9703 відвідувача онлайн
4 985 58

Цензор.НЕТ вітає читачів з Новим роком

новий,ялинка,різдво,рік

Шановні читачі й читачки "Цензор.НЕТ"! Вітаємо Вас із Новим роком!

Бажаємо Вам і Вашим близьким стійкості і наснаги в новому році, а нашій країні - якнайшвидшої перемоги і процвітання.

Усім захисникам і захисницям, які охороняють нас на бойовому посту, - з величезною вдячністю бажаємо сили й витримки. 

У новому році ми будемо прагнути робити "Цензор.НЕТ" ще цікавішим і насиченішим. Чекайте гострих актуальних матеріалів, захопливих інтерв'ю, ексклюзивних фоторепортажів, оперативних новин!

Дякуємо, що Ви з нами!

Слава Україні! Героям слава!

Топ коментарі
+41
Навзаєм!
показати весь коментар
01.01.2024 00:12 Відповісти
+40
З Днем народження С.А.Бандери вас, українці!
показати весь коментар
01.01.2024 00:27 Відповісти
+38
показати весь коментар
01.01.2024 00:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навзаєм!
показати весь коментар
01.01.2024 00:12 Відповісти
З Новим Роком!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:12 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 00:26 Відповісти
Дякуємо Цензор. Всіх Українців З Новим роком. Перемога за Україною!
показати весь коментар
01.01.2024 00:14 Відповісти
С Новым Годом!!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:14 Відповісти
З Новим Роком!
показати весь коментар
01.01.2024 01:08 Відповісти
З Новим роком всіх Українців !

Слава Україні !
Героям Слава !

рік почався:
У соцмережах також повідомляють, що внаслідок обстрілу центру Донецька є загиблі та поранені, обстріляний центр міста, зокрема, готель Donbas Palace.
показати весь коментар
01.01.2024 01:52 Відповісти
Happy New Year!
показати весь коментар
01.01.2024 09:22 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 00:16 Відповісти
🔥🔥🔥
показати весь коментар
01.01.2024 00:29 Відповісти
Пожежа сталася біля Рубльовського шосе.

Уночі 1 січня у західній частині Москві загорівся ангар із дизельним паливом. Площа пожежі склала близько 800 квадратних метрів.
показати весь коментар
01.01.2024 04:19 Відповісти
З новим роком Україно! Перемог і гарних новин для українців.
показати весь коментар
01.01.2024 00:16 Відповісти
Мої вітання!

Напевне найкраще, що я бачив

https://www.youtube.com/watch?v=MsX1Ef2fqNg&t=6s&ab_channel=%D0%A2%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%9B%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%93%D0%BB%D1%96%D0%B1%D0%B0%D0%91%D0%B0%D0%B1%D1%96%D1%87%D0%B0
показати весь коментар
01.01.2024 00:19 Відповісти
Enya -класно співає. А "Едельвейс" шедеврально поздоровив
показати весь коментар
01.01.2024 01:05 Відповісти
Новий рік в бронежилеті. Дякую і залишайтесь живими
показати весь коментар
01.01.2024 01:30 Відповісти
Новий рік хай буде світлий,
Теплий, радісний привітний!
Без повітряних тривог!
Хай нам помагає Бог!
Хоч складна у нас дорога
Хай настане перемога!
Всі повернуться до дома,
У своє родинне коло!
Щастя, радості, тепла -
в Новий рік без москаля!

З Новим Роком, Українці
💛💙
показати весь коментар
01.01.2024 00:19 Відповісти
З Новим роком!!! Всіх Благ!!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:21 Відповісти
Хотілось би, щоб главком Залужний звернувся з новорічним привітанням до народу рф:

- Нешановні громадяни рф, в продовж двох років фашистсько-терористичні війська вашої країни вчиняють воєнні злочини на території суверенної України.

На підставі цього, мною прийнято рішення щодо проведення на територіях курської, белгородської, брянської, ростовської, московської, калуської, воронезької, та інших областей рф спеціальної військової операції по депутінізації і дерашізації вашої держави.

Під час повітряної тривоги пропоную вам молитися за ЗСУ, підняти руки з табличкою «хутін - пуйло» і співати «Ой, у лузі червона калина».

Знайте, що якщо до вас щось прилетить - то не ми, такі дрони/ракети можна купити в будь-якому воєнторзі, патєрь нєт і там був склад іранських «шахедів».

Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:24 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 00:25 Відповісти
завтра рашисти підуть шукати Стапана Андрійовича
показати весь коментар
01.01.2024 01:06 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 02:50 Відповісти
Но, но, но. Вы поосторожней с такими картинками
"Лужа" и "просак" вам поджидает.
Гугл знает все забейте эту фразу. Результат вас удивит.
показати весь коментар
01.01.2024 08:14 Відповісти
З Новим Роком, бандерівці!
Нехай у 2024 році здохнуть усі росіяне та здохне уся ZEлень.
показати весь коментар
01.01.2024 00:25 Відповісти
Ні, золдат. Не так.

А ось як:
Нехай у 2024 здохнуть усі росіяни. Настане ПЕРЕМОГА України.
А вже після цего розберемося з Зеленою командою. Досвід двох Майданів вде е.
показати весь коментар
01.01.2024 01:13 Відповісти
Хай настане перемога.
Але досвід двох майданів показывает что простирается это все очень быстро.
Общество всегда возвращается в свою комфортную среду
показати весь коментар
01.01.2024 08:20 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 00:27 Відповісти
З Днем народження С.А.Бандери вас, українці!
показати весь коментар
01.01.2024 00:27 Відповісти
Всіх Цензорят зі святом…. нехай туПінконідвине..!!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:28 Відповісти
Дякую, це краще аніж членограй
показати весь коментар
01.01.2024 00:30 Відповісти
Мабуть всі загадали одне бажання- перемоги!!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:30 Відповісти
Всіх чітачів ЦЕНЗОРА з Новим Роком
Найкращій сайт в СВІТІ!!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:32 Відповісти
Дякую! Навзаєм!
показати весь коментар
01.01.2024 00:34 Відповісти
Щирі вітання Україні і всьому українському народові ,Зігрій Боже Україну ,в Новім році, теплом свого Божого миру і спокою,та вчини свій Божий справедливий суд над російськими нелюдами ,та вбивцями.Всю редакцію і головного "цензора" Бутусова з Новим роком. Божої благодаті Вам ,Вашим сім'ям ,дітям,онукам,знайомим і близьким на довші роки.
показати весь коментар
01.01.2024 00:35 Відповісти
З Новим Роком! Ще один рік разом з Цензором! Разом до Перемоги!
показати весь коментар
01.01.2024 00:38 Відповісти
У День народження Степана Андрійовича гріх було б не побажати щоб 2024 рік запам'ятався всім нам тим, що саме цього року згинули всі москалі. Причому погані гинули погано, а хороші - красиво! І лиле ті росіяни, які допомагабть нам у нашій боротьбі, щоб наступного року розділили з нами св' яткування нашої Перемоги! Щоб наші військові демонстрували вправність на Параді Перемоги, а не в окопах, щоб марафони залишились лише спортивні, а в телеефір повернувся плюралізм, щоб наші діти засинали знову під колискову, а не бубоніння одного актора з невдалим досвідом президентства. Щастя, здоров'я, многая літ Народе Незламної України!
показати весь коментар
01.01.2024 00:38 Відповісти
🇺🇦‼️❤️🌞💯⚔️🪖💪😉👍🫡👏🇺🇦🇺🇸🇬🇧🇦🇺🇨🇦🇦🇿🇯🇵🇪🇺🇪🇸🇩🇪🇮🇩🇺🇦‼️❤️‼️
показати весь коментар
01.01.2024 00:50 Відповісти
Вовком хай завиють москалі.
І жиди заверещать мов свині.
Сьогодні св'ято на моїй землі.
Новий рік у рідній Україні!
З Новим роком Україноо!!!
показати весь коментар
01.01.2024 00:57 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 00:58 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 01:00 Відповісти
Всіх українців які ******* свою країну,а також ЦЕНЗОР.НЕТ вітаю з Новим роком.ЗСУ вітання в першу чергу.Ми переможемо!!!
показати весь коментар
01.01.2024 01:41 Відповісти
Цензор - найулюбленіше українське ЗМІ. Дякую за чесну і плідну працю! Ви найкращі! Тримаємось
показати весь коментар
01.01.2024 01:55 Відповісти
І Українців України, і діяспорян -- всіх з Новим Роком! 💙💛

Хай пітьма сама зануриться у війну, всередині себе, а Україна -- і вся Вільна Європа, Америка, Австралія -- квітнуть і йдуть вперед у розвитку Цивілізації!

Найщиріші вітання всім розумним, допитливим, ввічливим і патріотичним коментаторам на цьому сайті! Хай ви і ваші родини будуть здорові!
показати весь коментар
01.01.2024 02:04 Відповісти
З днем народження Степана Бандери!!! Москаляку на гілляку!!!
показати весь коментар
01.01.2024 02:04 Відповісти
А можна по три тушки на одну гілляку ?
показати весь коментар
01.01.2024 05:52 Відповісти
Ні, не можна, так як гілка може зламатися, а нам ще зє-зрадників вішати після Перемоги.
показати весь коментар
01.01.2024 07:33 Відповісти
Навзаєм ,
дякуємо ❤️
показати весь коментар
01.01.2024 02:14 Відповісти
Очищення української землі триває, Вітаю усіх з Новим Роком!

Під обстріл у Донецьку потрапив захоплений окупантами "Донбас Палас". Там зустрічали Новий рік VIP-гості


https://www.ostro.org/news/pid-obstril-u-donetsku-potrapyv-zahoplenyj-okupantamy-donbas-palas-tam-zustrichaly-novyj-rik-vip-i453485
показати весь коментар
01.01.2024 03:31 Відповісти
З Новим роком дорога моя Україно! З новим роком усім цензорятам й не тільки, усім усім добрим людям , усім в кого блить душа за матінку батьківщину й побажння жити й перемагати воїнам героям , триматися й вірити й невоїнам - ********* поперхнеться , буде покарана й переможена !
показати весь коментар
01.01.2024 04:13 Відповісти
Дякуемо що ви е
показати весь коментар
01.01.2024 07:30 Відповісти
Максимум інформації особисто я черпаю із "Цензора нет", бо окрім всієї інформації під кожною новиною є коментарі. Ну і пан Бутусов - реальний журналіст, а не " я тобі не дорогенька" та Зеліни шашличники. А які коментарі можна прочитати від досвідчених людей? Тут і про зброю і про історію і про останні події! З Новим, переможним 2024-м роком!!!
показати весь коментар
01.01.2024 07:43 Відповісти
ага ,Me too
показати весь коментар
01.01.2024 07:48 Відповісти
Протиповітряна оборана України в новорічну ніч відбила російську атаку дронами-камікадзе типу Shahed, знищивши 87 зі 122 цілей. Окупанти запускали безпілотники в дві хвилі - ввечері 31 грудня і вранці 1 січня.
показати весь коментар
01.01.2024 07:46 Відповісти
З Новым роком Украина! Желаю Победы и Мирного неба ! Пусть в этом году взойдет Солнце Украины! СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
01.01.2024 08:31 Відповісти
Вітаю всіх українців з Новоріччям ! Нехай 2024 рік буде для всіх нас переможним. Все інше ми зробимо самі.
показати весь коментар
01.01.2024 08:40 Відповісти
А можна в новому році ліквідувати функцію "Занадно часті коментарі" ?
Раніше її не було, і в майбутньому не треба.
показати весь коментар
01.01.2024 10:50 Відповісти
З Днем Народження !
показати весь коментар
01.01.2024 13:10 Відповісти
Вітаємо і Вас! Дякуємо за роботу.
Наснаги та перемоги свободи слова!
показати весь коментар
01.01.2024 13:19 Відповісти
Дякуємо. Взаємно!
показати весь коментар
01.01.2024 14:13 Відповісти