В Україні запустили чат-бот, через який можна поскаржитися на зачинені укриття

Про це повідомив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.
За словами Ткаченка, під час останніх масових обстрілів в мережі почали зʼявлятися скарги з різних міст України про недопуск до укриття та зачинені двері. Міністерство опрацювало ці повідомлення та вирішили оптимізувати та спростити цей процес.
"Все просто - ви заповнюєте бот і протягом 1 хвилини мені в телеграм приходить сповіщення, яке ми одразу беремо в роботу і відпрацьовуємо", - написав він.
Заступник міністра наголосив, що всі скарги він буде дивитися особисто та одразу перенаправляти до відповідальних на місцях.
Скористатись чат-ботом та поскаржитися на закрите укриття можна в месенджері Telegram.