7059 відвідувачів онлайн
1 339 16

Керівники ОБСЄ засудили ракетні удари РФ по Україні

київ

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Мальти Ян Борг та генеральна секретарка ОБСЄ Гельґа Марія Шмід засудили масовані повітряні атаки Росії на українські міста.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у спільній заяві керівників ОБСЄ.

"Новий рік розпочався так само гнітюче, як закінчився попередній. Смерть і руйнування забрали життя жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток та зруйнували життєво важливу інфраструктуру. Щодня від цього жахливого конфлікту страждають цивільні особи. Вони ніколи не мали стати жертвами смертоносних атак безпілотників і ракет", - йдеться у заяві "щодо продовження та посилення повітряних атак з боку Росії у її війні проти України".

У заяві також зазначається, що керівники ОБСЄ "найрішучішим чином" засуджують "ці триваючі атаки" і закликають "до негайного припинення нещадного насильства, яке не робить нічого, окрім як поширює замкнене коло біди і страждань".

"Ми закликаємо негайно припинити цю війну", - наголошують керівники ОБСЄ.

Топ коментарі
+9
Засудили - і аж легше стало. А могли б обмежитися глибоким занепокоєнням.
показати весь коментар
03.01.2024 07:01 Відповісти
+6
ОБСЄ "найрішучішим чином" засуджують пам'ятаєм ..пам'ятаєм.. як у сепаратистів гуляли на весіллі...як очі закривали,коли ракети летіли...а тепер з безпечної Європи бач,вони засуджують
показати весь коментар
03.01.2024 06:51 Відповісти
+4
А засудили як? Дуже засудили, чи посередньо?
показати весь коментар
03.01.2024 07:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
конфлікт?
показати весь коментар
03.01.2024 06:50 Відповісти
Ні, "ситуація". Так буде ще толерастичніше
показати весь коментар
03.01.2024 07:34 Відповісти
ОБСЄ "найрішучішим чином" засуджують пам'ятаєм ..пам'ятаєм.. як у сепаратистів гуляли на весіллі...як очі закривали,коли ракети летіли...а тепер з безпечної Європи бач,вони засуджують
показати весь коментар
03.01.2024 06:51 Відповісти
А засудили як? Дуже засудили, чи посередньо?
показати весь коментар
03.01.2024 07:00 Відповісти
Рішуче трохи вище середнього
показати весь коментар
03.01.2024 07:30 Відповісти
Засудили - і аж легше стало. А могли б обмежитися глибоким занепокоєнням.
показати весь коментар
03.01.2024 07:01 Відповісти
Все по правилам ділового політичного етикету, занепокоїлись й досить
показати весь коментар
03.01.2024 07:05 Відповісти
Глибоко розчарований...
Думав,що рішуче засудять,а вони просто засудили...
показати весь коментар
03.01.2024 07:13 Відповісти
У заяві також зазначається, що керівники ОБСЄ "найрішучішим чином" засуджують...
показати весь коментар
03.01.2024 07:25 Відповісти
вы думаете Кайрат Кудайбергенович Абдрахманов осудил или Алексей Рогов?
https://www.osce.org/leadership
показати весь коментар
03.01.2024 07:55 Відповісти
потужно засудили?
показати весь коментар
03.01.2024 07:14 Відповісти
То виключіть рашку з вашої сциклиіої недоорганізації АЬиСиЄ. Не можете? рашка платить членські внески, які затулили вам совість, стурбовані ублюдки.
показати весь коментар
03.01.2024 07:36 Відповісти
Імпотенти хрінові, просто заткніть пельку та саморозпустіться! Ваші потужні занепокоєння та рішучі засудження вилийте в сортір та змийте воду разом з собою!
показати весь коментар
03.01.2024 07:44 Відповісти
Дякуємо за стурботу🙄
показати весь коментар
03.01.2024 08:12 Відповісти
Ну все, капець тепер рашці, вона такого не переживе!
показати весь коментар
03.01.2024 08:40 Відповісти
Вони, ті що просто висловили думку зараз, осудили і т.д. ,вони просто не розуміють чим для них це може обернутися. Якщо впаде Україна, то вільного захищеного західного світу не стане в один день. вони за мить перетворяться на німих рабів чергового ката.
показати весь коментар
03.01.2024 08:55 Відповісти