9128 відвідувачів онлайн
13 670 35

Лінія фронту або статична, або росіяни дуже поступово просуваються, - британська розвідка

зима,війна

Протягом останнього тижня наземні бої продовжували характеризуватися або статичною лінією фронту, або дуже поступовим локальним просуванням росіян у ключових секторах.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міністерства оборони Великої Британії, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що на півночі, в районі Куп’янська, Західне угруповання військ РФ продовжує вести широкомасштабну, але безрезультатну наступальну операцію.

Водночас на півночі Донецької області українська армія зберігає стабільну лінію фронту на тлі невеликих російських атак навколо Бахмуту.

У центральній частині Донеччини продовжують вестися активні бої за Авдіївку, тоді як російські війська наприкінці грудня 2023 року закріпили здобутки у районі Мар’їнки. Це дозволило їм просунутися до західної околиці міста після дев’яти років боїв у цій місцевості.

"На півдні України російські повітряно-десантні війська, швидше за все, досягли мінімального прогресу в новій спробі вибити український плацдарм на східному березі Дніпра в районі села Кринки", - зазначають у Міноборони Британії.

Топ коментарі
+26
Поки ви союзнички будете соплі жувать і розказувать які українці герої то русня і буде просуваться... А русня плювала на вас , американців і всіх типу порядних людей , купує на ліво направо зброю і срала на ваші недолугі санкції, свіфти і т.д.
показати весь коментар
05.01.2024 11:52 Відповісти
+10
"на вигідних для України умовах"

Супер вигідні умови) Ліквідація укрїнської армії, позаблоковий статус, російська мова державна і зрештою, повна окупація України твоєю нацистською расією
показати весь коментар
05.01.2024 12:50 Відповісти
+7
Щось кацапом засмерділо ...
показати весь коментар
05.01.2024 12:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки ви союзнички будете соплі жувать і розказувать які українці герої то русня і буде просуваться... А русня плювала на вас , американців і всіх типу порядних людей , купує на ліво направо зброю і срала на ваші недолугі санкції, свіфти і т.д.
показати весь коментар
05.01.2024 11:52 Відповісти
Хто мішає зеленскому самому купувати зброю, балістику... у "цікавих" країн?
показати весь коментар
05.01.2024 14:19 Відповісти
У тебе є дані, що вони готові нам їх продати?
показати весь коментар
05.01.2024 14:37 Відповісти
Я не міністр мзс, не міністр оборони - ніхто з діючиєї влади не зробив жодного кроку для вирішення цих житьєво важливих для країни питань.
показати весь коментар
05.01.2024 14:41 Відповісти
Звідки інформація, що ніхто нічого не зробив? Тобі особисто доповідали?
показати весь коментар
05.01.2024 15:00 Відповісти
З фронту інформація - нічим таким Україна не б'ьє по рашистам. Другий рік війни. рашисти ж б'ьють. Це факти, а не кожнодені обіцянки зеленского по гаджету.
показати весь коментар
05.01.2024 15:12 Відповісти
Як хто? А кремлівські кротяки якими себе оточив ''янетряпка''!
показати весь коментар
05.01.2024 16:06 Відповісти
ти забувся про змародерані власні млрди. простягай руки, шоб лох-запад гшроші давав
показати весь коментар
05.01.2024 12:25 Відповісти
Щось кацапом засмерділо ...
показати весь коментар
05.01.2024 12:46 Відповісти
Сходи розкажи хлопцям за твої вигідні умови знищення України, а я подивлюсь що вони з тобою зроблять... кацапчику
показати весь коментар
05.01.2024 12:52 Відповісти
Швейцарец! Когда выборы в США будут в разгаре, еще не то узнаешь.
показати весь коментар
05.01.2024 13:06 Відповісти
"на вигідних для України умовах"

Супер вигідні умови) Ліквідація укрїнської армії, позаблоковий статус, російська мова державна і зрештою, повна окупація України твоєю нацистською расією
показати весь коментар
05.01.2024 12:50 Відповісти
Сиджу в Україні і нікуди не збираюсь, кацапчику. Ти ж знаеш шо таке ВПН, правда? Любю іноді підпалити дупи твоїх кацапорилих свиней на ваших говносайтах
показати весь коментар
05.01.2024 12:58 Відповісти
Я теж вважаю що ті хто втік з України в тяжку годину не мають права голосу, тому закрий своє свиняче рило. Українці будуть воювати і зрештою Україна будет в НАТО, Україна буде незалежна і сильна держава, як би такі як ти не брикалсь!!!
показати весь коментар
05.01.2024 13:09 Відповісти
Україна буде в НАТО як би такі свині як ти не брикалися
показати весь коментар
05.01.2024 13:28 Відповісти
Ще раз, слухай уважно!

Україна буде в НАТО як би такі свині як ти не брикалися
показати весь коментар
05.01.2024 13:34 Відповісти
Іди з Богом, свиня москальська! Україна була і буде!
показати весь коментар
05.01.2024 13:36 Відповісти
росія це якраз та, яка зробіть тобі вигідно, а собі навпаки -ні
показати весь коментар
05.01.2024 12:52 Відповісти
Срыв соглашений в Стамбуле, когда Украина поставила Россию на колени и фактически заставила Россию подписать полную и безоговорочную капитуляцию с возвращением всех оккупированных территорий кроме Крыма (Крым ставился на 15-летнюю дипломатическую паузу)-это предмет долгих и тщательных расследований для мирового общества на последующие десятилетия.
Подписание Стамбульских соглашений позволило бы Украине не только бескровно вернуть оккупированные территории, но и позволило бы сохранить сотни тысяч человеческих жизней.
показати весь коментар
05.01.2024 13:23 Відповісти
ахахаха))))
не ну если ликвидация украинской армии это капитуляция рашки, тогда я не знаю даже))))
показати весь коментар
05.01.2024 13:31 Відповісти
Теперь будет ликвидация сотен тысяч граждан и капитуляция всё равно.
показати весь коментар
05.01.2024 17:12 Відповісти
Звичайно буде капітуляция, але не України, а твоє нацистської параши.
Українці вже ліквідували 350 000 нацистів і це лише початок! Рашка буде стерта з історії назавжди!
показати весь коментар
05.01.2024 18:54 Відповісти
Ти, голожопий, капітулювати змусиш чи хто? Ти з дупи зброї в 10 разів більше виробиш для того щоб когось змусити?
На 350 тисяч приходяться числа такого ж порядку мертвих українців.
Тупорилими лозунгами відірваними від реальності ще ніхто в історії не вигравав.
показати весь коментар
05.01.2024 20:32 Відповісти
Як багато разів наголошував пан Бутусов, оборона ЗСУ влаштована таким чином щоб здавати загарбникам все більше і більше української території через необлаштування оборонних укріплень, відсутність ротації особового складу на лінії зіткнення, непостачання достатньої кількості *********** на передову. Так вирішив верховий блазень у змові зі своїми зеленими генералами.
показати весь коментар
05.01.2024 15:20 Відповісти
Это все верно только где брать боеприпасы и личный состав?
показати весь коментар
05.01.2024 21:55 Відповісти
Ви питаєте після того як це все знищено? Таких проблем не виникло б якби влада була проукраїнською і вболівала б за національні інтереси
показати весь коментар
06.01.2024 00:05 Відповісти
АБО СЛІПИХ ПОВЕЗЛИ )))
показати весь коментар
05.01.2024 17:25 Відповісти