5697 відвідувачів онлайн
13 541 25

Ворог запустив "Кинджали" на Київ, - Повітряні сили

кинжал,кинджал

Ворог запустив ракети "Кинджал" у напрямку Києва!

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.

"Імовірно аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кинджал" з Сумської області в напрямку Києва!", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+11
а чому б і ні
ворог приготував багато ракет, більше ніж зеля промов і відосиків
показати весь коментар
02.01.2024 08:00 Відповісти
+10
Шо-та второй день не слышно от телезебиков об жесткой ответке... Тока слышно , шо у кацапiв кинжальные закрома заканчиваются.
показати весь коментар
02.01.2024 07:50 Відповісти
+9
Володя Херпіду брехав, бреше і буде брехати. Він зрозумів, що нарід 73% має величехні вуха і мізерний процент мізків і йому можна втирати, що заманеться. Нарід повіритьь шахраю, а не побачене своїми омима, що тут щось не так. А Херпіду краще витратить мільярди на телемарафон, серіали, щоб брехати і залишитися на троні, аніж витратити на ракети, щоб захистити цей нарід. Ще непогано пообіцяти що наші спецслужби в майдутньому знищать всіх пілотів, що пускають на нас ракети і виготовимо тисячі ракет дальністю дії сто тисяч кіломеитрів... і нарід гордий за свого Херпіду, навіть у бомбосховище не побіжить. Вибачаюся, бо ніби не час про таке писати, але воно таке повторюється і нячого не змінюється. Вся надія тільки на Бога, наші ЗСУ і самого себе.
показати весь коментар
02.01.2024 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо-та второй день не слышно от телезебиков об жесткой ответке... Тока слышно , шо у кацапiв кинжальные закрома заканчиваются.
показати весь коментар
02.01.2024 07:50 Відповісти
а зачем об этом нам говорить.., мы и так ориентируемся: и что, и как..
показати весь коментар
02.01.2024 07:57 Відповісти
Пардоньте, но из Вашей логики следует, шо нефиг копипастить и о прилетах "Кинжалов", мол, как-нить сориентируемся?
показати весь коментар
02.01.2024 08:05 Відповісти
Володя Херпіду брехав, бреше і буде брехати. Він зрозумів, що нарід 73% має величехні вуха і мізерний процент мізків і йому можна втирати, що заманеться. Нарід повіритьь шахраю, а не побачене своїми омима, що тут щось не так. А Херпіду краще витратить мільярди на телемарафон, серіали, щоб брехати і залишитися на троні, аніж витратити на ракети, щоб захистити цей нарід. Ще непогано пообіцяти що наші спецслужби в майдутньому знищать всіх пілотів, що пускають на нас ракети і виготовимо тисячі ракет дальністю дії сто тисяч кіломеитрів... і нарід гордий за свого Херпіду, навіть у бомбосховище не побіжить. Вибачаюся, бо ніби не час про таке писати, але воно таке повторюється і нячого не змінюється. Вся надія тільки на Бога, наші ЗСУ і самого себе.
показати весь коментар
02.01.2024 08:11 Відповісти
Я с другой стороны смотрю на этот вопрос. Мы - для главзеба - ничто... Ракетн6ыми обстрелами сегодня пыня опустил бубу в глазах правителей мира всего... А в их глазах буба хочет выглядеть выше чем он есть + мстительный характер... Я просто уповаю на грядущую ************ ответку(сегодня)...
показати весь коментар
02.01.2024 08:33 Відповісти
Ага вчора якийсь хвахівець хвалився що нема комплектуючих на Кінжали
показати весь коментар
02.01.2024 07:54 Відповісти
У 7.36 прямо над домом КР пролетіла у центр и це точно не кинджал
показати весь коментар
02.01.2024 08:00 Відповісти
Если звенела , как куча консервных банок, sure, не кинжал.
показати весь коментар
02.01.2024 08:07 Відповісти
я її добре бачив, крила велики та тонкі, звук реактивного літака, це КР, але не кинджал бо той падає по баллістичній траекторії а не летить низько над будинками
показати весь коментар
02.01.2024 11:23 Відповісти
це калібр був 💯
показати весь коментар
02.01.2024 11:26 Відповісти
а чому б і ні
ворог приготував багато ракет, більше ніж зеля промов і відосиків
показати весь коментар
02.01.2024 08:00 Відповісти
Знайомі пишуть, що в столиці дуже гучно і страшно зараз.
Багато руйнувань. Світла нема
показати весь коментар
02.01.2024 08:04 Відповісти
Так. Грохот неймовірний.
показати весь коментар
02.01.2024 08:05 Відповісти
Крепимся , дорогие киевляне. КАЦАП БУДЕТ ДЕРЖАТЬ ОТВЕТКУ.
показати весь коментар
02.01.2024 08:08 Відповісти
Поки про це рано говорити. Підстав нема.
показати весь коментар
02.01.2024 08:11 Відповісти
Я маю надiю.
показати весь коментар
02.01.2024 08:35 Відповісти
Я дуже цього бажаю, щоб кацап отримав відповідь, але чим і коли? Невже не зрозуміло, що ця влада робить все, щоб побільше брехати і залишитися ще довго при владі, щоб не сісти за PRойоби? Час згаяно і гроші витрачено не туди куди було потрібно - оборону, а асфльт. Але і сьогодні мільярди йдуть на марафони, програми куми кравець, концерти "кварталу", розвалені воєнкомати(ТЦК), не пам'ятаєте, хто звільнив всіх воєнкомів, поганих і патріотів? Хто створив умови для корупції у медицині, яка за гроші зробила велику частину інвалідами? При кому мільйони виїхали за кордон по підробних папіпцях?
показати весь коментар
02.01.2024 08:18 Відповісти
Виїхали за кордон,бо не хочуть вмирати,а хто сидить і дивиться земарафон і чекає велику перемогу,
показати весь коментар
02.01.2024 10:31 Відповісти
где-то нема а где-то свет есть. Насчитал 18 взрывов с 7-30 до 8-10 Если взрывы в противоположном конце Киева-я их не слышу-около 35 км и дома все заглушают. Суммарно по городу вангую больше 25 ракет+ шахеды что были в 3 ночи. Самая массовая атака по Киеву с начала войны
показати весь коментар
02.01.2024 08:21 Відповісти
по Ростову обіцяна ответка буде?
показати весь коментар
02.01.2024 08:04 Відповісти
отвєтка максимум провайдера ТВ зламають ..
показати весь коментар
02.01.2024 08:22 Відповісти
Всього було 11 Кинджалів, - Ваньок
показати весь коментар
02.01.2024 08:24 Відповісти
Зафіксовано зліт ще одного МіГ-31К з аеродрому Саваслейка Нижньогородської області.
Можливий повторний пуск аеробалістичної ракети Х-47М2 "Кинджал", - ПС
показати весь коментар
02.01.2024 08:25 Відповісти
❗️ Кличко підсумував поточні наслідки ракетної атаки росіян:

▪️У Подільському районі пожежі в декількох місцях.

▪️У Святошинському влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

▪️У Печерському - влучання в дах багатоповерхівки і виклик іще за однією адресою.

▪️В Оболонському - палає складське приміщення.

▪️У Деснянському загоряння в будівлі супермаркету.

Скрізь працюють екстрені служби.
показати весь коментар
02.01.2024 08:29 Відповісти
Виборці Херпіду і шахрайської команди ворюг і мародерів- 73% мали б самі, без нагадування, побігти не за кордон, а на лінію фронту, щоб знищити ворога. Вони мають взяти тільки по два шматка асфальту і не чіпати зброю, яка була виготовлена раніше "баригами" і надана партнерами США і країн ЄС. Брати тільки те, що для них виготовив Херпіду - асфальт, мільярдний ліс, марафіони, російськомовні телеканали фрідом і звичайно замість бронежилетів прикриватися "юмором" "кварталу".
показати весь коментар
02.01.2024 08:33 Відповісти