11515 відвідувачів онлайн
11 872 33

Дружина Пєскова Навка вкрала для свого шоу пісню Соловій. Та судитиметься

тетяна,навка

Про це Соловій повідомила у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Це не перша крадіжка моїх творів рашистами. І йдеться не про крадіжку однієї пісні "Тримай". Йдеться про апропріацію (присвоєння) культурної спадщини українців. Я свідома того, що засудити винних буде нелегко", - написала вона.

Соловій закликала українців за кордоном допомогти їй з пошуком та встановленням юридичних осіб, причетних до шоу Навки.

"Українська пісня - це зброя. І це той випадок, коли ми повинні обʼєднуватись, аби відборонити своє", - наголосила вона.

Тетяна Навка - російська фігуристка родом з Дніпра. Наприкінці грудня вона представила у Москві льодове шоу "Вечори на хуторі" за творами Гоголя. Крім пісні Соловій, в шоу використані "Щедрик" Миколи Леонтовича, "Мелодія" Мирослава Скорика та пісня "Ніч яка місячна" на слова Михайла Старицького та музику Миколи Лисенка - у перекладі російською.

Виконавцями деяких пісень стали Ані Лорак і уродженець Запоріжжя Олександр Панайотов, які раніше виступали в Україні. Також серед "голосів" шоу - Філіп Кіркоров та Григорій Лепс, які відкрито підтримують війну в Україні.

Автори шоу ігнорують існування України, називаючи її "Півднем Росії", а Гоголя - класиком російської літератури.

Генеральний партнер вистави - пропагандистське державне "РИА Новости".

"Ми переносимося на Південь Росії і поринаємо в місцеву історію та культуру. Я вважаю, що дуже важливо показати нашим дітям різноманіття та багатство наших традицій, пробудити інтерес до вивчення історії країни, до класичної літератури! Я рада, що у нас є можливість у наших льодових шоу звертатися до класиків російської культури: Пушкін, Чайковський ... і ось тепер Гоголь", - йдеться на сайті льодового шоу.

Дружина Пєскова Навка вкрала для свого шоу пісню Соловій. Та судитиметься 01

Топ коментарі
+22
За кордоном є майно та рахунки - чому б не забрати як відшкодування?
показати весь коментар
11.01.2024 12:56 Відповісти
+19
От сучі кацапи, крадуть все до чого руки дотягнуться!
показати весь коментар
11.01.2024 12:51 Відповісти
+15
А що кацапня не крала.
показати весь коментар
11.01.2024 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Христиночко, а в якому суді ти плануєшь судитися? У басманному? Плюнь на цю шльондру, не витрачай сил.
показати весь коментар
11.01.2024 12:48 Відповісти
За кордоном є майно та рахунки - чому б не забрати як відшкодування?
показати весь коментар
11.01.2024 12:56 Відповісти
Ааа, ну вариант.
показати весь коментар
11.01.2024 13:17 Відповісти
Хай далі крадуть і видають за своє.
А потім скажуть: хахли, нєт у вас своєй культури, ви всьо у нас укралі да на свой лад іспоганілі. Вот доказатєльства (показують вкрадене).
Русня вже віджала у французів назву "шампанське", між іншим.
показати весь коментар
11.01.2024 12:57 Відповісти
- Украинский язык - выдуманный! Это русский язык, испорченый поляками!
- Хорошо! Что такое "жерлянка"?
- Это такая маленькая лягушка, тёмненькая с оранжевым брюшком Живёт в лесных родниках…
- Почему так называется?
- Не знаем! Какой-то "архаизм"…
- В украинском языке родник именуется "джерело"… Лягушка, живущая в "джереле", именуется "джерелянка"… Вопрос: "Кто кому язык испортил?"
- А-а-а!!! "Бендеры"!!!

В те времена когда "творец великава русскава языка" - Александр Сергеевич Пушкин, пачкал пелёнки, "хахол" Котляревский написал и издал в Санкт-Петербурге на "испорченном паляками русском языке" поэму "Энеида"
показати весь коментар
11.01.2024 13:30 Відповісти
ні, кацапню треба карати за все, а вони злодії, важко, але всеодно їх треба покарати.
показати весь коментар
11.01.2024 14:10 Відповісти
От сучі кацапи, крадуть все до чого руки дотягнуться!
показати весь коментар
11.01.2024 12:51 Відповісти
А що кацапня не крала.
показати весь коментар
11.01.2024 12:51 Відповісти
Кацапи всю свою історію крадуть. Навіть "Слава Україні!" поступово "позичають", а потім будуть верещати, що то "ісконно рузеке!"
показати весь коментар
11.01.2024 13:03 Відповісти
Злодюги у всьому, а ми московську церкву не можемо вигнать з України
показати весь коментар
11.01.2024 13:03 Відповісти
Цікаво , що з Христиною відбулося що вона погодилася знятися разом з Жаданом в новому кліпі де є сцени з поцілунками лесбійок . От так взяти і перекресилити цією блювотиною всю творчість .
показати весь коментар
11.01.2024 13:05 Відповісти
Якщо Ви не допускаєте, і Вам навіть огидно, що дівчата можуть цілуватися одна з одною, то це не з Христиною щось відбулося, а з Вами.
імхо
показати весь коментар
11.01.2024 13:09 Відповісти
Маркіз , та ладно , тобто тисячоліттями наші предки жили традиційними родинами а тут виявляється що вони якісь недорозвинені дебіли ? На думку не спадає що зараз ніякого Маркіза не було б якщо б у когось ваших предків відбувся педозбій в мозку ?
показати весь коментар
11.01.2024 14:23 Відповісти
"тисячоліттями наші предки жили традиційними родинами" -- я розумію, що ви в цьому впевнені, але чи було так насправді.

"недорозвинені дебіли" -- в чому ж недорозвиненість та дебілізм дівчат, що цілуються?

Хоча, нащо мені це треба?
показати весь коментар
11.01.2024 14:59 Відповісти
Брєжнєв з половиною тодішніх лідерів світу перецілувався - але його підарасом ніхто не називає ...
показати весь коментар
11.01.2024 13:33 Відповісти
Яр , не плутайте національні традиції і садомізм .
показати весь коментар
11.01.2024 14:18 Відповісти
А що таке "садомізм"?
показати весь коментар
11.01.2024 14:23 Відповісти
Помилився , це називається содомія .
показати весь коментар
11.01.2024 15:08 Відповісти
Ясно! Не кидайся "красивостями" Мораль - штука "відносна" В античній Греції гомосексуалізм був цілком сприйнятним А це - саме "содомський гріх" У "вікторіанській" Європі Оскар Уайльд сів у тюрму саме за це Але зараз все по-іншому Що буде "завтра" - ми не знаємо!
Так що ти трішки дивися на це "відсторонено" Як казала колись Фаїна Ранєвська (коли зібрали артистів на збори для "асуждения" колеги який виявився гомосексуалістом) : " Каждый сам хозяин своей жопы! Поэтому я поднимаю свою и *****!!!"
показати весь коментар
11.01.2024 15:42 Відповісти
Це у марксистів безбожних неолібералів мораль відносна!
показати весь коментар
11.01.2024 17:02 Відповісти
Та ти шо! Єгиптяни своїх мертвяків міміфікували Канібали Нової Гвінеї ї жерли І у тих і у інших була своя мораль ! Поясни мені - до чого тут "безбожні неоліберали"?
показати весь коментар
11.01.2024 17:10 Відповісти
Як це " мораль штука відносна .." ???
Взагалі то мораль і є тим чим люди відрізняються від тварин .
показати весь коментар
11.01.2024 17:32 Відповісти
Мора́ль (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 лат. moralitas) - система неофіційних уявлень, норм та оцінок, що регулюють https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0 поведінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0 людей у https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE суспільстві , практична реалізація положень якої забезпечується громадським схваленням чи осудом.
Ну- і в чому заперечується "відносність"?
показати весь коментар
11.01.2024 18:34 Відповісти
Якщо у вас поцілунки чужих вам людей викликають "блювотіння" - то війбувається щось не так саме з вами. Бо вас взагалі це не має обходити.
показати весь коментар
11.01.2024 13:35 Відповісти
"Те що московити крадуть українське мистецтво - не новина. Але часом вони роблять це ну дуже нахабно, і їх доводиться показово ставити на місце."

Відео - https://www.youtube.com/watch?v=h2F7a7m0R9c КультурТригер: Український художник проти російського алкобарона
показати весь коментар
11.01.2024 13:05 Відповісти
На московії, сруськай мір, усе тільки краде по світу, як і **********, свої у нього тільки лапті і отеє вЯлічіє після таборів ГУЛАГУ з 1920-х років!
показати весь коментар
11.01.2024 13:18 Відповісти
от підар@ска
показати весь коментар
11.01.2024 13:19 Відповісти
Навка, я думав що так звуть собаку,а це жінка хфігуриска .
показати весь коментар
11.01.2024 13:47 Відповісти
Навка бл***ка шавка!
показати весь коментар
11.01.2024 13:48 Відповісти
Шо шавка,шо ахметови,і бойки в раді з данбаса,ітог їхнього існування-війна.
показати весь коментар
11.01.2024 15:03 Відповісти
Навка - это покойница, навь (по-украински мавка)
показати весь коментар
11.01.2024 15:05 Відповісти
Ясно! "Здохлятина"!
показати весь коментар
11.01.2024 16:25 Відповісти
Проклятие кацапи єдят даже щі с тараканами(с)Гоголь
показати весь коментар
11.01.2024 19:44 Відповісти