12911 відвідувач онлайн
4 823 24

Патронатна служба "Азову" збирає кошти для дисидента та Героя України Степана Хмари на лікування важкої хвороби

хмара,степан

Колишній політичний дисидент, Герой України та співавтор Конституції України Степан Хмара потребує допомоги на лікування важкої хвороби. Патронатна служба "Азову" взяла під свою опіку державного діяча. Необхідно зібрати 1 мільйон гривень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила журналістка Тетяна Даниленко.

"З лікарняного ліжка Хмара скролить стрічку і не вимикає телевізор, який фоном звучить у його палаті весь час. Він в курсі всієї номенклатури зброї, яку постачає Україні світ і тішиться, як дитина, кожному Gepard-у.

А ще Хмара дуже переживає, що лікування коштує грошей. Але специфіка його раку така, що відмовитися від лікування неможливо - з ним як з Росією неможливо припинити війну ні на мить", - зазначила вона.

Хмара під опікою Патронатної служби "Азову", які взяли на себе його як героя України.

"Якщо бажаєте підтримати Патронатну службу, допоможіть у моєму зборі, або напряму на рахунок, який відкрила служба для Степана Ільковича (обидва рахунки в коментах).

Якщо не маєте змоги, просто напишіть кілька теплих слів - йому зараз цього дуже бракує", - додала журналістка.

Реквізити для допомоги:

Посилання на банку Патронатної служби "Азову": https://send.monobank.ua/jar/3RY7Ls3v7L

Номер картки банки: 5375 4112 0960 0233

Посилання на банку Даниленко: send.monobank.ua/jar/ASFuccMsqP

Номер картки банки:  5375411212082585

Патронатна служба Азову збирає кошти для дисидента та Героя України Степана Хмари на лікування важкої хвороби 01

 Читайте інтерв'ю зі Степаном Хмарою : Степан Хмара: "На початку війни ми, старі партизани, вночі обходили свій квартал у Києві. Дивилися, чи нема диверсантів"

Топ коментарі
+7
Що робив С.Хмара до 1991 р. - це подвиг, але потім почалася якась дурня. Особливо його дії і слова в 2009 р. і в 2018-му, які дуже допомогли зеку і Зе-банді захопити Україну
показати весь коментар
11.01.2024 16:32 Відповісти
+6
А якби "найбільший злочинець всіх часів" Порох дав йому мільйон? Він би прийняв чи відмовився?
показати весь коментар
11.01.2024 16:08 Відповісти
+3
Степан Хмара 86 років.
показати весь коментар
11.01.2024 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А якби "найбільший злочинець всіх часів" Порох дав йому мільйон? Він би прийняв чи відмовився?
показати весь коментар
11.01.2024 16:08 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=qDc19fYLS3g
показати весь коментар
11.01.2024 20:55 Відповісти
Степан Хмара 86 років.
показати весь коментар
11.01.2024 16:10 Відповісти
Бесполезно.
показати весь коментар
11.01.2024 16:43 Відповісти
Слуги вдавилися?
показати весь коментар
11.01.2024 16:12 Відповісти
Що робив С.Хмара до 1991 р. - це подвиг, але потім почалася якась дурня. Особливо його дії і слова в 2009 р. і в 2018-му, які дуже допомогли зеку і Зе-банді захопити Україну
показати весь коментар
11.01.2024 16:32 Відповісти
А конкретніше?Бажано посилання.
показати весь коментар
11.01.2024 18:02 Відповісти
Дякую , Степане Ільковичу! За все ,що що ви зробили для держави. Але я досі плачу дорогу ціну за Ваші помилки. Нічія!
показати весь коментар
11.01.2024 16:43 Відповісти
Давайте посилання де Хмара підтримував зеленського, порошенка,чи януковича.
показати весь коментар
11.01.2024 18:04 Відповісти
Ви наче як не з України чи политикой не цікавитесь?
показати весь коментар
11.01.2024 18:23 Відповісти
Я можу дати посилання де Степан Хмара з трибуни ВР називає зелену владу ліквідаторами України.Давайте посилання на якісь помилки цього політика.
показати весь коментар
11.01.2024 21:25 Відповісти
Вас в гуглі забанили? Введіть туди лише два прізвища - Хмара та Порошенко. І ви поринете в ту безліч гидоти що він випорожнив на останнього.
В мене в фейсбуці була вся стрічка засрана репостами його маразмів з підписом тупу:
"Ну що порохоботи, Хмара теж працює на путіна?"

Степан Хмара: Дальнейшее пребывание Порошенко на посту президента является угрозой для существования Украины8.04.2019, 21:08
https://mb6k2s.c97.org/ru/news/2019/4/8/329856/

Степан Хмара: Порошенко - це загроза для подальшого існування української держави!!!
https://youtube.com/watch?v=YMNCoVAE8o0

Хмара: Порошенко - украинский главнокомандующий, внедрённый Путиным
https://m.politnavigator.net/nacionalist-khmara-poroshenko-ukrainskijj-glavnokomanduyushhijj-************-putinym.html/amp?imnu=02fc031ed1bdde1ec69f80f57cac0154
показати весь коментар
12.01.2024 08:23 Відповісти
Для мене всі хто свідомо чи несвідомо вів до влади ліквідатора України як держави а українців як нації є великими злочинцями.
А конструктивна критика це добре якщо це не межує з роботою на ворога.
показати весь коментар
12.01.2024 11:55 Відповісти
То це підтримка зебанди і януковича? У порохоботів розвинулася параноя?
показати весь коментар
12.01.2024 18:25 Відповісти
Саме так. Підтримка зебанди і як наслідок людей януковича.
показати весь коментар
12.01.2024 18:45 Відповісти
Йому нащадки фіми звягільського винні куди більше мільона гривень.
показати весь коментар
11.01.2024 16:53 Відповісти
Це шо прикол, Герою України збирати гроші, там і так все повинно бути безплатно.
показати весь коментар
11.01.2024 17:14 Відповісти
В Україні кадри рєшают всьо.
показати весь коментар
11.01.2024 17:53 Відповісти
Йому краще перебувати в Латвії, Литві, Естонії, Чехії, бо в Україні залікують.
показати весь коментар
11.01.2024 17:51 Відповісти
У пана Степана немає родини , чому кошти збирають не на рахунок рідних дітей ( Тарасу , Роману , соломії ) ?
показати весь коментар
11.01.2024 17:56 Відповісти
а де баба Юля