6362 відвідувача онлайн
14 744 45

Командувач Повітряних Сил підтвердив ураження військової частини у Криму. ВIДЕО

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук підтвердив ураження російської військової частини у тимчасово окупованому Криму.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Командувач Повітряних сил нагадав росіянам фейк  про обстріл "бункера із заступником головнокомандувача Валерія Залужного та ще дев’ятьма генералами ЗСУ".

"Привіт окупантам у Криму! Чекаю від ворожої пропаганди такого ж епічного звіту із Севастополя та Євпаторії 4-го січня і вкотре дякую пілотам Повітряних Сил та всім, хто планував операцію, за бездоганну бойову роботу", - написав Олещук.

                    Командувач Повітряних Сил підтвердив ураження військової частини у Криму 01

Нагадаємо, що раніше у тимчасово окупованих Євпаторії та Севастополі повідомляли про вибухи.

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
04.01.2024 18:36 Відповісти
+8
ну чекалкину лишь бы говнеца на вентилятор понабрасывать как и черноволу)а во вторых это не аеродром)
показати весь коментар
04.01.2024 18:40 Відповісти
+6
главное чтобы она не оказалась пустой, потому что случайно всех оперативно вывели до прилета
показати весь коментар
04.01.2024 18:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кросіво димить
показати весь коментар
04.01.2024 18:34 Відповісти
димонит...
показати весь коментар
04.01.2024 19:35 Відповісти
Ванька під Сергія Доренко косить, напевно, так коментує завзято. Більше знімай і коментуй, більше подробиць, дурнику
показати весь коментар
04.01.2024 18:34 Відповісти
биомасса везде одинаковая будь война нато или азиаты,все все равно бы все снимали ,причем что в китае реально могут за такое в будущем и рассттреливать,но им пох главное в интернетик выложить.реально этот мир заждался ядерки да побольше чтобы потом на пару тыс.лет в норм биоматериал переродиться а потом все по новой.
показати весь коментар
04.01.2024 18:35 Відповісти
Просто війна на нашій території, а не у касапів. Українці такого вже не дозволяють собі - навчені. Я не кажу про деякі випадки, а взагалом. Бо русня не знає, що таке війна - вони серуться навіть від заряду ПГ-7 на дроні і починають строчити, що то ракета вибухнула або "ядрьона бонба"
показати весь коментар
04.01.2024 18:38 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2024 18:36 Відповісти
це замість енота?
показати весь коментар
04.01.2024 19:15 Відповісти
Давно вже... і це теж.
показати весь коментар
04.01.2024 19:16 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2024 19:44 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2024 21:42 Відповісти
А такий собі Дмитро Чекалін пише, що кацапи свої літаки вивели за 1,5 години до нальоту.
показати весь коментар
04.01.2024 18:36 Відповісти
ну чекалкину лишь бы говнеца на вентилятор понабрасывать как и черноволу)а во вторых это не аеродром)
показати весь коментар
04.01.2024 18:40 Відповісти
Прильот був по в/ч зв'язку кацапської певео . По якомусь супер-радару . Де там Чекалкін побачив літаки хз . ?
показати весь коментар
04.01.2024 18:43 Відповісти
он это писал про пред. атаку на бельбек. Наши классно ударили по пустому аэродрому (с его слов)
показати весь коментар
04.01.2024 18:51 Відповісти
Зрозуміло . Злорадствувати це в його стилі .
показати весь коментар
04.01.2024 18:53 Відповісти
Видно ти зовсім не знаєш Чекалкина, тим більше його "стилі". Де тут злорадство?
Знайди тут в цитаті злорадство, або більше не ***** про людей, яких ти не знаєш.

Ось він цитує блогерів:

Олег Леусенко:

Вчора наші класно бабахнули по Фіоленту і летовищу Бельбек в Ак`ярі. Добре, але… за 1,5 години до 💥 фашистські літаки перемістились на північ. Так само було минулого разу. І позаминулого. Рівно за 1,5 г до нашої бавовни авіація окупантів ховається де їм треба. Збіг?

CrimeaIsUkraiꑭe:
Все співпадіння: і це, і фото подоляка в Яворові, після якого прилетіла ракета, і онлайн gps-датчики палива на нафтобазах, по якім валила русня, і всі документи по контрагентам КБ "Луч", які вивалили в онлайн та русня 29.12 по ним всім відстрілялась, і ще 29 людей на "Артемі", яких вбили тому, що хтось їх не відпустив в бомбосховище після оголошення тривоги при явній загрозі ракетного удару.

ALYA:
А ще вчора «случайно» внаслідок ракетного удару по Києву знищено цехи фабрики М-ТАС, яка виробляла тактичне спорядження, одяг, взуття та інші аксесуари для військових. А також «случайно» в Київі цех по виробництву безпілотників…

Vasya Petrov:
Допоки родичі ветеранів ГРУ МО РФ будуть приймати участь у ставці тільки так і буде.

https://www.youtube.com/post/Ugkxux6nXUFibJd2sfjazHrKZm2bZO6Tjzug Дмитро Чекалкин
показати весь коментар
04.01.2024 19:20 Відповісти
Ти мені не розказуй що мені робити , зрозумів , біндєровєц .!! І я не скажу куди тобі йти .
Якби я не читав ніколи Чекалкіна , то я б про нього так не говорив . ферштейн ??

Класно вдарили по порожньому аеродрому )) ,, класно - це мля не злорадство хіба ??
****** як йому - класно ,, і він від цього прямо - в екстазі . Нехай ще шампунь відкоркує .!
показати весь коментар
04.01.2024 19:33 Відповісти
По-перше, не бреши, що це його слова. Це не його, це цитата. Я бачу, що ти не розумієш побудови речень. Може тобі складно оцінювати думки розумних людей, таких, як Чекалкин.
А по-друге, кожен оцінює тексти в міру своєї розбещеності: розумні люди розуміють думки розумних людей, а нерозумні можуть мати свою думку, яка може зовсім не відповідати реальності.
Я, наприклад, не бачу ніякого сарказму. Класно- з моєї точки зору, це значить добре пошкоджений сам аеродром. Але це не головний смисл цитати. Головне, що десь є кріт, який неодноразово! попереджає ворога перед нашою атакою. Хіба ти не помітив цієї головної думки? Чи може ти і є той самий кріт, що переводиш головний смисл тексту на другорядний?
Я не проти, щоб будь-яка людина мала свою думку. Я проти того, щоб перекручували смисл тексту і незаслужено ображали людей.
показати весь коментар
04.01.2024 21:40 Відповісти
Та немає ніякого крота . Взагалі то може він і є , але не цього разу .
Наші б ніколи не стріляли по порожньому аеродрому , якби знали що літаків там вже немає .! А вони знали б 100% , бо інфу їм надає розвідка США , чиї літаки - розвідники постійно курсують над Чорним морем , і фіксують кожен зліт , і кожне приземлення - кожного літака в Криму .

Інколи наші блогери в погоні за хайпом , дають волю фантазії ,, але все нічого , якби це було в межах розумного . Робити з людей ідіотів , які не складуть прості факти до кучі , це вже занадто .
показати весь коментар
04.01.2024 21:50 Відповісти
от власне..що "такий собі"..таких собі жданових і світанів купа на просторах дивану...і головне,що всі єкспєрди у військовій справі.....гєнєрали....прям з диванного Генштабу військові операції розробляють
показати весь коментар
04.01.2024 18:55 Відповісти
Твіт

Олег Леусенко
@leusenko1
·
22h
Вчора наші класно бабахнули по Фіоленту і летовищу Бельбек в Ак`ярі.
Добре, але…
за 1,5 години до 💥 фашистські літаки перемістились на північ.
Так само було минулого разу.
І позаминулого.
Рівно за 1,5 г до нашої бавовни стратегічна авіація окупантів ховається де їм треба.
Збіг?
показати весь коментар
04.01.2024 19:12 Відповісти
Вже відомо що всю інформацію про будь які зльоти і приземлення літаків на території Криму і Мордору , нашим надають американці . Тобто - їхні АВАКСИ , які курсують над Чорним морем і бачать - все .
То якщо наші бомбили порожній кацапський аеродром , значить американці проморгали виліт з аеродрому одночасно - кількох літаків , тому й і не попередили наших ? Або не захотіли попередити . Не уявляю - як таке може бути .
показати весь коментар
04.01.2024 19:25 Відповісти
Не чув, щоби напряму передавали таку інформацію, але то таке. Мабуть ще є засоби РЕБ для маскування. І навіть якщо попередили? Якщо це були дрони, то поки вони долетять, цілі вже перемістилися.

показати весь коментар
04.01.2024 19:33 Відповісти
Очевидно ,що московити вже не "на розслабоні", і їхнє пво теж вважає за потрібне фіксувати пуски і вмикати ревуна. А ЗСУ поки що не "місить "потвор балістикою... Звісно , можна дивитись на все і поглядом Чекалкіна.
показати весь коментар
04.01.2024 22:29 Відповісти
Жданов і Світан - запроданці мордору.
показати весь коментар
04.01.2024 19:32 Відповісти
- Бункер з генералами)) 🤣 . Тільки й.бнута русня може таке вигадати ..
І головне - де , на фабриці з виготовлення тактичного одягу .? Більше генералам нема де сховатись чи що ?
показати весь коментар
04.01.2024 18:37 Відповісти
тебе это надо слепому...?
показати весь коментар
04.01.2024 22:25 Відповісти
главное чтобы она не оказалась пустой, потому что случайно всех оперативно вывели до прилета
показати весь коментар
04.01.2024 18:41 Відповісти
Влажные мечты,жоня
показати весь коментар
04.01.2024 18:53 Відповісти
Все можливе, пів ОПи зрадників.
показати весь коментар
04.01.2024 19:30 Відповісти
Капець буде потім.
показати весь коментар
04.01.2024 18:53 Відповісти
Правда на відео Севастополь, а не Євпаторія, але то таке.
показати весь коментар
04.01.2024 18:55 Відповісти
Правда на фото написано про Євпаторію, але ж кого це зупиняє?
показати весь коментар
04.01.2024 19:15 Відповісти
Все ж таки...Літаки літають....
показати весь коментар
04.01.2024 19:05 Відповісти
нам взагалі, хто небудь, скаже правду?
ссо стільки техніки та орків знищили. ракетники стільки штабів знищили. буданов стільки аеродромів та баз знищів. сбу стільки генералів знищив. навіть ківу, хтось знищив.
а кацапи все лізуть і лізуть. тцк, як крутило чоловіків, так і продовжує.
брехати брехати брехати, з будь якого приводу! гасло української влади!
показати весь коментар
04.01.2024 19:18 Відповісти