7538 відвідувачів онлайн
3 170 17

Японія передасть Україні технологію з виробництва біопалива для підтримки післявоєнного відновлення, - ЗМІ

японія

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання Kyodo News із посиланням на джерела в японському уряді.

"План буде представлено наступного місяця у Токіо на зустрічі представників державного та приватного секторів двох країн для обговорення підтримки відновлення України", - йдеться у матеріалі.

Очікується, що технологія із виробництва біопалива створить нову галузь в Україні, яка багата на ресурси, що можуть бути використані як паливо.

Зазначається, що японські фірми погодяться надати технологію виробництва відновлюваної енергії та відповідне обладнання на японсько-українській конференції сприяння економічній реконструкції, яка відбудеться 19 лютого.

"Якщо створення нової галузі буде успішним, це забезпечить перспективну експортну продукцію для України та потенційно допоможе збільшити надходження країни в іноземній валюті", - зазначив неназваний японський урядовець.

Окрім біопалива, Японія також розглядає можливість надання протезів для ніг, надрукованих на 3D-принтері, та технології лікування ПТСР.

Також Японія планує підтримати впровадження в Україні дистанційної медичної допомоги та технологій розумного землеробства.

Топ коментарі
+9
Коли читаю оцих планувальників "післявоєнного відновлення" хочеться взяти за шкірку і уіпать об стіну мордякою...
показати весь коментар
04.01.2024 12:45 Відповісти
+7
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
04.01.2024 12:37 Відповісти
+6
А могли б і послати імбИцилів, які під час війни вирішили поржать.
показати весь коментар
04.01.2024 13:12 Відповісти

Завантаження...