10491 відвідувач онлайн

Шмигаль попросив міжнародних донорів про термінову зустріч: Ми не можемо чекати березня, фінансування потрібне вже у січні

шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вимагає термінової зустрічі із міжнародними донорами, адже Україна не може чекати до березня 2024 року, допомога потрібна вже в січні.

Про це пише Bloomberg, передає Цензор.НЕТ з посиланням на LB.UA.

У листі до координаційної групи, яка контролює кошти, Денис Шмигаль зазначив, що фінансування потрібне вже наступного місяця та має бути спрямоване на потреби основного бюджету України.

Звернення підкріплює заклики України, оскільки фінансова допомога на суму понад $110 млрд затримується через політичну боротьбу у США та Європейському Союзі.

"Для підтримки макроекономічної стабільності вкрай важливо, щоб ми отримували достатнє, оперативне та передбачуване зовнішнє фінансування, починаючи з січня 2024 року", — зазначив у листі Шмигаль.

На думку прем'єра, навряд чи можливо вести якусь дискусію щодо проєктів відновлення та реконструкції, коли Україна бореться за виживання.

"Ми не можемо чекати до березня, щоб фінансувати наші соціальні потреби", – заявив Шмигаль.

Така терміновість у фінансовій підтримці донорів зумовлена тиском Путіна, який використовує хитку підтримку серед союзників України та провал контрнаступу.

Минулого тижня Міністерство фінансів України заявило, що потреби у фінансуванні на 2024 рік становлять 37,3 мільярда доларів після отримання понад 42 мільярдів доларів зовнішньої допомоги у 2023 році.

За його словами, донори мають провести зустріч у січні перед запланованою зустріччю наступного місяця.

Топ коментарі
+42
Просимо шмигаля зустрітися з корупціонерами й мерами міст: там мільярдів 20 можна легко нашкребсти
показати весь коментар
28.12.2023 19:38 Відповісти
+34
Покажите зеленой твари отрывок из квартале где он высмеивал Украину за то что просит денег.

Пи...арас зеленский, забыл как ты смеялся,а люди в зале теюе хлопали в ладоши
показати весь коментар
28.12.2023 19:51 Відповісти
+30
показати весь коментар
28.12.2023 19:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
28.12.2023 19:37 Відповісти
Береш з собою Пріцкер - й гайда до донорів під її слово ревізора акули
показати весь коментар
28.12.2023 19:53 Відповісти
Шмигаль !Наші посольства та консульства на днях отримали фінансування , яке перекриває наперед майже увесь перший квартал 2024 року. Там працюють не за копійки, наші дипломати мають великі заощадження в іноземній валюті і могли б легко дочекатися грошей у 2024 році. А за цей час скільки б життів військових було б врятовано ! І не пишіть, що то інші гроші. МЗС та Мінфін не в курсі, що прості люди донатять, а військові купляють необхідні засоби захисту за свої бойові??? Штати роздуті, ховають блатних за кордоном та ще й беруть на місцях на роботу ухилянтів!
показати весь коментар
28.12.2023 21:07 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2023 20:04 Відповісти
Просимо шмигаля зустрітися з корупціонерами й мерами міст: там мільярдів 20 можна легко нашкребсти
показати весь коментар
28.12.2023 19:38 Відповісти
20 - це для бідних... 100 треба забирати, або відключимо газ
показати весь коментар
28.12.2023 19:39 Відповісти
Рейтинг ДОВІРИ! шмигаля Ахметова та Єрмака з його кабміном -6 %
ЗАЗВИЧАЙ ТАКІМ ДЄНЯГ НЄ дають!
показати весь коментар
28.12.2023 19:42 Відповісти
АЛЬООО! Хоч верть круть -хоч круть верть , а вимогу щодо уряду єдності ,порятунку та ДОВІРИ треба запустити в петитцію до нетряпкиякоїсь - чим більш вона боїться й довше не погоджується , тим швидше перетвориться на зовсім сцяну!
показати весь коментар
28.12.2023 19:49 Відповісти
Голова асоціації обласних голів _Єрмак. Один з них , здається в Сумах, ще й володіє будівничою компаніею - без тендеру сам-сма-сам засвоює проект ВЕЛИКОГО ЗАХИСНИЦТВА БЕТОНОМ В ЗЕМЛЮ - 43млн на довжину захисної споруди для однієї роти .. тобто 10 чоловік воїнів
показати весь коментар
28.12.2023 20:08 Відповісти
Десять чоловік це всого навсього відділення
показати весь коментар
28.12.2023 21:06 Відповісти
так точно - помилково , бо не дуже знаю... Але Лапін та Береза саме на 10 тьох ділили цю суму
показати весь коментар
28.12.2023 22:14 Відповісти
Зелені клептомани не можуть чекати березня, ну дайте щось вкрасти, а то пенсіонери яйця відкрутять.
показати весь коментар
28.12.2023 19:38 Відповісти
"ЗЄльоні плакали, кололись, але продовжували фінансувати мудафон та серіали"

чи не так, пане шмиркаль ?
показати весь коментар
28.12.2023 19:53 Відповісти
Нахлібником бути нелегко, егеж Шмигаль?
показати весь коментар
28.12.2023 19:39 Відповісти
А реформи, які вимагають міжнародні донори, чому зараз не робите?
показати весь коментар
28.12.2023 19:40 Відповісти
денех нету))
показати весь коментар
28.12.2023 19:42 Відповісти
побірушка
показати весь коментар
28.12.2023 19:40 Відповісти
Салам алейкум, меняйте их срочно.
показати весь коментар
28.12.2023 19:41 Відповісти
фінансова допомога затримується через політичну боротьбу у США та Європейському Союзі ?
чи через корумповане і прокацапське оточення Зейла?
Шмиргаль, до березня красти буде нічого
показати весь коментар
28.12.2023 19:42 Відповісти
Їх тьолкам необхідний шопінг, шейпінг, пілінг таке інше, а пенсіонери хай переходять на підножний корм.
показати весь коментар
28.12.2023 19:45 Відповісти
А красти перестати не пробували?
показати весь коментар
28.12.2023 19:43 Відповісти
усі мафії світу бетоном "заливали" докази проти сене. А тут така жара пішла- ВЕЛИКЕ БЕТОННЕ ЗАХИСНИЦТВО! Це не в дороги пласкі розкатувати намародерене -сматріте глубжєє
показати весь коментар
28.12.2023 20:42 Відповісти
А може треба перестати красти? А вкрадене просто повернути? Чи це не по фен шую?
показати весь коментар
28.12.2023 19:44 Відповісти
"братка дєрьмака з голоду паміраєт. мівіни просіть!" (С) ))
показати весь коментар
28.12.2023 19:46 Відповісти
Взагалі то, допомога затримується завдяки недолугій дипломатії єрмаків під прикриттяи кулєб!
показати весь коментар
28.12.2023 19:46 Відповісти
Шмигаль, най твій хозяїн продасть на лярд зелені майна, а у нього там більше. На соцвиплати до березня вистачить.
показати весь коментар
28.12.2023 19:46 Відповісти
Я про Ахметова, якщо не зрозумів.
показати весь коментар
28.12.2023 19:48 Відповісти
А у тебе хтось щось уточнював, чи це ти собі?
показати весь коментар
28.12.2023 19:51 Відповісти
Йому, може забувся.
показати весь коментар
28.12.2023 19:51 Відповісти
Прогудел Донбас, гудок ...
показати весь коментар
28.12.2023 19:56 Відповісти
Та в хрін собі свиснув Донбас!
показати весь коментар
28.12.2023 20:13 Відповісти
О, терміново? А ви, бл@ді, закони, які вас прсять не ухвалювати, людішек, яких просять не призначати, нє, не терміново ************? А тепер терміново? От можете банити, можете кидатись гнилими помідорами, але з цими ми не переможемо. І так нам ідІотам і треба. Ну, ті, хто не ідІоти, вже втекли. Хто з тяжко заробленими, хто з легко вкраденими, але то таке...
показати весь коментар
28.12.2023 19:49 Відповісти
А ти такий мудрий, чого , ще не там?
показати весь коментар
28.12.2023 19:58 Відповісти
Голоборотько посылал МВФ, а тут ?
показати весь коментар
28.12.2023 19:49 Відповісти
Справи дійсно кепські. Ми на краю прірви...
показати весь коментар
28.12.2023 19:49 Відповісти
...і на початку руїни. Нас може врятувати тільки диво. Ні, не Різдв'яне, і не Новорічне - просто якась дивна подія, як в древньогрецьких виставах "з'являється Машина", і усе розрулює. Бо вже навіть "Вірте в ЗСУ" не працює, хоча ЗСУ це єдиний бар'єр, який буде захищати тих, хто буде емігрувати як біженець, від наступаючої орди...
показати весь коментар
28.12.2023 19:57 Відповісти
вимагає..... твою ж мать🤬
показати весь коментар
28.12.2023 19:50 Відповісти
Покажите зеленой твари отрывок из квартале где он высмеивал Украину за то что просит денег.

Пи...арас зеленский, забыл как ты смеялся,а люди в зале теюе хлопали в ладоши
показати весь коментар
28.12.2023 19:51 Відповісти
То були не люди, а бидло-хохли! Українці в цей боролись з блювотним рефлексом, від галімих шуток зеригоаналівського шута!
показати весь коментар
28.12.2023 21:02 Відповісти
ЗЕ-клоуну можно показать не только это. В сети полно фото где его шапито-95, в 2014 году выступает в Горловке, которая уже была захвачена. И чтоб там выступать, клоун видимо договаривался с местным князьком захарченко.
показати весь коментар
28.12.2023 20:21 Відповісти
За президенство шута и его воровской команды, Украина будет очень долго расплачиваться. И я уже не верю в победу, хотя год назад я был другого мнения. У шута на первом месте сериальчики ценой 250 млн грвн и клоун-марафон. Ну и крышевание воров которых он назначил на должности, тварь по кличке Шаурма за время президенства клоуна легко купил квартиру за 72 млн грвн, причем это имущество у него далеко не единственное. шут делает вид что ничего не знает, его все устраивает.....
показати весь коментар
28.12.2023 20:39 Відповісти
Західні чиновники обговорюють різні проєкти з перенаправлення російських резервів в Україну, починаючи від повної конфіскації і закінчуючи конфіскацією лише прибутків, що надходять від них, які формально також належать Росії.
Щодо останнього варіанту західні офіційні особи просунулися трохи далі, ніж кулуарні дискусії.
У грудні Єврокомісія представила законопроєкт про виведення прибутку до фонду підтримки України. За три роки там планують зібрати 17 мільярдів євро.
Коли законопроєкт розглядатимуть - невідомо.

Где заморожены активы России:

G7, ЕС, Австралия 260 млрд евро

ЕС 210

Бельгия 191

Великобритания 26

Франция 19

Швейцария 7,8

США 4,6

Другие 11,6

Активы в Швейцарии, США, Британии пересчитаны в евро

Источник: Financial Times со ссылкой на документ Еврокомиссии, Минфин Британии
показати весь коментар
28.12.2023 20:02 Відповісти
А як заморожені активи, можуть давати прибутки.
показати весь коментар
28.12.2023 20:07 Відповісти
Заморожена видача з рахунків , а не їх оберт .
показати весь коментар
28.12.2023 20:20 Відповісти
Вибори до рахункової палати вже дупою вилізли ? Вєрной дорогой ідьотє таваріщі !
показати весь коментар
28.12.2023 20:03 Відповісти
Вони не можуть чекати березня ! фінансування потрібне вже у січні !
показати весь коментар
28.12.2023 20:04 Відповісти
Яка допомога?
Економіка потужно зростає! ВВП пре як не в себе! Щотижня 128% зростання!
Про допомогу того питайте, хто "сам-один в пабєду вєріт". Це ж він мусить відповісти за свої "потужні успіхи".
показати весь коментар
28.12.2023 20:04 Відповісти
Суки, в карманах у себя поройтесь. Там на 10 лет войны хватит.
показати весь коментар
28.12.2023 20:05 Відповісти
В кишенях нема все на бабць, дідусів і таке інше переписано.
показати весь коментар
28.12.2023 20:08 Відповісти
А деньги воровать находите?!
показати весь коментар
28.12.2023 20:08 Відповісти
За 110$ Billion BlackWater (пристрелит) поменяет всех чиновников Украины, дойдет до Урала и Кавказа. Ликвидация рф будет приятным бонусом.
Зачем давать деньги грязным политикам, когда можно заказать ЧВК с четко поставленной задачей, будучи абсолютно уверенным в результате - ?
показати весь коментар
28.12.2023 20:08 Відповісти
Пошли слепой и одноглазый к девочкам, ночью, через темный лес.
Одноглазый ведет слепого. Вдруг напарывается последним глазом на сук:
- Все, *лядь, п**дец, приехали...
Слепой:
- Здравствуйте девочки!

Шмыгаль, спасибо что довел
показати весь коментар
28.12.2023 20:08 Відповісти
Зелені злодії, коли ви вже нажеретесь? Мабуть ніколи, поки вам пуза не почнуть пороти та різати.
показати весь коментар
28.12.2023 20:08 Відповісти
Вимагає термінової зустрічі....ну це жесть...хто вимагає,шістка ахметівська,підстилка кварталівська безмозгова....та хто ти такий щоб вимагати ....проси ,на коліна падай....твого предводітєляв сша на місце поставили і розказали коли і як можна рот відкривати,а тут цей вирішив вимагати....а ти що там робиш клоун? Ти ща що зарплату отримуєш? За закони антиукраїнські піддиктовкунаписані зеленими зрадниками іпройдисвітами....дадуть,не плач...але тоді коли вирішать,і скільки вирішать....вони подивляться місячішку другу як ви будете країнудо виборів готувати а тоді і за гроші поговорять...всетаки для таких коштів потрібна легітимність,а тут нею іне пахне...а як бути в березні з легітимністю? Вона буде юридично нульова,якщо не мінусова....так що бабки фунтам не дають.....
показати весь коментар
28.12.2023 20:13 Відповісти
офшоры до марта не ждут
показати весь коментар
28.12.2023 20:14 Відповісти
Ого, які нахабні. А отак нахабно накрадене повернути слабо?
показати весь коментар
28.12.2023 20:19 Відповісти
"зелений план "БІ" ,від слова ,потрібно "більше", красти немаємо вже з чого...
показати весь коментар
28.12.2023 20:28 Відповісти
Ой шо сі сталося ...? Не дають гроші ...? Так готуйтеся до виборів , або передавайте владу за станом здоров'я ..шо хворі на всю ОПівську голову! вам зеленим виб..ядкам ніхто не довіряє і ще ,ви молоді зелені регіанали, повинні розуміти ,шо багато з народу готові не підвищувпти пенсії та зарплату ,тільки шоб вся ОПа згинули на віка !!! Амінь !!!
показати весь коментар
28.12.2023 20:30 Відповісти
Бюджет України в 2019 році складав менше 40 млдрд доларів. І це включало витрати на армію. І це при курсі 25 за долар.
А зараз, ви платите бюджетникам ті самі гроші в гривнях але курс вже майже 40?
Де різниця в 40%, сволоти?
показати весь коментар
28.12.2023 20:35 Відповісти
до речі, з 2019 по 2024 рік, видатки на МВС (на ментів) зросли з 140 млрд до ... 300+ млрд!!! Вдвічі!!!
В 2024 році на МВС (це без Національної Гвардії) піде майже третина того, що йде на все ЗСУ????
показати весь коментар
28.12.2023 20:41 Відповісти
Сьогодні пенсії українським пенсіонерам платять американські платники податків. У тому числі такі "ухилянти" як я. А пенсіонери, які живуть за наші гроші (як от Ярема Стогін) тут пишуть, що нас треба депортувати, вислати, відправити на війну. Може, правда, Заходу не давати грошей Україні. Тоді населення вже у березні відчує, який реальний стан української економіки
показати весь коментар
28.12.2023 20:39 Відповісти
Ніфіга ти не платиш. Хіба що сотню доларів податку на нерухомість, а також 8 % податку з продажів, але то все є місцеві податки, які не виходять за межі твого округу, а йдуть на соціальні виплати таким трутням, як ти
показати весь коментар
28.12.2023 22:56 Відповісти
Клоуне, я працюю у США. З третього тижня перебування. Офіційно. І в моєму чеклисті є федеральний податое, сума якого наближається до 1000 доларів щомісяця. Фудстемпи мені вже не платять. Занадто висока зарплата. Не знаєш не лізь
показати весь коментар
28.12.2023 23:29 Відповісти
США дозволили вїхати тікаючи від війни "ухилянту", та надали дозвіл офіційно працювати.
"Фудстемпи мені вже не платять" - тобто спочатку американські платники податків кормили.
Не зрозуміло, що не влаштовує?

Може Заходу треба перестати давати гроші, а також закрити програми захисту, скасувати дозволи на роботу, та депортувати
показати весь коментар
29.12.2023 01:35 Відповісти
1. Звичайно, дозволили. Бо придуркувата заборона на виїзд чоловіків існує тільки в голові власників і охоронців зеленого концтабору та ще купки ідейних комсомольців типу тебе.
2. США видали мені дозвіл на офіційну роботу, бо я не злочинець, сумлінно сплачую податки і виконую усі вимоги американського законодавства.
3. Фудстемпи мені платили лише чотири місяці. Після першого ж звіту забрали, бо я пішов працювати. Ідея фудстемпів якраз не дати людині померти з голоду допоки вона знайде роботу. А не утримувати роками дармоїда.
4. На щастя, в уряді США та й усіх інших цивілізованих країн немає придурків типу тебе. Там знають міжнародне гуманітарне право, яким заборонено депортацію для участі у війні. Тому ні мене, ні інших чоловіків жодна країна не видасть. Це тільки придурки типу Подоляка можуть про це триндіти і чимось там грозити у випадку повернення. Авжеж, біжу в Україну, аж захекався. Я швидше в Зімбабве жити поїду, ніж повернусь в Україну.
5. А ти звідки такий розумний? З окопу? Чи вдома на дивані сидиш і морально помагаєш? Усі податки платиш? Я коли в Україні жив усі платив. На відміну від 95 відсотків українських громадян
показати весь коментар
29.12.2023 01:49 Відповісти
Відокремемо брехню від правди

1. Законної підстави не випускати з України дійсно не існує.
Тобто якщо виїхали після 24 лютого, то скоріш за все не законно - хоча звучить дивно.
Те що США дозволил Українцям вїхати до США, повязане з війною, а не з забороною на виїзд з України
2. США дають дозвіл на офіційну роботу в обмежених випадках.
І це не повязане чи злочинець, чи платить податки, та інше.
Інакше всі би переїхали до США, та офіційно працювали.
Натомість грають в грінкард, або релокуються по L1 візі, коли працедавець має філіал в США, та іншими програмами
США надали дозвіл, тому що в Україні розпочалась війна
Не було б Українського паспорту - нічого би не було
3. Це добре - що американські платники податків, не дали вмерти Українському біженцю з голоду.
Тепер Український біженець хоче щоб з голоду вмерли пенсіонери в Україні
4. Не видадуть. Проте Зімбабве мабуть не дасть фудстепи та роботи. Тому краще залишатись в США платити податки, котрі підуть на фудстепи новим біженцям, а може Українським пенсіонерам
5. Всі податки, і таких люжей явно більше ніж 5%
показати весь коментар
29.12.2023 02:50 Відповісти
1. Я виїхав абсолютно законно. Не плив через річки і не ліз через гори. І США дали мені в'їхати, не зважаючи на те, що я чоловік у віці 18-60. Тобто США плювати, що українська влада шиє мені ярлик "ухилянта". Чи вже вирок суду був, де мене засудили за ст. 336 ККУ? США дозволяють в'їжджати українцям з багатьох причин. Деякі з них пов'язані з війною, деякі - ні.
2. Ні, всі би в США не переїхали. Бо тут треба дійсно працювати, а не валяти дурня. Мєнти, прокурори, судді, ТКЦшні придурки, придурки -прикордонники, бюрократи - точно б не переїхали. Бо вони звикли жити, паразитуючи на свой владі, а у США так не вийде. Та що там, навіть українські шльондри не хочуть їхати до США. Вони звикли, що в Україні спонсори платили їм гроші і дарували коштовності за великі цицьки, а тут треба працювати нянею чи мити підлогу за 20 доларів на годину. Тож ці не переїдуть. Я у США поки що працюю на роботі, яка за класом нижча, ніж в Україні. Бо мені треба підтвердити дві моїх вищих освіти і знати англійську мову не на доброму (як зараз), а на досконалому рівні. І грін-карта тут ні до чого. Не було б війни - я б не поїхав до США. Краще було би в Україні працювати шість годин на добу, ніж тут по 10-14. Але в концтабір усе одно не повернуся. Воля понад усе.
3. Я хочу, щоб українські пенсіонери розуміли, хто їм платить пенсію. І не посилали мене воювати на війні, на якій самі вони вювати не збираються. Я теж плачу їм пенсії зараз. І коли жив в Україні - теж платив.
4. Такий знавець США, що навіть не знає, як правильно називати допомогу за програмою SNAP. Фудстемпи
показати весь коментар
29.12.2023 06:00 Відповісти
платять у якості підйомних, розуміючи, що людині, яка екстренно змінила своє життя потрібен час знайти роботу. Та й узагалі у США нікому не дають померти з голоду. Захочеш не помреш. Навіть кішечок безпритульних на вулицях немає, бо є притулки. Це в Україні я годував викинутих котиків за власні гроші. У США ставлення до усього живого людське, а не скотстьке. Так, і США не закривали кордон для чоловіків. Ні під час Другої світової, ні під час війни у В'єтнамі, де теж повоювало понад 2 мільйони американських чоловіків
показати весь коментар
29.12.2023 06:03 Відповісти
Своє ********, до вашого ще не дотягнулися.
Памажиті!!!

А покажіть машини, на яких їздить КМУ.
Покажіть недвіж, що за 2 роки понакупляли депутати СН.
Покажіть ескорт ЗЄ.
Покажіть бюджет Телемарафону.
Покажіть фінансуванння ОПЗЄ.
Покажіть сумарні приховані статки керівництва ОПЗЄ.

Там на декілька Західних допомог вистачить.
У ЗЄрмака, Шурми, Татарова, Смірнова, Арахамії по кишеням пройдіться і можна буде купити собі нову країну.
показати весь коментар
28.12.2023 20:40 Відповісти
Мене шокують такі ультиматуми: вимагає, терміново... З якого дива світ має нас годувати, отак беспардонно щоб? 🙄
показати весь коментар
28.12.2023 20:42 Відповісти
Це зараз головний наратив українців, всі Україні винні, бо щось гарантували в ООН і в меморандумі (правда ніхто не може показати тих гарантій) бо Україна захищає весь світ від москалів, допомогу дають мало і не вчасно, грошей мало, всі хто за кордоном зрадники і ухилянти
показати весь коментар
28.12.2023 21:22 Відповісти
Тобто, батальйон "Монако" - це наші благодєтєлі, які будуть відбудовувати Україну після війни?
показати весь коментар
28.12.2023 22:59 Відповісти
Якщо Ви думаєте що за кордоном лише батальйон Монако то Ви помиляєтеся. Багато людей з окупованих територій, багато жінок і дітей, чоловіки яких служать в ЗСУ. Багато людей які тут були до війни і ті які скористалися програмою допомоги біженцям від ЄС. І половина з них не повернеться, в тому числі і за такі закиди про зрадників і батальйон. А знаєте хто повернеться? Ті хто сидить тут без роботи отримують допомогу і чекають поки закінчиться війна, трутні по-українськи
І от вони та батальйон Монако повернуться, і на пару з кварталом будуть благодєтєлями які будуть "відновлювати" Україну. А західної допомоги "вдячній" Україні буде все менше, а витрат все більше.
Думай те...
показати весь коментар
28.12.2023 23:19 Відповісти
Докерувались, зедебіли безмозглі. А ще півмільона хотять мобілізувати. Мабуть у власних трєніках й з саперними лопатками підуть до авдіївських окопів.
показати весь коментар
28.12.2023 20:50 Відповісти
Та тоді остаточно економіка крякне. І так на штучному диханні від Заходу. Довели країну до полного п*здецю, ідіоти зелені.
показати весь коментар
28.12.2023 21:15 Відповісти
отдайте Юстиции США должника.Завхоза убрать..И порядок пора навести...Тогда и поговорим
показати весь коментар
28.12.2023 21:01 Відповісти
За 2 года войны, уже можно сделать какие то выводы. шут не собирается наводить порядок, ему нужна именно та воровская команда, которую он назначил на должности. Это залог сокрытия его воровства и коррупции и гарантия нахождения у власти. Кто бы ни пришел после него, к нему он не будет иметь никаких симпатий и все тайное станет явным.
показати весь коментар
28.12.2023 21:05 Відповісти
Ви забуваєте, що зазвичай старий президент домовлявся з новим про гарантії своєї безпеки: Кучма домовився про свої гарантії з Ющенком, а той домовився про гарантії з Януковичем. Єдине виключеня - в 2019-му Порох поступив по-європейскому і ні про що з Зе-дурачком не домовлявся. Скоріше за все, Зе-козел домовиться про свої гарантії, і тому для нього все буде добре. На жаль для нас, які вірять, що справедливість ще є
показати весь коментар
28.12.2023 23:04 Відповісти
Ні. Зе не домовиться. Після того , що цей Гундос натворив, його чекає тюрма. Незалежно від того, хто буде Сьомим. І Гундос це знає. Тому ВЛАДУ ВІН НЕ ВІДДАСТЬ!!!
показати весь коментар
28.12.2023 23:13 Відповісти
Хіба Порох у небезпеці?
показати весь коментар
29.12.2023 15:28 Відповісти
Справи кепські,у наших "геніальних зелених економістів" не вистачить коштів навіть на січень.
показати весь коментар
28.12.2023 21:18 Відповісти
2 мільйони українських бюджетників не отримають зарплату 2024 року, якщо Захід не виділить фінансову допомогу, - El Pais

Невже ви думаете, що оця шмига переймається пенсіонерами та вчителями.
показати весь коментар
28.12.2023 21:32 Відповісти
Проси, може таки дадуть!
показати весь коментар
28.12.2023 21:54 Відповісти
Если Шмыгаля и его дружков потрусить, то денег явно хватит.
показати весь коментар
28.12.2023 22:53 Відповісти
Гдє я буду харчеваться,ось про що думає шмигаль
показати весь коментар
28.12.2023 23:23 Відповісти
шановні донори, шліть цю зелену наволоч куди подалі
показати весь коментар
28.12.2023 23:44 Відповісти
Все, чому навчилося шмигло на своїй посаді, це простягати руку та казати слово "дай!".
показати весь коментар
29.12.2023 00:18 Відповісти