10014 відвідувачів онлайн
2 236 21

Пенсії за рік зросли на 16,5%, - Пенсійний фонд. ІНФОГРАФІКА

пенсія

Протягом 2023 року середній розмір пенсії зріс на 762,66 гривень або на 16,5%. Зараз він складає 5 385,25 гривень.

Про це повідомили у Пенсійному фонді, передає Цензор.НЕТ.

За даними ПФУ, станом на 1 січня пенсії в Україні отримувала 10 516 537 осіб. За рік кількість пенсіонерів скоротилася на 171 384 осіб.

Водночас офіційний рівень інфляції в Україні за 2023 рік становив близько 5%.

Основне збільшення розміру пенсій у 2023 році відбулося під час індексації, яка пройшла з 1 березня.

Нагадаємо, за 2022 рік середній розмір пенсії зріс на 631,06 гривні або на 15,8% до 4 622,59 гривень. Річна інфляція становила 26,6%.

Пенсії за рік зросли на 16,5%, - Пенсійний фонд 01
Пенсії за рік зросли на 16,5%, - Пенсійний фонд 02

Топ коментарі
+12
Не правильно подаєте інформацію. Пенсії не зросли, просто їх у березні проіндексували на величину інфляції.
показати весь коментар
10.01.2024 10:51 Відповісти
+5
У кого зросли? У суддів, прокурорів, депутатів, та чиновників вищої та середньої ланки?
показати весь коментар
10.01.2024 11:31 Відповісти
+3
отето ні.......себе, аж на шешнадцять відсотків, а про те що субсідію від такого "зростання" зрізали майже вдвічі чомусь промовчали.Да й не всіх вона така "середня".
показати весь коментар
10.01.2024 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не правильно подаєте інформацію. Пенсії не зросли, просто їх у березні проіндексували на величину інфляції.
показати весь коментар
10.01.2024 10:51 Відповісти
это в стиле зеленой власти
показати весь коментар
10.01.2024 11:21 Відповісти
Як могли зрости пенсії,інфляція майже 30%,але зєбізяни применшують відсоток інфляції.Специ казали інфляція у2022 не менше43%лапшу розвішують лохторату.
показати весь коментар
10.01.2024 11:37 Відповісти
отето ні.......себе, аж на шешнадцять відсотків, а про те що субсідію від такого "зростання" зрізали майже вдвічі чомусь промовчали.Да й не всіх вона така "середня".
показати весь коментар
10.01.2024 10:52 Відповісти
прокурорські та суддівські - теж на 16%?...
показати весь коментар
10.01.2024 10:55 Відповісти
тада,там при 16ті додаткових виходить мінімум 3-4 пенсії звичайного пенсіонєра
показати весь коментар
10.01.2024 10:58 Відповісти
Престиж крепчаєт, можно возростаєт процент жиров у маслі, довольні хами, ситі в них ...
показати весь коментар
10.01.2024 10:57 Відповісти
У кого вони зросли?
показати весь коментар
10.01.2024 11:08 Відповісти
Щось не побачив....
показати весь коментар
10.01.2024 11:09 Відповісти
Шахтарі таки настукали касками собі пенсії,а гречкосії знову в...
показати весь коментар
10.01.2024 11:16 Відповісти
залишилося лише вказати процент пенсіонерів в Україні ,в котрих пенсія складає до 3000 тисяч грн, і загальну кількість пенсів України
показати весь коментар
10.01.2024 11:27 Відповісти
У кого зросли? У суддів, прокурорів, депутатів, та чиновників вищої та середньої ланки?
показати весь коментар
10.01.2024 11:31 Відповісти
А сколько десятков тысяч народу лишили пенсий? от слова вообще? Есть такая статистика?
показати весь коментар
10.01.2024 11:34 Відповісти
У кого растет - тому везет
показати весь коментар
10.01.2024 11:37 Відповісти
Серйозно?! Навіть і не помітив. А враховуючи ріст цін... Ну і нахіба той звіздьож? Шоб ще раз народ позлити?
показати весь коментар
10.01.2024 11:37 Відповісти
Пенсійний фонд в ударі,це нічого,що половина пенсіонерів мають пенсію до 3000 гривень.
показати весь коментар
10.01.2024 11:40 Відповісти
За то на тисячи полонених монголоїдів витрачають до 10 тисяч в місяць!!! Клас, це тільки у нас таке можливе!!!!
показати весь коментар
10.01.2024 11:50 Відповісти
Це якесь марення ! Може судіям зробили в 2 рази більше, а щоб це так вплинуло на всіх пенсіонерів ?
показати весь коментар
10.01.2024 11:50 Відповісти
Какая позитиная новость!
показати весь коментар
10.01.2024 11:50 Відповісти
Потужна зелена струя в очі незламним поціновувачам найвеличнішого лідОра ********** та його придворної шобли