3868 відвідувачів онлайн
3 567 17

ЗСУ посилено будують фортифікації. Росіяни сильніші у мінуванні ділянок, - Тарнавський

зсу

Російські загарбники не перевершують Сили оборони України у будівництві укріплень.

Про це в інтерв'ю BBC News Україна заявив командувач Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Тарнавський, інформує Цензор.НЕТ.

"Найголовніше в обороні – це окопи, бліндажі, укриття. Підходи до цих укриттів як для особового складу, так і для техніки. Скажу, що ці питання проводились, проводяться, а за підтримки президента посилились. Тому що посилили ресурси, які залучаються до відпрацювання, визначили конкретні рубежі, а також відповідальність посадових осіб – як військових, так і цивільних. Тому все проводиться згідно з визначеним планом", - зазначив він.

Водночас, сказав командувач, окупанти не перевершують Сили оборони України у будівництві укріплень.

"Росіяни в чому переважають? Це мінування ділянок на місцевості. Там, де вони створили інженерні вузли загороджень. Ну і тими бетонними спорудженнями, які унеможливили швидке просування наших військовослужбовців.

Але в основному - це ділянки мінування. Були створені багатошарові мінні поля, комплексні – як протитанкові, так і протипіхотні. Але ми теж, як мінімум, такі лінії оборонних рубежів виставляємо",-  додав Тарнавський.

Топ коментарі
+13
"Найголовніше в обороні - це окопи, бліндажі, укриття. Підходи до цих укриттів як для особового складу, так і для техніки. Скажу, що ці питання проводились, проводяться, а за підтримки президента посилились."

Це як? Якої підтримки? Блазень особисто з усім своїм зеленим кодлом приїхав рити окопи?
показати весь коментар
27.12.2023 10:09 Відповісти
+11
"......а за підтримки президента посилились"....Раніше преЗЕденту було пох. на фортифікації ?....
показати весь коментар
27.12.2023 10:07 Відповісти
+9
Лизнув так лизнув......
показати весь коментар
27.12.2023 10:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
27.12.2023 10:09 Відповісти
Скорее начали выделять деньги, на "Велике будівництво - 2"...
показати весь коментар
27.12.2023 10:11 Відповісти
Тобто, бетон для "зубів дракона" по такій ціні, наче він замішаний на золотому піску?
показати весь коментар
27.12.2023 10:14 Відповісти
Він просто "забув" сказати за підтримки якого саме президента...
показати весь коментар
27.12.2023 15:22 Відповісти
Лизнув так лизнув......
показати весь коментар
27.12.2023 10:10 Відповісти
"Найголовніше в обороні - це окопи, бліндажі, укриття. Підходи до цих укриттів як для особового складу, так і для техніки. Скажу, що ці питання проводились, проводяться, а за підтримки президента посилились, що знову велике крадівництво?
показати весь коментар
27.12.2023 10:12 Відповісти
За підтримки президента? 😏 Я правильно розумію, що такі лінії оборони не будувалися у рамках підготовки до повномасштабного вторгнення тосу, що не було підтримки президента? Цікаво, чому? 🤔
показати весь коментар
27.12.2023 10:13 Відповісти
а за підтримки президента

ось для чого цей випердик від тарнавського.
показати весь коментар
27.12.2023 10:14 Відповісти
Лізинг як він є. А тарнавський не хоче розказати, а як саме перзидент підтримав риття окопів?
показати весь коментар
27.12.2023 10:16 Відповісти
Чоловіче - так ти визначись - "ми в 2024му звільняємо території, або будуємо оборонні рубежі"?
А то як в анекдоті - "то ти Міша, то ти не Міша".....
показати весь коментар
27.12.2023 10:18 Відповісти
Так так про "кордони 91" нагадайте йому . Та навчіть як правильно наступ вести . Для чого ті фортифікації та всякі окоп. Уряааа і побігли всі .
показати весь коментар
27.12.2023 14:30 Відповісти
Якщо оті ''фортифікації'' такі як на верхньому фото то це повний *****.
показати весь коментар
27.12.2023 10:22 Відповісти
а яких навичок бракує нашим саперам, щоб бути бодай не гіршими?
показати весь коментар
27.12.2023 10:34 Відповісти
мін не вистачає....
показати весь коментар
27.12.2023 10:42 Відповісти
Як завжди пізно всрались.
показати весь коментар
27.12.2023 10:42 Відповісти
якщо мацкалі сильніші в минувані
треба туди послати
баканова
-спеціалиста по розмінуванню