12217 відвідувачів онлайн
16 508 56

Міноборони презентувало IT-систему логістики, яку не спромігся забезпечити Резніков, - Шабунін

міноборони

Команда Міноборони презентувала ІТ-систему логістики на базі SAP. Таку систему розгорнуто в Росії вже давно.

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні команда Рустема Умєрова презентувала ІТ-систему логістики на базі SAP. Наголошу, презентувала вже розгорнуту верхньорівневу систему. ... В серпні 2022 року ми в ЦПК вийшли з публічною критикою Резнікова, який не спромігся забезпечити Сили Оборони ІТ-системою логістики (в рф така система була вже давно)", - йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, ЦПК почав про це говорити публічно через те, що місяці непублічних вмовлянь Резніков проігнорував.

"Ми в ЦПК виходимо в паблік виключно якщо: 1) досконало розуміємо проблему, 2) вирішити проблему непублічно влада відмовилася. В результаті публічної критики - сьогодні армія НАРЕШТІ має верхньорівневу ІТ-систему логістики. В результаті скандалів про корупцію в тендерах Резінкова - сьогодні армію НАРЕШТІ починають забезпечувати нормальними закупівлями.

І перше, і друге - результати команд, які були змушені публічно критикувати владу за ці її очевидні провали. Результатом тих, хто Резнікова відмазував, є затримка описаних вище успіхів на сім місяців. Сім місяців під час війни - це дуже багато. Я дуже сподіваюся, що урок з цією історії є очевидним", - наголосив він.

"Закривати очі на корупційні зальоти влади = робити проблему гіршою/масштабнішою. Публічно шмагати (якщо по-іншому не розуміє) владу за корупційні зальоти = проблему вирішувати. Повертаючись до SAP. Це верхньорівнева система: вона НЕ застосовується на рівні бригади і нижче. Розгортання ІТ-інструменту логістики на нижчих рівнях якраз триває", - підсумував Шабунін.

Топ коментарі
+17
оце ти вже написав повню дурню. навіть немає бажання по суті коментувати...
показати весь коментар
12.01.2024 14:53 Відповісти
+14
"Таку систему розгорнуто в Росії вже давно."

підари, не в сексуальному сенсі, паляться на деталях!
тобто, отой ******* шабунін, каже не про польшу, або країни балтії, а про його хазяїна.
ну, хоч тепер, зрозуміло, від кого гранди і чому шабуня, так топив за зе!поца?
показати весь коментар
12.01.2024 14:51 Відповісти
+12
тобто я не знаю української мови? прожив майже 60 років, викладав в університеті і не думав, що мені якесь навіжене скаже таке. а ти тоді знаєш? ти невіглас, знавець, йклмн. ще й думаєш через раз, якщо таку дурню пишеш... капець, позакінчували 3 коридори і 2 класи, а пихи на професора філології університету.
показати весь коментар
12.01.2024 15:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То, шо перемога? Міноборони нарешті! запровадило російську систему логістики...
показати весь коментар
12.01.2024 14:50 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=wlg3e84GUuo&ab_channel=IamfromUkraine ПЕРЕМОГА БУДЕ! ЛЮДИ, ПЕРЕМОГА БУДЕ!
показати весь коментар
12.01.2024 15:39 Відповісти
лапті користуються своєю 1С, SAP для них нєскрєпно...
показати весь коментар
12.01.2024 18:14 Відповісти
"Таку систему розгорнуто в Росії вже давно."

підари, не в сексуальному сенсі, паляться на деталях!
показати весь коментар
12.01.2024 14:53 Відповісти
української не знаєш, гугл треба редагувати?
показати весь коментар
12.01.2024 15:00 Відповісти
тобто я не знаю української мови? прожив майже 60 років, викладав в університеті і не думав, що мені якесь навіжене скаже таке. а ти тоді знаєш? ти невіглас, знавець, йклмн. ще й думаєш через раз, якщо таку дурню пишеш... капець, позакінчували 3 коридори і 2 класи, а пихи на професора філології університету.
показати весь коментар
12.01.2024 15:05 Відповісти
зрозуміло.
гуманітарії з математикою не дружать.
тролі, взагалі, працюють за миску щєй.
перевірь ще раз, свої цифри.
а підари паляться на деталях. де ти викладав: йклмн?
показати весь коментар
12.01.2024 15:13 Відповісти
відповім, тобі, що ти вівця псердопатріотична, бо з такими патріотами тупорилими і ворогів не треба.

Я от як раз і математичну освіту маю і нею ж і займаюсь, а ти що з себе представляєш? відразу і відповім - нічого, тому що написав стосовно Шабуніна повну дурню - це говорить про те, що ти абсолютно не в темі хто йому платить і про що він говорить. Одним словом написав, аби показати світу, що ти існуєш і можеш інколи видавати якійсь фрази назовні (хоча й ті є набором кліше і міфологем від ермаччини), бо мізки у тебе відсутні, як і аналітичне мислення. тільки примітивні реакції на подразники. Одним словом, як усі зелені... інфузорії туфельки...
показати весь коментар
12.01.2024 15:30 Відповісти
жабунін етнічний кацап.
показати весь коментар
12.01.2024 16:37 Відповісти
зрадойобія головного мозку
показати весь коментар
12.01.2024 14:58 Відповісти
Не треба так перейматися, мова йде мабуть про бази даних для обліку і звітності, інструмент для полегшення роботи бюрократії.
показати весь коментар
12.01.2024 15:01 Відповісти
тобто, ви не зрозуміли, чи маніпулюєте?
до чого тут субд?
мова про вашого хазяїна. саме про що, примовився шавка шабуня:
"Таку систему розгорнуто в Росії вже давно."
показати весь коментар
12.01.2024 15:06 Відповісти
Каци купили програмний продукт у німців і використовують дотепер, де зрада?
показати весь коментар
12.01.2024 15:11 Відповісти
у кого купили?
показати весь коментар
12.01.2024 15:18 Відповісти
Уважно перечитайте моє повідомлення що вище
показати весь коментар
12.01.2024 15:19 Відповісти
ти мені, тут зараз, дай відповідь! у кого купили?
показати весь коментар
12.01.2024 15:21 Відповісти
для тих хто на бронєпоїзді: У НІМЦІВ
показати весь коментар
12.01.2024 15:22 Відповісти
так, до чого тут:

"Таку систему розгорнуто в Росії вже давно."
показати весь коментар
12.01.2024 15:24 Відповісти
Мені здається це не я писав а шабунін?
показати весь коментар
12.01.2024 15:26 Відповісти
SAP - назва німецької компанії яка виробляє програмні продукти
показати весь коментар
12.01.2024 15:25 Відповісти
я, вам, можливо, талановитому програмісту, допоможу:

Зи́гмунд Фрейд, також Зиґмунд Фройд, Зигмунд Фройд - австрійський психолог і невролог єврейського походження, який вивчав людське несвідоме.

мені похер на субд! мені важливо, що воно белькоче: розгорнуто в Росії!

до чого тут урусія?
показати весь коментар
12.01.2024 15:30 Відповісти
Дякую за комплімент, хоча ніяких талантів я не маю. Шабунін мабуть хотів похвалитися шо українці відставали від залісся в плані автоматизації логістичних операцій, а тепер наздогнали.
показати весь коментар
12.01.2024 15:35 Відповісти
тобто, шабуня дрочить на недорозвинену урусію?
не на європу, де сап повсюди.
показати весь коментар
12.01.2024 15:40 Відповісти
Білобрисий піарить себе. Стосовно продуктів SAP, то українські компанії їх використовують два десятиліття.
показати весь коментар
12.01.2024 15:44 Відповісти
так жабуня ж етнічний кацап
показати весь коментар
12.01.2024 16:39 Відповісти
До того, що він вказує, що ворог це зробив давно, а ми - відставали!
показати весь коментар
12.01.2024 16:06 Відповісти
У тебе вавка в голові.
Вочевидь, малося на увазі АНАЛОГІЧНУ систему. Ворог у себе зробив давно. а у нас зробити тільки-но.
показати весь коментар
12.01.2024 15:15 Відповісти
шавки щабуні! фас фас!
показати весь коментар
12.01.2024 15:16 Відповісти
Ці слова з цитати Шабуніна означають, що ми в Україні довго чухаємся через те, що наші бариги, корупціонери та мародери, як мухи обсіли запаси матеріальних ресурсів ЗСУ та всіляко саботують наведення ладу в матеріальному обліку, цифровізації/автоматизації). В той час, як ворог вже давно розгорнув систему цифрового обліку та контролю, що дає йому перевагу у логістичних операціях. Це треба терміново виправляти, долаючи шалений опір крадіїв та корупціонерів. І перший крок зроблено. Що стосується захисту ПЗ (SAP), то воно мабуть має сертифікати відповідності по кібербезпеці. Хай інсайдери спробують обійти профілювання та аналіз поведінки.
показати весь коментар
12.01.2024 15:33 Відповісти
ці слова шабуні означають, що шабуня дрочить на болото! не більше не менше!
які ще, будуть, толкування від шабуні?
показати весь коментар
12.01.2024 15:42 Відповісти
Агент Малдер, перегортаючи сміття у контейнері, намагаючись знайти речові докази, застерігав агента Скаллі:
- Так, порпатися в брудному треші - частина нашої роботи, процес, маємо звикнути, але дуже важливо , щоб не зʼявилося відчуття насолоди ..."
показати весь коментар
12.01.2024 15:51 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2024 16:10 Відповісти
а прізвище жабунін, між іншим зовсім не українське, хоч і народився в Рівному, але про батьків інформації ніде немає, думаю якісь кацапи понавезені при сисисирі.
показати весь коментар
12.01.2024 16:36 Відповісти
Всі дані про роботу системи буде напряму отримувати розробник (раша)?
Ну нарешті!
показати весь коментар
12.01.2024 14:53 Відповісти
SAP це дойчі
показати весь коментар
12.01.2024 14:55 Відповісти
SAP вроді ж пішов з раші і більше не надає підтримки?
показати весь коментар
12.01.2024 14:57 Відповісти
SAP, може, й пішов з рашки, а от чиновники-агенти в усіх органах влади залишились!
показати весь коментар
12.01.2024 15:02 Відповісти
Проте у Резнікова і Баканова вийшла схема: накрався, нагадив і патіхамувлєс !!
СБУ, ДБР, ГенПрокуратура, може підтвердити ..
показати весь коментар
12.01.2024 14:59 Відповісти
Мені іноді така думка, що якби замість зельмака обрали з кацапів патрушева, то мабуть він "керував" в Україні би десь так само. Окружив би себе ворогами України і тихенько крав і розвалював би із середини. Що йому дуже вдається без всяких питань
показати весь коментар
12.01.2024 14:59 Відповісти
Ага ІТ. На екрані монітора вийшла гарна картинка.
показати весь коментар
12.01.2024 15:12 Відповісти
а де та ****** рєзніков? чи мільярди долларів йому пробачили?
показати весь коментар
12.01.2024 15:25 Відповісти
Там же де й ****** баканав)
показати весь коментар
12.01.2024 15:31 Відповісти
так резников не сам воровал а с группой с ОП И КТО РАЗРЕШИТ ЕГО АРЕСТОВАТЬ?
показати весь коментар
12.01.2024 15:33 Відповісти
резников был сильно занят, попробуй найди яйца по 17гр, когда везде по 6гр и свои яйца пристраивал- сейчас с новой молодой женой
показати весь коментар
12.01.2024 15:32 Відповісти
Шо ви до резнікова докулупались? Ось Глиняна паскуда гарно інвестувала у Хорватії яєчний гешефт. А ще є шаповалов, шарапов та інші гринкєвичи. Виглядає так нібито рєзніков це Фунт, осталось тільки відсідіти.
показати весь коментар
12.01.2024 15:38 Відповісти
А може це Ермак купив готелі
показати весь коментар
12.01.2024 16:12 Відповісти
Ага, SAP за 6 міс. імплементували.
Скоріше, намагаються видати роботу Дейнеги за свою.
показати весь коментар
12.01.2024 16:15 Відповісти
як це "не зміг"?
доки був на посаді, так ціловали в дупу, а як звільнився, то вже "не зміг"?
правду кажуть, що особисто ти нікому не потрібен, потрібен твій підпис на папірці
показати весь коментар
12.01.2024 16:56 Відповісти
Славнозвісна Глиняна яка продавала яйця по 17 грн та багато чого при Резнікові і купувала по суті за бюджетні кожти отелі в Хорватії заключила вже нові контрати згідо "тендерів" у грудні 2023 вже при новому міністрі , до речі Резніков сам свого підпису на контрактах не ставив а прокручували оборутки його зами, тоб то взагалі не його, які зараз під вартою, як відпрацьований матеріал тих хто іх призначав тоб то міняти треба не люжка, Зато новий закон про мобілізацію з порушеннями прав і свобод громадян і відсутності покарань для корупціонерів які не готовилися до війни , а заробляли на ціх коштах, вже переробив?, тількі такий Умеров і де його військо?де ******* вітчізняне озброєння?, а віз і нині там , тому що за знищену ядерну зброю Україною бувшого СРСР націленого на НАТО в тому числі і на США 1400 ядерних боеголовок ще в далекому 1996 році отримується озброєння , як кажуть по чайній ложці , про гарантії безпеки взагалі забули, а кандидат в президенти США ді сантіс не соромиця в висловлюваннях на всю Америку і поводитися з Україною не як з союзником, а як вже використаною ганчіркою і взагалі відмовляє в допомозі. Щось не чутно що влада нагадує Амеріканцям про їх борги перед Україною за знищену ЯЗ і про захист Тайваню і так званої західної демократії тільки не длія України, а турбується мабуть про свої статки за кордоном тому такій і результат.
показати весь коментар
12.01.2024 18:13 Відповісти
Це мікродосягнення.Але питання - це військова программа або дешевий варіант від Федорова?Вона здатна працювати в умовах деградації ресурсів?
показати весь коментар
12.01.2024 18:39 Відповісти
"В росії вже давно.."
ну скільки мож кальку злизувато з тої раші????
Коли буде за стандартами нато, нехай не настільки "діджиталізовано"... але там суть в іншому -- в якості.
показати весь коментар
12.01.2024 19:52 Відповісти
Мені сподобалось "команда Умерова". Такий же ж злодій, як і рєзніков, так само у нього недолугий "папєрєднік", не зміг! А умеров таки досяг! Зміг!
Де, курва, оснащення ЗСУ, одяг, взуття?
Де все інше, умєров?
показати весь коментар
13.01.2024 00:38 Відповісти