4218 відвідувачів онлайн
6 637 54

В Україні необхідно ухвалити закон про трофейну зброю, - глава МВС Клименко

зброя

Міністерство внутрішніх справ чекає від парламенту на ухвалення закону, який урегулює обіг і використання трофейної зброї під час дії воєнного стану.

Про це повідомив в інтерв’ю "Єдиним новинам" міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Ми чекаємо від парламенту на ухвалення закону про трофейну зброю. Ми хочемо дозволити її легально використовувати і зберігати під час дії воєнного стану, але після закінчення війни ця зброя має бути повернута до військових формувань або Нацполіції", - сказав він.

На запитання, яка кількість трофейної зброї знаходиться на руках, міністр відповів, що точна цифра не відома, але, за оцінками міжнародних партнерів, мова може йти про 3 млн одиниць зброї.

Топ коментарі
+28
Шось вони бояться. Чи просто мені так здалось?
показати весь коментар
04.01.2024 16:23 Відповісти
+19
Кретини недолугі.
Досі не прийняли закон про зброю, але вже чергова дебільна ініціатива: «закон про трофейну зброю».
Влада недоумків.
показати весь коментар
04.01.2024 16:34 Відповісти
+15
Чому її повертати ? Тоді нехай і нагородну повертають.
показати весь коментар
04.01.2024 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шось вони бояться. Чи просто мені так здалось?
показати весь коментар
04.01.2024 16:23 Відповісти
нікуя тобі не здається...
і мені теж...
вони серуть ріденьким та сцють кип"ятком від кількості зброї на руках.
і знають чому.
а спинитись не можуть...
от така вона, жага до бабла та влади
а я маю надію і навіть бажання щоб закарпаття було кругом...
інакше ніяк...
от, проголосували собі додаткові виплати.
отримайте, і в кого залишились руки, розпишіться...
але це моя особиста думка.
показати весь коментар
04.01.2024 17:06 Відповісти
Деякі клоуни з поліції порушували кримінальні справи за утоплений танк - писали в постановах, що незаконне зберігання. Але потім їх присоромили. Тепер хочуть закон, самі розробляти будуть і обовязково впишуть кримінальну відповідальність. Тероборону деякі жополизи теж хотіли розброювати вже через місяць п ісля початку війни.
показати весь коментар
04.01.2024 17:42 Відповісти
бояться суки гніву народного...
показати весь коментар
04.01.2024 17:51 Відповісти
Та в нас на другий день війни мєр с депутатом облради та головою райадміністрації намагались роззброїти та розпустити блокпости..при тому що москалі були біля міста..
показати весь коментар
04.01.2024 20:23 Відповісти
Це якась дурниця.Звідки 3 мільйони одиниць трофейних зброї???Вся кацапська армія стільки не має.Тисяч 150 то ще може так,але не стільки
показати весь коментар
04.01.2024 20:28 Відповісти
Чим більше потенційної зброї на руках, тим більший штат і фінансування має отримати МВС
показати весь коментар
04.01.2024 20:54 Відповісти
Чому її повертати ? Тоді нехай і нагородну повертають.
показати весь коментар
04.01.2024 16:24 Відповісти
Держава 30 років роздавала бандитам нагородну зброю. Кому роздавав Авакян зброю ? Таким покидькам як він сам.
показати весь коментар
04.01.2024 17:14 Відповісти
Зелені чогось бояться?
показати весь коментар
04.01.2024 16:26 Відповісти
Під час війни, а особливо такої, зброя повинна бути у всіх! Навіть у мого кота...
показати весь коментар
04.01.2024 17:13 Відповісти
Зброя повинна була бути у домогосподарок у Бучі в березні 2022 року. Але наша влада боїться народу більше ніж Путлера.
показати весь коментар
04.01.2024 17:17 Відповісти
Не рано почали боятись наріду? Чи відчувають сракою неладне?
показати весь коментар
04.01.2024 16:26 Відповісти
Наріду боятися? Більшість якого це кретини голосуючі за популістів,крадіїв і дебілів? Це подарок долі для влади а не якась проблема
показати весь коментар
04.01.2024 16:52 Відповісти
Але ж більшість з них не можуть не помітити ту гору лайна, яке Осел наклав їм в голови. Бо вже з носа та вух лізе.
показати весь коментар
04.01.2024 16:58 Відповісти
Це ти так думаєш,вони думають що він герой. Так що боятися ідіотів не має сенсу,вони владі на руку грають
показати весь коментар
04.01.2024 17:00 Відповісти
пока некоторые на всю голову дурные не будут осуждать чужой (пускай и не правильный) выбор, до тех пор мы будем в жопе. От таких как вы больше вреда чем от зеленского. Зеленские приходят и уходят, а дебилы которые разделяют Украину к сожалению нет.
показати весь коментар
04.01.2024 18:04 Відповісти
Тобто засуджувати вибір 2019 року не потрібно? Потрібно аплодувати стоячи ідіотам котрі некомпетентних неадекватів привели до влади? Логіка шикарна. Тобто не треба травмувати спихіку зебілів,щоб вони ще ненароком не подумали що вони щось не так зробили. Ну так вони на наступних виборах підуть уже за Арестовича голосувати,чи за Притулу,або Гордона. Тоді також треба нічого буде не казати і мовчати? Так, таким до кінця життя треба буде сидіти мовчки і дивитися на цей ідіотизм )
показати весь коментар
04.01.2024 18:41 Відповісти
Ну так у нас что не выбор то кпсс. так что теперь? Или вы думаете что олигархи просто так отдадут власть? Уважать надо своих сограждан за выбор. Даже прости Господи если это яныковощ. Это ведь основы демократии.
показати весь коментар
05.01.2024 13:50 Відповісти
Навіщо її повертати після закінчення війни? Нехай ця зброя стане нагородою для відважний бійців, які її затрофеїли. Її треба легалізувати як нагородну. Теж саме можна зробити і зі зброєю, куплену на народні пожертви. Після війни можна повернути зброю спонсору із автографом бійція та насічками відповідно кількості вбитих ворогів. Така реліквія сталаб додатковим стиммулом народу жертувати кошти.
показати весь коментар
04.01.2024 16:27 Відповісти
нуу...
як реліквія?
це коли до тебе прийдк голова сільради, з якимось багатеньким баригой з міста, якому дуже подобається той ставок, що твій батько викопав, то тоді точний постріл, як раз буде стимулом! для всіх!
показати весь коментар
04.01.2024 16:39 Відповісти
Нічого не звичного - у любому магазині зброї можна було купити таку реліквію ще до війни - миславські аналоги калаша чи снайперскьої гвинтівки. Звичайний споживацький набір для мисливців майже усіх країн сваіту.
показати весь коментар
04.01.2024 16:43 Відповісти
а як що, у мого шурина Maschinengewehr 3?
і він його не збирається віддавати.
показати весь коментар
04.01.2024 16:51 Відповісти
якщо це буде затверджено на законодавчому рівні то це буде порушенням закону що приведе до відповідних санкцій
показати весь коментар
04.01.2024 16:59 Відповісти
зараз вони хочуть виявити всіх, хто зброю має "трофейну" так би мовити, щоб потім прийти і хлопнути їх і не встигли шмарлента з кагалом прибити. краще б дозволили короткоствол і унормували використання зброї для самозахисту.
показати весь коментар
04.01.2024 16:31 Відповісти
Кретини недолугі.
Досі не прийняли закон про зброю, але вже чергова дебільна ініціатива: «закон про трофейну зброю».
Влада недоумків.
показати весь коментар
04.01.2024 16:34 Відповісти
Влада недоумків? Та ні, це влада чужинців! Чужинців-паразитів...
показати весь коментар
04.01.2024 18:02 Відповісти
що означає, здати?
а коли знову нападуть, то знову, готуватися до шашликів?
чи буде потрібно бігти до мєнта, до лікаря, до воєнкома, до комірника, що б своє дозволене, можна було забрати для захисту?
мєнтивська держава нікуди не ділася, і діватися не збирається!
бо дуже сцикотно, мати черговий майдан, але озброєний та дуже злий. а майдан буде 100%!
показати весь коментар
04.01.2024 16:36 Відповісти
Кількість зброї на руках невідома. Отже вони таким чином хочуть оту ''невідому'' зброю ''засвітити''.
показати весь коментар
04.01.2024 16:36 Відповісти
Здати в паліцію трофеї, *** вам в фуражку, добувайте самі !!!
показати весь коментар
04.01.2024 16:39 Відповісти
В Україні перезрів закон про зберігання і застосування зброї!!! Вільні люди мають зброю - раби ні!!!
показати весь коментар
04.01.2024 16:41 Відповісти
У тебе през тупий який порушує закони раз за разом.То хто буде соблюдати цей закон.
показати весь коментар
04.01.2024 17:02 Відповісти
я пропоную, щоби вся трофейна зброя надходила у власність того, хто її здобув. Але держава має пріорітет на її викуп.
показати весь коментар
04.01.2024 16:47 Відповісти
Ага поховали закон про цивільну зброю. Реєстр залишили в себе. Наградну зброю лишили.
Радіє коменданським обмеженням, монополізував право на захист тільки силових відомств, і бучу всім ходять показують. Та статистику ведуть, скільки масових захоронень, та безвісті зниклих.
Цей точно приведе до Європи демократії.
Штат роздули, охороні послуги підмяли... Гарна людина, але для ворога
показати весь коментар
04.01.2024 16:52 Відповісти
Но вже був такий дебіл пропонував лігалізувати короткоство-слюга расійського народу Дудін.Вам мало кріміналу на вулиця міст і селищ.Підрив гранат з жертвами у мирному селищі депутатом.Давайте ще трофейну зброю раздамо.Війна закінчилась,Крим і окуповани теріторіі звільнені,все зіпрацювало і безробіття нема.Чи цей татаровський холуй вирішив о себе напомятати.
показати весь коментар
04.01.2024 16:59 Відповісти
У Молдові КС легалізовано з 1994-го року. Стосовно гранат - то поодинокі випадки. Чи ви на роботу ідете і як Neo від гранат ухиляєтеся
показати весь коментар
04.01.2024 17:09 Відповісти
Ще раз для особливо недотеп-у нас йде 10 років війна з рашкою на наший теріторіі.У молдові війна закінчилась у 1992 році сумнівним договором з днр(предністровьем).Закон принят у 1994році.Тобі треба зараз цей закон.
показати весь коментар
04.01.2024 17:19 Відповісти
Тим більше потрібна зброя, бо йде війна. Чи по твоєму зброя потрібна коли мир? І так, мені потрібен цей закон прямо зараз. Бо у бандитів зброя є незважаючи ні на що, а у доброчесних громадян немає короткостволу та відповідного законодавства щоб захистити себе там де на них може чигати небезпека. Також ціна на зброю в Україні неадекватні.
показати весь коментар
04.01.2024 17:51 Відповісти
Це ж хоплофоб: ви йому нічого не доведете.
Особа з категорії перестріляють-повбивають.
показати весь коментар
04.01.2024 18:12 Відповісти
Обіг гранат не регулюється ЖОДНИМ законом: вони заборонені цивільним. То ви на роботу кожного дня ходите під вибухи гранат?
показати весь коментар
04.01.2024 19:13 Відповісти
скоро в медіа такий собі каламбурчик "дєрьмака затрофеїли з трофейної зброї!" ))
показати весь коментар
04.01.2024 17:01 Відповісти
А вийдеш на вулицю а перед хатою куча трупів звичайних людей а єрмак буде потягувати віскі на Балі.а у МЕДІЯ він буде затрофеіний.
показати весь коментар
04.01.2024 17:12 Відповісти
Нагадайте собі історію, коли менти кофіскували у селі всю трофейну стрілецьку зброю. На другий день в село прийшли москалі і всіх партизанів постріляли. Хтось злив. А може той, хто конфіскував?
показати весь коментар
04.01.2024 17:12 Відповісти
Всі окупанти завжди намагаються роззброїти українців. Ми завжди мали зброю. І будемо мати. Реєструвати не раджу, а якщо доведеться пристрелити злодюгу в господі то труп теж самостійно утилізуйте. На *** влада яка захищає виключно чиновників, а податки дере за це з посполитих.
показати весь коментар
04.01.2024 17:19 Відповісти
Навряд чи хто,краще за українців,знає як бути з трофейною зброєю-ОУН-УПА це не лише пам'ять а й корисний і перевірений досвід!
показати весь коментар
04.01.2024 17:29 Відповісти
Та да, досі у селі шмайсер та рація сховані, ще пару треба додати.
показати весь коментар
04.01.2024 21:32 Відповісти
В Украине необходимо принять "Закон об оружии"
показати весь коментар
04.01.2024 17:50 Відповісти
дермак та його Зєльда сцуться вже наперед..
але їм сидіти-таки доведеться за зраду, тупість, брехню, квартальсько-асфальтно-чонгарську легковажність через що Україна втратила тисячі життів і оце тепер мусить відбивати усе назад своїми потом і кров'ю, просрані недальОкім Зеленським українські землі з українськими людьми, яких дермакі-портнови-татарови кинули на поталу людожерам *****
а ти , Клименка, краще відповзай (якщо є непорожня голова на плечах), бо будешь у бігах, як Захарченко Йаника
показати весь коментар
04.01.2024 17:52 Відповісти
Закон не читал, но осуждаю.
Как после окончания войны должно быть возвращено в военные формирования или Нацполицию", - Источник:
то что не выдавалось?
показати весь коментар
04.01.2024 17:57 Відповісти
а глава этот выкусить не хочет?
показати весь коментар
04.01.2024 18:00 Відповісти
Очень важный, а главное своевременный закон. Мы ж уже победили. Тут две - три недели осталось епта.
показати весь коментар
04.01.2024 18:09 Відповісти
Вся зброя, яку Зеленскій від імені держави роздарував своїм знайомим, колєгам, рідні, і так далі, буде вважатись трофейною.
показати весь коментар
04.01.2024 19:25 Відповісти
Може спочатку приймете закон про вільне володіння зброєю а вже потім будете про трофейну дбати, га Клименко? При цьому дозвольте нагадати шо серед трофейної зброї ******** рашкіних фашистів парабелумов, вальтеров, шмайссеров, SG-43 та браунінгів нажаль вже немає. Як же ж ви провладні українців ненавидите і не довіряєте їм. Ну то і не дивуйтесь що ми-пересічні відповідаємо вам тім же ж самим. Доречі у колі мітбола стєчкіна а у овальній Форта заберіть а то як би що не вийшло…