11102 відвідувача онлайн
2 286 22

Усі воєнні плани країни вирішуються в кабінетах України, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський запевнив, що усі воєнні плани держави вирішуються в українських кабінетах. Також він заявив, що жодних розмов з Італією щодо мирних перемовин України й Росії не було.

Про це він сказав на зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів з президентом Естонської Республіки Аларом Карісом, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Зеленський наголосив, що усі воєнні плани України вирішуються у кабінетах України й на користь України.

"Що стосується воєнних планів, то я хочу вам сказати, що поки все вирішується в кабінетах України, боротьба наша буде на користь України. І поки це відбувається саме так", - зазначив глава держави.

Також він прокоментував заяви міністра оборони Італії Гвідо Крозетто стосовно начебто настання часу для мирних переговорів України й Росії.

"Ніяких подібних переговорів у мене з керівництвом Італії не було, на будь-яких рівнях. Тому мені складно коментувати таку інформацію", - додав президент.

Нагадаємо, глава Міноборони Італії Крозетто побачив сигнали від Росії та України, що настав час для дипломатії прокласти шлях до миру.

Топ коментарі
+10
всі воєнні плани України вирішуються в обледенілих окопах втомленими до нестями українцями!!!а в кабінетах вирішують ще б де вкрасти та протриматися довше!!!
показати весь коментар
11.01.2024 14:00 Відповісти
+5
віслюк Оманський, а південний схід де сдавали? на БАнковій чи в Омані??
показати весь коментар
11.01.2024 14:02 Відповісти
+4
ти пришилепкувате писати грамотно навчись,а то все тобою написане читається по типу ,,меее бееее муууу,гав гав гав.....,,
показати весь коментар
11.01.2024 14:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо зелень щось активно заперечує, значить було 100%
показати весь коментар
11.01.2024 13:59 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2024 14:17 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2024 14:18 Відповісти
Промови президента Зеленського треба збирати по крихтах на просторах інтернету. Їх не можна приписати до якогось Черчиля.
показати весь коментар
11.01.2024 16:36 Відповісти
всі воєнні плани України вирішуються в обледенілих окопах втомленими до нестями українцями!!!а в кабінетах вирішують ще б де вкрасти та протриматися довше!!!
показати весь коментар
11.01.2024 14:00 Відповісти
ти пришилепкувате писати грамотно навчись,а то все тобою написане читається по типу ,,меее бееее муууу,гав гав гав.....,,
показати весь коментар
11.01.2024 14:20 Відповісти
а що сказати хотіло, опудало?
показати весь коментар
11.01.2024 14:30 Відповісти
грішно сміятися над розумововідсталими по типу тебе,мої співчуття твоїй родині
показати весь коментар
11.01.2024 14:39 Відповісти
Тому ворог і знає всі наші плани(((
показати весь коментар
11.01.2024 14:00 Відповісти
Ото і не кажіть нікому.. вперше чергу - дєрмаку..
показати весь коментар
11.01.2024 14:01 Відповісти
віслюк Оманський, а південний схід де сдавали? на БАнковій чи в Омані??
показати весь коментар
11.01.2024 14:02 Відповісти
А син рашистського спецслужбіста і регент недієздатного преЗедента теж присутній в цих кабінетах?
показати весь коментар
11.01.2024 14:03 Відповісти
І про них доповідається ''козирем'' у фсб
показати весь коментар
11.01.2024 14:05 Відповісти
А які плани вирішувалися в Омані?
показати весь коментар
11.01.2024 14:06 Відповісти
ще б ти, опудало некомпетентне, не пхав свого носа у справи військових
показати весь коментар
11.01.2024 14:09 Відповісти
Поки воно не пхалося до військових були перемоги.як тільки почали збирати ставки і піарити контрнаступ все пішло не так.фроет стоїть .люди гинуть.а воно далі пише відосики і вимагає від заходу.
показати весь коментар
11.01.2024 15:20 Відповісти
так хорошо решаются, что в стране половину народа нет и скоро половину территорий лишимся
показати весь коментар
11.01.2024 15:26 Відповісти
Яка самовпевненість цього клоуна !
показати весь коментар
11.01.2024 16:32 Відповісти