7382 відвідувача онлайн

Ввечері 27 грудня в окупованому Севастополі прогриміла серія вибухів

севастополь

В тимчасово окупованому Севастополі в Криму  пізно ввечері, 27 грудня, пролунала серія вибухів. Попередньо, це сталося в районі бухти.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеві пабліки та Telegram-канал окупаційного гауляйтера Севастополя Михайла Развозжаєва.

Як пишуть у кримських Телеграм-каналах, йдеться про щонайменше чотири вибухи, які було чути в Севастополі.

Водночас, як зауважує "Кримський вітер", вибухів було п'ять.

Також у мережі розповідають про роботу протиповітряні оборони російських загарбників.

Між тим представник окупаційної "адміністрації" Севастополя стверджує, що сталася атака беспілотника. За словами Развозжаєва, силами ППО начебто був збитий один дрон. Щодо інших звуків вибухів у місті він нічого не роз'яснює.

Також гауляйтер пише у своєму Тг-каналі, що внаслідок події пошкоджень інфраструктури в Севастополі начебто немає.

"У Севастополі відпрацювала система ППО над морем. За попередньою інформацією, знищено один БПЛА", - йдеться у його публікації.

Топ коментарі
+9
ихтамнет
потерь нет
разрушений нет
- А что есть?
- Камни с неба!
показати весь коментар
28.12.2023 00:42 Відповісти
+8
из гавна и веток за два года не смогли.........ну хоть из фанеры ...щоб суки не спали у ночі......щоб тварюки повсирались і поїли один одного.
показати весь коментар
28.12.2023 01:07 Відповісти
+7
Швидше налагодити серійне виробництво своїх шахедів (нехай і з фанери) та кошмарити їх щоночі. Як і вони запускають.
показати весь коментар
28.12.2023 00:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
настав час МРК?
показати весь коментар
28.12.2023 00:35 Відповісти
ихтамнет
потерь нет
разрушений нет
- А что есть?
- Камни с неба!
показати весь коментар
28.12.2023 00:42 Відповісти
Швидше налагодити серійне виробництво своїх шахедів (нехай і з фанери) та кошмарити їх щоночі. Як і вони запускають.
показати весь коментар
28.12.2023 00:47 Відповісти
из гавна и веток за два года не смогли.........ну хоть из фанеры ...щоб суки не спали у ночі......щоб тварюки повсирались і поїли один одного.
показати весь коментар
28.12.2023 01:07 Відповісти
австралійці роблять дрони з картона - це круто !
а українці з фанери - повний отстой !
Невеликі й недорогі дрони з картону, скріплені скотчем і гумками, змінюють ситуацію на фронті в Україні. Вважається, що саме вони атакували військові аеродроми в Курській і Псковській областях. (максимальна дальність 120 км)
Австралія передає Україні щомісяця по 100 легких https://focus.ua/uk/digital/589739-rosiyi-nichim-vidbivatisya-kartonni-droni-yaki-atakuvali-kursk-rozrobili-v-********-zmi картонних дронів Corvo, які називають "системою точної доставки корисного навантаження" або скорочено PPDS.

показати весь коментар
28.12.2023 01:38 Відповісти
Вважається, що саме вони атакували військові аеродроми в Курській і Псковській областях. (максимальна дальність 120 км)
===========
Звідки їх тоді запускали якщо від Мінська до Пскова вже з півтисячі кілометрів буде...?
показати весь коментар
28.12.2023 02:04 Відповісти
Від кордону до пскова - 500, пишуть з відстані 800 запускали.
показати весь коментар
28.12.2023 02:18 Відповісти
Це з якої точки кордону до Пскова відстань 500 км?
показати весь коментар
28.12.2023 02:44 Відповісти
Від Брянська до Пскова 600 км.
показати весь коментар
28.12.2023 02:48 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2023 01:25 Відповісти
Я в курсі. Тільки для мене серійне виробництво - це коли по 20-30 пташок буде щоночі з благою звісткою в кацапляндію ночами літати
показати весь коментар
28.12.2023 01:29 Відповісти
не по темі:
по инициативе депутата https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%94%D1%83%D0%BC%D0%B0_%D0%A0%D0%A4 Госдумы РФ https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%D0%BD%D1%88%D1%82%D0%B5%D0%B9%D0%BD,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%95%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87 Александра Хинштейна было заведено уголовное дело на Голубя Геннадия по статье о пропаганде ЛГБТ (ст. 6.21 КоАП)
Одиночка, циник, эгоист, мизантроп, бесстыдник, самолюб, эгоцентрик, жадина, упрямец и человеконенавистник. Это все - очаровательный Голубь Геннадий, который ненавидит все живое, а особенно людей.
більше всього кацапів дістало, мабуть, ось це:

показати весь коментар
28.12.2023 01:25 Відповісти
Говорять про один збитий, вибухів було чотири чи п'ять-як на мене непоганий дебет з кредитом...