5046 відвідувачів онлайн

Президентка Словаччини Чапутова закликала надати Україні засоби самозахисту від російської агресії

чапутова

Президент Словаччини Зузана Чапутова закликала надати Україні засоби самозахисту для боротьби з агресією РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"Ще один Новий рік, ще один злочин. Росія випустила рекордну кількість ракет і безпілотників по містах і селах України, щоб тероризувати мирне населення. Найкращий спосіб гарантувати, що агресія Москви не продовжиться ще наступного року, - це надати Україні засоби, необхідні для самозахисту", - йдеться в дописі Чапутової у соцмережі Х.

Топ коментарі
+12
Хоче Європа чи не хоче - але змушена буде визнать що Росія розпалює загальноєвропейську війну! А це означає що бойові дії можуть розповсюдиться і на територію ЄС
показати весь коментар
02.01.2024 23:09 Відповісти
+12
Дякуємо, пані ЗУЗАННО! Єсть у ЄС, сильні ЖІНКИ на посадах!
Наш, про такі висловлювання з 2019 року, навіть і думати в голос боявся, вся його моць, пішла в асфальт…
Слава Україні!
показати весь коментар
02.01.2024 23:12 Відповісти
+11
Норвегія в цьому напрямку вже зробила добру справу. Головне шоб зелень гроші ге крала. Ну то таке, то фантастика.
показати весь коментар
02.01.2024 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Норвегія в цьому напрямку вже зробила добру справу. Головне шоб зелень гроші ге крала. Ну то таке, то фантастика.
показати весь коментар
02.01.2024 23:08 Відповісти
Хоче Європа чи не хоче - але змушена буде визнать що Росія розпалює загальноєвропейську війну! А це означає що бойові дії можуть розповсюдиться і на територію ЄС
показати весь коментар
02.01.2024 23:09 Відповісти
Білорусь буде вдалим полігоном…
показати весь коментар
02.01.2024 23:23 Відповісти
********...
показати весь коментар
03.01.2024 01:21 Відповісти
Дякуємо, пані ЗУЗАННО! Єсть у ЄС, сильні ЖІНКИ на посадах!
Наш, про такі висловлювання з 2019 року, навіть і думати в голос боявся, вся його моць, пішла в асфальт…
Слава Україні!
показати весь коментар
02.01.2024 23:12 Відповісти
Героям Слава !!
показати весь коментар
02.01.2024 23:16 Відповісти
Вона не має влади над ним і це проблема!!!
показати весь коментар
03.01.2024 00:09 Відповісти
Найкращий самозахист це - F16…
показати весь коментар
02.01.2024 23:24 Відповісти
краще балістичні
показати весь коментар
02.01.2024 23:59 Відповісти
Потрібні не засоби для самозахисту, а засоби для знищення Оркостану.
показати весь коментар
02.01.2024 23:28 Відповісти
Що скаже Фіцо?
показати весь коментар
02.01.2024 23:56 Відповісти
Всі закликають, засуджують, але зброї підкинути ніхто не хоче.
показати весь коментар
03.01.2024 00:05 Відповісти
а шо там Словаччина? до сих пір кордон блокує?
показати весь коментар
03.01.2024 01:12 Відповісти
А до кого вона звернулась? До Фіцо, чи просто так: як голубка миру
показати весь коментар
03.01.2024 07:29 Відповісти
Ну звісно, говноботіна, тобі вже і Чапутова не вгодила. Саме завдяки і їй в тому числі Україна свого часу отримала купу зброї. Але скоту головне обісрати друга України.
показати весь коментар
03.01.2024 08:54 Відповісти
Вона там нічого не рішала(це щодо "купи зброї") і не рішає. Тому говорити може багато, але ... обережно. Можуть і "попросити"...
показати весь коментар
03.01.2024 11:25 Відповісти
Да, сегодня читал о ней и ее вкладе в поддержку Украины в свежем заголовке: https://military.news/ru/category/********-zhizn/ военное обозрение .
показати весь коментар
03.01.2024 18:10 Відповісти