10005 відвідувачів онлайн
6 064 58

Зеленський оголосив про оприлюднення першого варіанту гарантій безпеки для України найближчим часом

зеленський

Загальні положення проєкту гарантій безпеки для України можуть бути оприлюднені найближчим часом.

Повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Ми розпочали роботу щодо гарантій безпеки на шляху до НАТО. Дуже непросто йде, але я думаю, що найближчим часом ми зможемо продемонструвати суспільствам - не тільки українському - перший такий драфт. Не весь, бо є закриті норми, непублічні, але загальні речі зможемо показати. Думаю, що оцінка буде позитивною", - сказав Володимир Зеленський.

Президент додав, що безпекові гарантії передбачають не лише надання зброї, а й фінансову, ІТ- і кіберпідтримку, і є кроком на шляху України до безпекового альянсу.

Топ коментарі
+23
показати весь коментар
12.01.2024 00:10 Відповісти
+21
показати весь коментар
12.01.2024 00:17 Відповісти
+18
Зеля, ти сам можеш хоч щось зробити для безпеки країни?
Чи тобі цю безпеку повинні гарантувати інші?
А ти тим часом разом зі своїм кварталом будеш обкрадати країну?
показати весь коментар
12.01.2024 00:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
12.01.2024 00:05 Відповісти
скорбим, рыдаем, изрыгаем......
показати весь коментар
12.01.2024 00:09 Відповісти
Пане президенте. Гарантія безбеки-- це ми самі. Се сильний ВПК. Чому досі нема патронного заводу, порохового заводу і т.д. Адже є багато захищених місць, де можна налагодити виробництво. Чи простіше до кінця війни з протягнутою рукою по світу бігати???!!!
показати весь коментар
12.01.2024 08:34 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 00:12 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 00:17 Відповісти
Маріанно, якщо проблеми з сірниками, то телефонуй - приїду негайно і сам запалю
показати весь коментар
12.01.2024 00:25 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 07:08 Відповісти
Зеля, ти сам можеш хоч щось зробити для безпеки країни?
Чи тобі цю безпеку повинні гарантувати інші?
А ти тим часом разом зі своїм кварталом будеш обкрадати країну?
показати весь коментар
12.01.2024 00:06 Відповісти
"Однажды с героем происходят странные метаморфозы. Каждый раз, когда ситуация требует от него выразить свои мысли и чувства, он, помимо своей воли, начинает говорить бодрым и торжественным голосом радиодиктора. Казённая речь, наполненная штампами и показным оптимизмом, искажает до неузнаваемости то, что герой хотел высказать."
кинокомедия "Голос" 1986 г.
показати весь коментар
12.01.2024 01:16 Відповісти
може !!! розпустити верховну зраду, написати заяву ппо відставку і гордо застрелитися !!! ось тільки чи вистачить у цього типового малороса, н*ркомана, 4-х разового ухилянта від служби в ЗСУ,Ю жертви невдалого аборту кацапо совка духу на це ???





показати весь коментар
12.01.2024 07:14 Відповісти
Один такий папірець з "гарантіями" - Будапештський, вже був...
показати весь коментар
12.01.2024 00:07 Відповісти
Родина Зеленського потайки відпочивала на Сейшелах, поки він був у Карпатах - розслідування УП 18 січня 2022

до Війни залишалось чуть більше місяця.....
показати весь коментар
12.01.2024 00:08 Відповісти
путин нападет? какая война? не мешайте отдыхать ! безтурботна щаслива курва!!!

показати весь коментар
12.01.2024 00:37 Відповісти
ніколи! ЗЄльона плєсєнь це імпотенти та зрадники
показати весь коментар
12.01.2024 00:42 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 00:10 Відповісти
А навіщо ж ви все нищили
показати весь коментар
12.01.2024 00:14 Відповісти
що він може реанімувати ? для кого ця лапша? для дитсадка?
показати весь коментар
12.01.2024 00:18 Відповісти
для нарІду...
показати весь коментар
12.01.2024 00:30 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 00:40 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 08:33 Відповісти
можуть планують - от тільки те й роблять шо пердять ротом ...

а зелена срань хай повиздихає - гниди
показати весь коментар
12.01.2024 00:23 Відповісти
Новий фуфлижний Меморандум №2. Хтось буде плескати підписантам в ладоньки?
показати весь коментар
12.01.2024 00:13 Відповісти
73% будуть аплодувати стоячи.
показати весь коментар
12.01.2024 05:54 Відповісти
ви коли небудь бачили півнів які вночі кукуріка?
наш перший!
показати весь коментар
12.01.2024 00:15 Відповісти
півні вночі кукурікають

але нашого це не стосується
показати весь коментар
12.01.2024 00:21 Відповісти
хворі тільки...
показати весь коментар
12.01.2024 00:24 Відповісти
..... "из обычной совецкой еврейской семьи"
показати весь коментар
12.01.2024 00:44 Відповісти
ЗЄля, де наші Богдани, Вільхи, Нептуни...
хоча б те що зробили при Пороху, якщо в тебе руки з жо..пи ростут ?

на фото успішних випробувань Нептуна: Коростильов, генерал-лейтенант Павловський (якого ти, курва посадив) і Турчинов

показати весь коментар
12.01.2024 00:16 Відповісти
Справжніми гарантіями можуть бути лише повноправне членство в НАТО та натівські бази по всій території України. Все інше - лише "напівміри", які ніякого куйла не зупинять.
показати весь коментар
12.01.2024 00:17 Відповісти
Тримтіть!!!
Бахрейн та Кіпр вже вписалися за Україну.
показати весь коментар
12.01.2024 00:21 Відповісти
Как мобилизовать население и победить в войне? В каждом украинском доме, в каждом гараже люди должны производить беспилотники разных типов. Не на одном предприятии куда в любой момент может прилететь ракета, а по всей стране. Комплектующие, электронику, корпуса и прочее. Украине нужно производить не 1 млн беспилотников в год, а 10 миллионов. Вся страна должна работать над этим и не только над этим. Каждая т.н громада должна выделить цех, а то и несколько и обустроить там людей. Работа на дому и.т.д - и.т.п

Хватит уже сопли жевать.
показати весь коментар
12.01.2024 00:21 Відповісти
та ясно. кожна сім*я може виділити 100к гривень на безпілотник. причім щодня.
показати весь коментар
12.01.2024 00:26 Відповісти
Материалы и комплектующие должны поставляться государством или организациями - люди собирают.
показати весь коментар
12.01.2024 01:09 Відповісти
FPV в кожен дім тред. Кожен може зробити дрон власноруч і передати військовим. Я доєднався до проекту Social Drone і нижче розкажу деталі, з чого краще початиhttps://twitter.com/IlchenkoVadim/status/1743928411267948827
показати весь коментар
12.01.2024 00:27 Відповісти
Таких беспілотників що пан склепав лежить дох... на складах ЗСУ, тому що вони нах... нікому не треба.... Має бути підібрана і зібрана батарея, правильно розміщені антени, фільтри завад, нормальна пайка, підібрані частоти, тому що в орків дох.. РЕБ ....

воно потім далеко не летить втрачає сигнал або орки його знешкоджують РЕБ
показати весь коментар
12.01.2024 01:41 Відповісти
По друге в нас заборона на польоти дронів... їх протестувати навіть немає де...
показати весь коментар
12.01.2024 01:50 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 00:31 Відповісти
Что за детский лепет - формулы мира , гарантии безопасности ? Иммитация бурной деятельности ? Единственная гарантия безопасности - способность нанасить адекватные ответные удары .
показати весь коментар
12.01.2024 00:38 Відповісти
Настоящую гарантию дают только в морге. Вот и все что нужно знать о гарантиях. И зачем это нужно гарантам кстати? С каких это делов?
А так Зеленский говорил что даже Кипр что то там собирался гарантировать Украине. Вина ящик наверное.
показати весь коментар
12.01.2024 01:15 Відповісти
Типова зелена підміна понять. Точніше - зелена брехня.
Те, що воно каже яж ніяк не "гарантія безпеки".
показати весь коментар
12.01.2024 01:19 Відповісти
Собаче лайно і імітація. Всі добре знають, що є справжніми гарантіями.
показати весь коментар
12.01.2024 01:29 Відповісти
Більшість з коментаторів що зараз тут сруть на спроби завершити війну або законні ухилянти тому можуть піти добровольцями незважаючи на відсрочку або реальні ухилянти....

самі воювати не хочуть, зброї щоб воювати також наразі обмаль... грошей в бюджеті при обрізанні західної допомоги буде недостатньо, прийдеться йти для їх отримання на деякі неордирані міри для їх отримання та врятування економіки... ....

Питання до вас як ви бачите війну на багато років власними силами, коли самі на ту війну йти не хочете?
А коли про це пишуть недопатріоти ті хто звалив закордон......
показати весь коментар
12.01.2024 01:38 Відповісти
ось типовий виборець зе-погані з навішаною на вуха локшиною - йому ссуть в глаза - а він - божа роса...
показати весь коментар
12.01.2024 08:37 Відповісти
А ось типовий ухилянт з закордонним прапором на аватарці який воювати не хоче але домовлятись про гарантії також не хоче.....
показати весь коментар
12.01.2024 09:51 Відповісти
ви війну привели - то одне

а от те ще цього не розумієте - це дно...
показати весь коментар
12.01.2024 10:20 Відповісти
Я її не приводив тому що не голосував за ЗЕ.. і не підтримую його політику в багато чому... але те що в умовах складної ситуації забирають активи на озброєння різними способами то це світова практика...

наймягший це випуск облігацій в замін виплат
показати весь коментар
12.01.2024 10:53 Відповісти
звісно що Україні майже неможливо перемогти без допомоги цивілізованого світу.

Але - зе-гниди не зацікавлені в закінченні війни і роблять все для ставлення диктатури.
Вони імітують діяльність (та саботують як можуть). Чого варта тільки одна блокада польських кордонів.

Все що вони роблять - окозамилювання і намагання направити в хибному напрямку.

Добре тільки те що світ розуміє що ВСУ і ОП-а - це не одне і те ж.

І такі коменти тут тому що люди це бачать...
показати весь коментар
12.01.2024 11:13 Відповісти
Вступ до НАТО? Ні? Тоді проїхали, це не гарантія а слова на вітрі.
показати весь коментар
12.01.2024 01:50 Відповісти
Як наочно показала остання гастроль Зеленського&кагала, "Формула миру" піплу більше "не заходить".
Тож зустрічайте!
Від сьогодні й у всіх гундосіках!
"ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ"!
Може хоч під цю матюхню бабло даватимуть?
Коли вже він скінчить розмовляти штампами?
Ось вже дійсно, можна забрати Вольйодьку з кіна, але неможливо- кіно з Вольйодьки.
показати весь коментар
12.01.2024 02:40 Відповісти
Случаем не в Будапеште огласят Зильоный Миморандум №2?
показати весь коментар
12.01.2024 04:40 Відповісти
Так це його гарантії? Усе за рахунок інших, а сам що? До речі,забагато анонсів про поїздку цього в Країни Балтії, на зарубіжних смі Європи тільки скупі слова і усе. Ніхто більше не вірить коміку
показати весь коментар
12.01.2024 07:07 Відповісти
Продовжує марити !
показати весь коментар
12.01.2024 08:42 Відповісти