9320 відвідувачів онлайн
8 697 37

Ростех доповів Путіну про збільшення виробництва танків у 7 разів для війни з Україною

танк,російський

Російська державна корпорація "Ростех" доповідає про різке збільшення виробництво танків, бронетехніки та снарядів для армії.

Про це заявив керівник "Ростеху" Сергій Чемезов, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Bloomberg.

За його словами, виробництво танків за два роки зросло у сім разів. Більш конкретних цифр Чемезов при цьому не навів.

Виробництво бронетехніки, як він доповів Путіну, зросло більш ніж у п'ять разів. А виробництво боєприпасів, від стрілецької зброї до артилерійських снарядів, - у 50 разів.

Сергій Чемезов перебуває під санкціями США та Європи за свою роль у війні.

Топ коментарі
+29
зеленський у відповідь пообіцяв знімати в 7 разів більше відосиків про перемоги!
показати весь коментар
28.12.2023 16:03 Відповісти
+19
Вже не смішно, москалі все збільшують, виробництво ракет, танків, броньованих авто, снарядів, а в нас тільки асфальт, стадіони та корупціонери галактичного масштабу.
показати весь коментар
28.12.2023 16:04 Відповісти
+17
Ну, якщо "ростєх" доповів, то так воно і є, звичайно ж. Дивно, що не в 700
показати весь коментар
28.12.2023 16:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зеленський у відповідь пообіцяв знімати в 7 разів більше відосиків про перемоги!
показати весь коментар
28.12.2023 16:03 Відповісти
и увеличить в 7 раз финансирование сериалов о победах. 250 млн грвн что шут перечислил на сериалы в 2023, совсем не предел.
показати весь коментар
28.12.2023 17:10 Відповісти
мда.... не розвитком благоустрою займаються орки, не площу вкладеної бруківки збільшують, не стадіони будують, а лише знаряддям вбивства....
показати весь коментар
28.12.2023 16:03 Відповісти
вони за нафту отримали 500 млрдів долларів прибутку,від наших потужних партнерів,там на все вистачить.а ми дулю від майка джонсона щоб він вдавився своєю індичкою.
показати весь коментар
28.12.2023 16:19 Відповісти
Вони НЕ отримали вказаної суми як прибуток від нафти, а Суспільне, котре росповсюдило цю цифру лише підкреслило непрофесіоналізм своїх працівників що плутають прибуток із ВАРТІСТЮ ТОВАРУ. Це все одно як оголосити через недолугість що магазин котрий продав товар на 500 тисяч, млн, млрд отримав "прибуток" саме у такому розмірі! Тому не повторюйте дурість аби виглядати розумнішим!!!
показати весь коментар
28.12.2023 16:31 Відповісти
Оце шапкозакидання ворога може закінчитися втратою держави. Війна триває з 2014 року тобто вже 10 років,це тривала виснажлива війна. Можна натиснути на москву , це якщо будуть далекобійні ракети та дрони якими можна нищити інфраструктуру ворога щоб він немав можливостей транспортувати напродаж нафту яка приносить їм щодня валюту,можна сперечатися за суми але це дозволяє їм вести війну і розвивати свій ВПК..Тільки дефіцит пального та грошей змусить агресора згортати військові дії,а втрати живої сили немають вирішального значення для них.
показати весь коментар
28.12.2023 16:50 Відповісти
Цифра в 500 миллиардах и в евро появилась в сми зарубежных с месяц назад. И речь шла и о газе в том числе. И то что рф тратит на эту войну максимум 2% своего ввп, давно озвучена. А хоть бы и 10, там и не пикнет никто. И оборонка работает и работала всегда. И даже в лихие 90гг. И корабли спускают военные и ледоколы и на подводных крыльях. И для рыбфлота и прочее. Какого качества? А когда война, иногда количество важнее. Вопрос иной---а как у нас? Ответ---хоть вилкой в глаз!
показати весь коментар
28.12.2023 16:54 Відповісти
Борис, я охренел когда вчера прочел что ЗЕ профинансировал в 2023 съемки сериалов на 250 млн грвн. Каких побед и какое развитие военной промышленности можно ждать при таких решениях шута?
показати весь коментар
28.12.2023 17:12 Відповісти
Я сегодняуже откоментировал что то, что и сам уже не знаю как это формулировать---хоть и старый. А лишь бы ляпать неохота. А ведь это война за свободу и независимость нашей родины. Такой сухой остаток.
показати весь коментар
28.12.2023 17:24 Відповісти
все достаточно просто. эти сотни миллионов грвн выделяются естественно не случайным людям, а только СВОИМ с соответствующими договоренностями по распоряжению деньгами. и там кормятся и дерьмак, и сам ЗЕ и его подчиненные холуи. и ЗЕ все устраивает в этом механизме. и он боится потерять власть например в результате выборов, поскольку все его схемы заработка всплывут на поверхность.
показати весь коментар
28.12.2023 17:30 Відповісти
щоб вони всі вдавилися
показати весь коментар
28.12.2023 21:42 Відповісти
Вже не смішно, москалі все збільшують, виробництво ракет, танків, броньованих авто, снарядів, а в нас тільки асфальт, стадіони та корупціонери галактичного масштабу.
показати весь коментар
28.12.2023 16:04 Відповісти
от, коли б не піарились на виборах, хто більше зачепить укроборонпром, то і гладковські з наявного виготовили б у 7 разів більше танків...а так, за танки треба питати з партії каналу 1плюс1 голос славіка вакарчука...там є така устінова, яка відкрито хвасталась, що призупинення ремонтів танків, то її заслуга
показати весь коментар
28.12.2023 16:05 Відповісти
Німці теж "потужно" вирішили не допомагати Україні- ()
показати весь коментар
28.12.2023 16:06 Відповісти
Ну, якщо "ростєх" доповів, то так воно і є, звичайно ж. Дивно, що не в 700
показати весь коментар
28.12.2023 16:07 Відповісти
А й справді, куди поділися з Цензора веселуни про нікчемність ворожого війська, техніки, економіки?
показати весь коментар
28.12.2023 16:07 Відповісти
Всі переїхали з переляку до Польщі. І дрижать там, усвідомлюючи кацапське "вєлічіє"
показати весь коментар
28.12.2023 16:31 Відповісти
😂.. Віримо .
Шойга он теж знищив вже більше десятка ф 16 , ну як такій людині не повірити .!?
показати весь коментар
28.12.2023 16:08 Відповісти
они там могут называть какие угодны случайные цифры, это ничего не меняет
показати весь коментар
28.12.2023 16:09 Відповісти
Кацапи збільшують виробництво воєнної зброї і не розуміють та не бажають розуміти , в якому жахливому стані живуть люди в регіонах ,
бо москва і пітєр - це далеко не вся расея 😠

Скоро там буде суцільний голод 😡
показати весь коментар
28.12.2023 16:12 Відповісти
Скоріше б.
показати весь коментар
28.12.2023 16:20 Відповісти
Поки буде самогон і горілка раби будуть терпіти. А так, занюхав рукавом і життя наповнилося величним змістом.
показати весь коментар
28.12.2023 18:04 Відповісти
На росии нет серийного производства танков с нуля! Есть только восстановление с баз хранения! А на базах практически на 70% сократилось количество танковых корпусов!
показати весь коментар
28.12.2023 16:13 Відповісти
От саме це вони видають за виробництво танків з нуля .
Самі ж кацапи , ті в кого ще залишились крихти адекватності , в те не вірять . ***** доповідають те що він хоче чути , а не те що - насправді .
показати весь коментар
28.12.2023 16:21 Відповісти
Саме цими сімома танками і розстріляли F-16.
показати весь коментар
28.12.2023 16:13 Відповісти
Чемезов - это обычный генератор случайных чисел.. Путин приказал - бояре доложили.
показати весь коментар
28.12.2023 16:18 Відповісти
Пам'ятаю дуже багато подібних доповідей )(уйлу (він же путін) стосовно "досягнень" Сколково, Роснано, і інших державних підприємств, корпорацій, установ, інститутів..... і жодне з них не відповідало дійсності як це довів час та факти. Чому ЦЕ може стати "виключенням"? Не бачу для цього хоч якогось обгрунтування. Тому повторю старий вислів - НЕ ВІРЮ!
показати весь коментар
28.12.2023 16:19 Відповісти
ваш клован скоро його переплюне, коли воно нарешті шашликом вдавиться ?
показати весь коментар
28.12.2023 16:22 Відповісти
А як не особисто, то за допомогою Федорова, той щомісяця щось у 100! раз збільшує.
показати весь коментар
28.12.2023 16:32 Відповісти
ВАШОГО переплюнути неможливо, бо він те тільки хрінь несе, а ще й робить!
показати весь коментар
28.12.2023 16:33 Відповісти
Так вони вже так само всі Ф-16 в Україні знищили
показати весь коментар
28.12.2023 16:32 Відповісти
Так, а Шо КієФ за трі дня вже ньє?
показати весь коментар
28.12.2023 16:35 Відповісти
Милли.
Марк Милли первым заявил о Киев и 72 часа.
показати весь коментар
28.12.2023 16:52 Відповісти
После того, как сделали анализ брони, где нет никеля, марганца и
других добавок, можно предположить, что клепать танки могут
где и кто угодно. Даже и на " Сормово".
показати весь коментар
28.12.2023 16:46 Відповісти
а главклоун рассказал о увеличении финансирования съемок сериалов и клоун-марафона.
показати весь коментар
28.12.2023 17:09 Відповісти
Может Зеленскому просто объявить, что "денацимилитаризация" успешно завершена, вот справка от педиатра. И все? Ну типо сами справились, кацапской помощи не надо, идите наx домой.
показати весь коментар
28.12.2023 17:44 Відповісти