7532 відвідувача онлайн
3 763 9

Росіяни в окупованому Скадовську змушують чоловіків ставати на військовий облік

скадовськ

Російські загарбники в окупованому Скадовську посилили контрольні заходи та змушують чоловіків ставати на військовий облік.

Про це заявив мер Олександр Яковлєв в ефірі Українського радіо, інформує Цензор.НЕТ.

За попередніми оцінками, наразі в Скадовську залишилося 5-6 тисяч місцевого населення, і приблизно стільки ж людей, які переїхали до міста через евакуацію та втікаючи від затоплення, спричиненого підривом Каховської ГЕС. Проте в місті є чимало росіян, переїжджати яких заохочує окупаційна влада, запевняючи, що там "тепло й безпечно", розповів очільник міста.

"Вони навіть якимось чином їм дають чи продають житло, яке відібрали у місцевих мешканців", - зазначив Яковлєв.

Люди в окупованому Скадовську живуть під постійним примусом і страхом, продовжують виїжджати.

Також рашисти посилили контрольні заходи.

"Зараз реєструють всіх чоловіків та змушують їх ставати на військовий облік. Це людей також лякає, бо ніхто не хоче йти служити в російську армію. Також йде підготовка до виборів: малюються гарні картинки, показується дуже велика робота. Проте це, насправді, лише гарне кіно", - розповів мер.

Завантаження...