10538 відвідувачів онлайн

Рано казати, що Україна має комплексний захист ППО, - Зеленський

patriot

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні бракує систем Patriot.

Про це він заявив на спільній пресконференції з прем'єром Великої Британії Ріші Сунаком, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Щодо систем ППО: тут рано говорити про те, що ми маємо комплексний захист нашої держави. Бракує систем "Patriot", не вистачає відповідних систем інших радіусів дії. Але потроху воно приходить. Щось у дорозі, про щось нове ми вже домовилися. Деталі розкривати не буду, але я згоден, що відповідних систем, які борються проти балістики, особливо – їх точно не вистачає в Україні", - пояснив він.

Президент України в інтерв'ю для балтійських ЗМІ заявив, що якби партнери передали Україні сім систем "Patriot", то в Одесі, Харкові та Херсоні не гинули б люди.

Топ коментарі
+4
Рано казати, що Україна має комплексний захист ППО, - Зеленський

Та начебто ніхто крім тебе цього й не казав!
показати весь коментар
12.01.2024 17:16 Відповісти
+3
Вова, а як шо почати вимірювати у кілометрах асфальту помножену на кількість барабанів та додати твоє роялті від прокату на Московії,то може комплексно і вийде шо є?
показати весь коментар
12.01.2024 17:19 Відповісти
+3
А нахіба натравлювати ДАСУ на Коростильова? Дав би краще грошей - було б ППО.

https://mil.in.ua/uk/news/********-rozroblyaye-dva-proyekty-zenitnyh-kompleksiv/ Україна розробляє два проєкти зенітних комплексів
показати весь коментар
12.01.2024 17:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рано казати, що Україна має комплексний захист ППО, - Зеленський

Та начебто ніхто крім тебе цього й не казав!
показати весь коментар
12.01.2024 17:16 Відповісти
Але говорити про те, що Україна мала зовсім інші пріоритети навіть після окупації Криму, - це вчасно.
показати весь коментар
12.01.2024 17:17 Відповісти
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні бракує систем Patriot.

Питання, чому бракує? Професійного політика вирізняє його далекоглядність. А не статиста.
показати весь коментар
12.01.2024 17:18 Відповісти
Вова, а як шо почати вимірювати у кілометрах асфальту помножену на кількість барабанів та додати твоє роялті від прокату на Московії,то може комплексно і вийде шо є?
показати весь коментар
12.01.2024 17:19 Відповісти
Сунак не просто приїхав. Вірить в нашу перемогу. А Україна потім буде, найбільший ринок в Європі. Бізнес.
показати весь коментар
12.01.2024 17:21 Відповісти
А нахіба натравлювати ДАСУ на Коростильова? Дав би краще грошей - було б ППО.

https://mil.in.ua/uk/news/********-rozroblyaye-dva-proyekty-zenitnyh-kompleksiv/ Україна розробляє два проєкти зенітних комплексів
показати весь коментар
12.01.2024 17:21 Відповісти
https://defence-ua.com/weapon_and_tech/najtsikavishi_rozrobki_oboronno_promislovogo_kompleksu_ukrajini_jaki_mozhut_vijti_na_poligoni_u_2021_rotsi-2492.html Найцікавіші розробки оборонно-промислового комплексу України, які можуть вийти на полігони у 2021 році
показати весь коментар
12.01.2024 17:25 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=5yqXjlQtCm0&ab_channel=%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D0%9E%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4 #Корал,новий український ЗРК з дальністю ураження ворожих цілей 100км ,пішов у серійний випуск
показати весь коментар
12.01.2024 20:38 Відповісти
Так, ППО не вистачає, але забагато зрадників яки наводять кацапські ракети та БПЛА. Ще багато зрадників яки прикидаються корисними ідіотами та злодіями.
показати весь коментар
12.01.2024 17:22 Відповісти
Клован-комплексний у#бан.
показати весь коментар
12.01.2024 17:23 Відповісти
Ортодоксальный уклонист комментирует системы ППО !? Смеяться или плакать !?
Твоя тема - видосики, кАнцерты и асфальтоукладчики, про ППО пусть говорят командующий ППО и Залужный !!!
показати весь коментар
12.01.2024 17:25 Відповісти
Всем "лизоблюдам"! ПВО Украины добили в 2000-2002 году! Кто? Сами смотрите!
показати весь коментар
12.01.2024 17:29 Відповісти
Кудой сматрєть?
Як ото у рекламі 90, я зара мовчу а потім як скажу
показати весь коментар
12.01.2024 17:35 Відповісти
Так кудой хоти тудой и смотри! Если в башке пусто!
показати весь коментар
12.01.2024 17:37 Відповісти
а лизоблюд это что то по кацпскому?
показати весь коментар
12.01.2024 20:34 Відповісти
У Великобританії немає взагалі Петріотів, тому Ріши Сунак не допоможе. В них від балістики використовується Aster, який розміщений на кораблях.
показати весь коментар
12.01.2024 17:45 Відповісти