8918 відвідувачів онлайн
987 13

Україна, як ніхто, заслуговує на запрошення до НАТО на саміті у Вашингтоні. Це буде найкращими гарантіями безпеки, - Зеленський

нато

Україна розраховує та заслуговує отримати запрошення до НАТО на саміті у Вашингтоні.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив на пресконференції в Таллінні в четвер, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я впевнений, що Україна, як ніхто, заслуговує. По-перше, в Україні сильна армія, яка точно посилить, особливо Східну Європу, країни НАТО. Армія з військовим досвідом: не теорією, а практикою. Армія, яка використовувала натовську зброю під час війни на полі бою, а не лише на військових тренуваннях", - сказав він.

"Ми знаємо всі плюси цієї зброї і всі мінуси. Ми знаємо про складнощі на полі бою в будь-який період року. На жаль, цей досвід - це життя людей. Утім, це факт. Тому, коли ми говоримо про нашу армію або сумісність із натовськими стандартами, я бачу, що ми абсолютно готові", - зазначив Зеленський.

І це буде, додав президент, найкращими гарантіями безпеки для України, що не буде повернення російської агресії.

"Це дуже довгий процес, і зрозуміло, що Україна не буде приєднуватися до НАТО наступного дня після закінчення війни. Це займе трохи довше часу, але історія показує нам, що буферні зони не працюють. Це означає те, що для країн, які вирішили стати демократичними і хочуть захистити себе, для них немає іншої альтернативи, крім НАТО", - сказав президент Естонії Алар Каріс.

Топ коментарі
+7
1. Ти, Вовіку, до цього заслуговування якім боком?
2. Покі ти, Вовіку, у нас резидент, та твоя зграя свинтусів у керма, навряд нас до НАТО запросять.
показати весь коментар
11.01.2024 12:23 Відповісти
+6
Ти ж сам ігнорував десятки попереджень про війну, не пішов на саміт після обрання де б могли запросити, зупинив всі програми закупок і озброєння, зупинив збільшення армії, розмінував абсолютно все. Ти про шо дядя? Нафіг ти нікому не потрібний в НАТО - там уже і так кротів багато ще тебе не хватало
показати весь коментар
11.01.2024 12:21 Відповісти
+3
Все позитивне - це Я і Україна!
Все негативне - хтось інший і Україна, а Я тут ні до чого.
показати весь коментар
11.01.2024 12:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти ж сам ігнорував десятки попереджень про війну, не пішов на саміт після обрання де б могли запросити, зупинив всі програми закупок і озброєння, зупинив збільшення армії, розмінував абсолютно все. Ти про шо дядя? Нафіг ти нікому не потрібний в НАТО - там уже і так кротів багато ще тебе не хватало
показати весь коментар
11.01.2024 12:21 Відповісти
1. Ти, Вовіку, до цього заслуговування якім боком?
2. Покі ти, Вовіку, у нас резидент, та твоя зграя свинтусів у керма, навряд нас до НАТО запросять.
показати весь коментар
11.01.2024 12:23 Відповісти
Всє должни Голобородькє!

Голоборотьку уже прінялі в єво галавє...
показати весь коментар
11.01.2024 12:23 Відповісти
Все позитивне - це Я і Україна!
Все негативне - хтось інший і Україна, а Я тут ні до чого.
показати весь коментар
11.01.2024 12:26 Відповісти
Вова,розслабся, швидше раССєю приймуть, з цією геополітикою..
показати весь коментар
11.01.2024 12:27 Відповісти
Країна у якій узурпується влада,ламається"через копіно"Парламент,свавільно блокуються "неугодні" ЗМІ,незаконними "розпорядженніми" обмежується діяльність непідконтрольних депутатів,плодяться антиконституційні "постанови","розпорядження",не передбачені Законом владні структури-це все у НАТО,?! Таке враження що нинішня влада всі зусилля спрямовує на те щоб такого запрошення не сталось як вона це зробила напередодні попереднього саміту!
показати весь коментар
11.01.2024 12:29 Відповісти
На словах одне, а в реальності ЗЕскоти роблять усе, що можуть, аби Україна не вступила в ЄС та НАТО.
показати весь коментар
11.01.2024 12:30 Відповісти
Запросять звісно ж... ще й червону доріжку вимостять.
Ой, кінчене. Досі не зрозуміло що ніхто Україну в НАТО не прийме.
показати весь коментар
11.01.2024 12:31 Відповісти
Не бачити вам НАТИ,зелебенські, як Стефанчуку члена через своє пузо!
показати весь коментар
11.01.2024 12:33 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2024 12:35 Відповісти
нівіщо цей трьоп,просто shoot the shit?
показати весь коментар
11.01.2024 13:38 Відповісти
Боже, який ідіот. НАТО крадії-дегенерати, які не виробляють свою зброю, а сидять на шиї у Заходу, потрібні, як зайцю стоп-сигнал.
показати весь коментар
11.01.2024 13:50 Відповісти
Не пора ли смело и давно сказать, особенно после всей той комедухи оперетки с танками, ракетами, касками 5 тыс, самолётами и каким то Ленд лицом за два года почти--- нас там никто не ждал, не звал и не хотел. А именно война и показала что НАТО к такой войне не готова была совсем! Просто восстановить статус страны с ЯО. Тактическим. А то и это скоро будет поздно.
показати весь коментар
11.01.2024 16:21 Відповісти