500 тисяч ловлять 500 тисяч, то може хай ці 500 тисяч що лавлять поміняють тіх що на сході. Якщо ктось не поняв, то біля Києва це так виглядає.
показати весь коментар
22.12.2023 23:26 Відповісти
Не чіпайте інвалідів не ганьбить країну! Мобілізувати інвалідів це дурість, таке даже х.... о не робить.
показати весь коментар
22.12.2023 23:27 Відповісти
Ху. Ло може собі це дозволити. Мобресурс в чотири рази більший.
показати весь коментар
23.12.2023 00:37 Відповісти
Мразота. Ротація потрібна зараз. В тилу сидить 700 тис. уже мобілізованих, навчених здорових биків.
показати весь коментар
22.12.2023 23:40 Відповісти
Це точно. Кого зі знайомих,чи знайомих у знайомих не спитаю-всі сидять по учбових центрах. Кого мобілізують і куди-хрен зрозумієш.
показати весь коментар
23.12.2023 00:46 Відповісти
Ротація необхідна насамперед суспільству. Доведено що перебування на лінії вогню більше за 60 днів призводить до ПТСР. Чим довше солдати перебувають на передовій тим гірші наслідки для їх психіки і для тих людей о яких вони повернуться з війни. Для психічного здоровя нації та соціальної солідарності в суспільстві необхідна ротація. Ми повинні мати як мінімум три комплекти підготовленого особового складу для ведення бойових дій. Військовослужбовці тилових підрозділів можуть працювати роками з штатною відпусткою в 24 ні, а бійці не можуть!
показати весь коментар
23.12.2023 00:04 Відповісти
В телеге новая прикольная реклама появилась. .
показати весь коментар
23.12.2023 00:26 Відповісти
боги маркетингу))))
показати весь коментар
23.12.2023 01:08 Відповісти
ветеринар знає ...
показати весь коментар
23.12.2023 07:10 Відповісти
На ротацию всех мажоров и их родителей которые разграбили армию за 30 лет. Ну естественно во главе этих патриотов Марьяну Безмозглую с мужем.
показати весь коментар
23.12.2023 08:03 Відповісти
Сказав щодо кількості і розголосив державну таємницю. У нього все нормально з ..., він читав відомості ЗВДТ, які повинні мати гриф?
показати весь коментар
23.12.2023 09:11 Відповісти
Ви все думаєте, про тих, хто на передку? Піклуєтесь про них, так, слуги не нашого народу?
показати весь коментар
23.12.2023 09:13 Відповісти
А були ж часи, майбутній секретар РНБО :