9670 відвідувачів онлайн
3 177 25

Ветерани війни і члени їхніх родин можуть безоплатно пройти ІТ-курси

навчання,ветерани

Ветерани й ветеранки війни мають змогу безкоштовно пройти ІТ-курси та опанувати нову професію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Український ветеранський фонд.

"Український ветеранський фонд разом з партнерами Lobby X запрошує ветеранів і ветеранок опанувати професію ІТ-фахівців на безоплатних курсах", - написали в оголошенні.

Ми допоможемо з "нуля" вивчити або підвищити рівень володіння навичками:

Ветерани війни і члени їхніх родин можуть безоплатно пройти ІТ-курси 01мови верстки та програмування;

Ветерани війни і члени їхніх родин можуть безоплатно пройти ІТ-курси 01розробку вебсайтів і застосунків;

Ветерани війни і члени їхніх родин можуть безоплатно пройти ІТ-курси 01створення клієнт-серверних додатків;

Ветерани війни і члени їхніх родин можуть безоплатно пройти ІТ-курси 01написання баз даних.

А також курс допоможе у написанні ваших проєктів і підготовці до проходження кваліфікаційних тестів. Навчання можливе як у групах, так й у форматі індивідуальних занять з ментором.

Зареєструватися можна за посиланням: https://cutt.ly/KwH3SvQf

Топ коментарі
+8
мда, важкий випадок... ці дивні люди досі думають, що для айті не треба талантів, айті можна навчити, як робітника на касу?! 😂🤣😆
ок, усвідомлення реальності буде болючим
показати весь коментар
11.01.2024 20:33 Відповісти
+6
найсумніше, що дебільнувата влада і мундіри, знищують як тіки можуть ІТ-сферу в Україні, яка давала в бюжет мільярди долларів! ці люди не просили від цієї уйопіщної держави нічого - тіки не лізти в цю сферу своїм уйопіщним регулюванням і знищенням складових - програмістів!
тепер розумововідстала влада вважає, що зможе зробити з кожного ветерана - "программіста" і він буде зобовʼязаний приносити мільярди долларів в бюджет? )))
показати весь коментар
11.01.2024 20:48 Відповісти
+4
Ні, вони таким чином знімають з себе відповідальність за їх подальшу долю. Мовляв, ми ж вас «навчили». А по факту купа «енікейщиків» буде, а не спеціалістів. Головне - модно обізвати
показати весь коментар
11.01.2024 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
11.01.2024 20:48 Відповісти
Я тобі відкрию секрет,але до влади це уже давним давно зробили різні гівно-курси,котрі уже років так 5 під ряд розказують як вайті в айті легко,і що це може зробити кожна домогосподарка. Чому це роблять курси зрозуміло,це тупо бізнес, розказати яке шикарне життя чекає на тих хто закінчить їх курси, і наївні барани біжуть на такі курси аж бігом. А потім дивуються чому їх на роботу з такими знаннями не беруть,адже на курсах їм сказали,що вони по закінченню тепер програмісти з великої букви і можуть претендувати на старті як мінімум на 1200$. Зараз цих бідолаг з цих різних курсів як гною.і майже ніхто роботу знайти не може. В тому числі що зараз і криза пішла і через те,що знання після таких курсів на дні. Не думаю,що варто запудрювати голову подібним ветеранам,вонип росто витратять свій час,нерви і кинуть це до бісової матері
показати весь коментар
11.01.2024 21:04 Відповісти
і там і там це лохотрон, тільки у 1 випадку платить лох а у 2 держава замість лоха.
показати весь коментар
11.01.2024 21:10 Відповісти
Уже до речі була держпрограма на початку війни котра безкоштовно пропонувала людям йти на курси IT. Вона завершилася уже. І ти в курсі скільки тих випускників влаштувалося на роботу після закінчення цієї програми і курсів? З 2000 влаштувалося щось 120 чоловік. тобто зараз з роботою і наймом в IT срака,а вони і дальше намагаються туди людей запихнути... щоб люди просто витратилисвій час і нерви
показати весь коментар
11.01.2024 21:08 Відповісти
А їм побоку. Це ж «для галочки» робиться. Кошти освоєні. Люди получили «сертифікати». Що ще треба? Відповідальність знята. Далі - самі.
показати весь коментар
11.01.2024 21:12 Відповісти
А шоб ще веселіше було, можна набрати кілька «викладачів» дуже посереднього рівня та відкрити власні курси, пиляючи бюджетне бабло. Зараз так роблять «мовні школи». Набирають аби кого аби був сертифікат (не вищого рівня) та обіцяють підготувати до найіищого мовного рівня за рік. Вартість коливається в районі 100$ за місяць. Це те ж саме, але за державний кошт.
показати весь коментар
11.01.2024 21:21 Відповісти

ветеранки



показати весь коментар
11.01.2024 20:33 Відповісти
Для рузьге - слащє маркофкі нічєго нєт. А цим розумникам що - окрім ІТ-курсів немає нічого привабливішого?
показати весь коментар
11.01.2024 20:41 Відповісти
IT в Украине ? Серьезно ...
показати весь коментар
11.01.2024 21:01 Відповісти
А чому IT? Чому не курси хірургії, чи курси інженера, чи курси вищої математики?... Прикро, але поки повністю не випаруються дух "ЗеІдеотизму" з голів українців,- нація буде корчитись від страждань, це природний видбір. Що з цього вийде навіть важко уявити...
показати весь коментар
11.01.2024 21:11 Відповісти
та судячи з назви, це ознайомчі курси.. таке і на ютубі можна послухати
показати весь коментар
11.01.2024 22:56 Відповісти
ойтішник після курсів без бази це те саме що штурмовик 3 бригади після бусифікації та знущань в тицика, тобто річ звісно не фантастична але дуже малоймовірна.
показати весь коментар
11.01.2024 21:13 Відповісти
Як я чекав на подібний коментар!! Так, айтішників взагалі треба розкуркулювати!
показати весь коментар
11.01.2024 21:35 Відповісти
Вам на "бронєвік" допомогти піднятися?
показати весь коментар
11.01.2024 22:05 Відповісти
З повагою до айтішників. Але,щоб готувати інших спеціалістів треба навчальна база, наукова школа, та навіть для проф-тех. навчання - станки та інструменти, полуфабрикати. Всім цим займатися їм недостає розуму. А тут - йдіть собі, програмістами будете, ноутбук за свій кошт, аудиторію арендувати, викладачів лише знайти - і вперед.
показати весь коментар
11.01.2024 22:04 Відповісти