4762 відвідувача онлайн
2 313 22

Спецпредставниця США з економічного відновлення України Пріцкер прибула до Києва

пріцкер

До Києва прибули спецпредставниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер і представники приватного бізнесу США.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  повідомляють пані посол США в Україні Бріджит Брінк і прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Провели зустріч у Києві зі Спеціальною представницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та американським бізнесом.  Розраховуємо на участь приватних компаній зі США у відбудові України. Обговорили можливості інвестицій та розвиток державно-приватного партнерства", - написав Шмигаль.

На зустрічі обговорили зміцнення української економіки, співпрацю зі США над посиленням експортних спроможностей. Обговорили  основні потреби України на цей рік.

Спецпредставниця США з економічного відновлення України Пріцкер прибула до Києва 01
Спецпредставниця США з економічного відновлення України Пріцкер прибула до Києва 02
Спецпредставниця США з економічного відновлення України Пріцкер прибула до Києва 03

"Дуже тепло вітаємо в Києві  Спеціального представника Сполучених Штатів Америки з питань економічного відновлення Пенні Пріцкер та керівників приватного сектору США. Сьогодні ми проведемо зустрічі, присвячені прискоренню інвестицій американського бізнесу в Україну задля її відновлення", - написала Бріджит Брінк.

Топ коментарі
+8
Хороша Пані-приїздіть частіше!
показати весь коментар
12.01.2024 17:21 Відповісти
+5
Чомусь думаю, що цей візит пов'язаний з призначенням Піщанської головою Рахункової палати. 😊
показати весь коментар
12.01.2024 17:45 Відповісти
+3
Зустріч спецпредставниці США...з ніким
показати весь коментар
12.01.2024 17:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хороша Пані-приїздіть частіше!
показати весь коментар
12.01.2024 17:21 Відповісти
Пріська не дасть с3,14здити...
показати весь коментар
12.01.2024 17:26 Відповісти
Зустріч спецпредставниці США...з ніким
показати весь коментар
12.01.2024 17:27 Відповісти
Десяти вёдерную клизму не забыла пани? По другому никак!
показати весь коментар
12.01.2024 17:34 Відповісти
Цікаво,пані поїде на батьківщину своїх дідів- прадідів?В село Великі Пріцьки Обухівського району? Пам'ять предків.
показати весь коментар
12.01.2024 17:39 Відповісти
а) її туди уже возили
б) її батьківщина - там де їй добре. Пріцкери навіть за Ізраїль не вписалися.
показати весь коментар
12.01.2024 21:31 Відповісти
Чомусь думаю, що цей візит пов'язаний з призначенням Піщанської головою Рахункової палати. 😊
показати весь коментар
12.01.2024 17:45 Відповісти
Голова Рахукової палати - це по-простому Підрахуйша?
показати весь коментар
12.01.2024 18:53 Відповісти
Яке відновлення якщо грошей немає? Розберіться там у себе з крімлівськими йолопами, потім за наших беріться, бо виглядає якось лицемірськи
показати весь коментар
12.01.2024 17:45 Відповісти
Ганяють того з уряду Шмигаля, що і перевдягтися йому немає коли!
Видно прямо з передової, тільки й встигло бідне, камуфляжа зняти і черевики замінити!! Боєць, не спить у кріслі!
показати весь коментар
12.01.2024 17:46 Відповісти
кордон вже розблокувала ?
показати весь коментар
12.01.2024 17:53 Відповісти
Вона вже була ! Сказала - вам тре вчитися самім вирішувати свої проблеми.
показати весь коментар
12.01.2024 18:07 Відповісти
А що за чувак біля пані Пріцкер..??
показати весь коментар
12.01.2024 18:15 Відповісти
Нам потрібен спецпредставник з військового відновлення.без жартів.
показати весь коментар
12.01.2024 18:19 Відповісти
Женіть Пені у шию.
Вона це заслужила.
показати весь коментар
12.01.2024 18:58 Відповісти
и оставим арахамию
показати весь коментар
12.01.2024 20:40 Відповісти
Звідки звичка вибирати між сортами лайна?
показати весь коментар
12.01.2024 21:30 Відповісти
сумно це усе..
але з українського боку лише тупо відбуває свою роль дороговалютна масовка нікчемних акторів, яка пройшла персональний кастінг у засланця кремля дермака з кварталу зелених ліхтарів
73%ві дебіли-наївняки-жлоби, ви "зробили себе разом" обравши Вирок-2019 на нашу голову
Пенні Пріцкер, звісно від щирого серця, успіхів у дресировці цього зеленого балагану..
показати весь коментар
12.01.2024 19:03 Відповісти
чомусь згадалося: "дєнєг нєт, но ви дєржитєсь!" (с)
показати весь коментар
12.01.2024 19:33 Відповісти
Спецпредставитель США подняла в Киеве вопрос назначения главы Счетной палаты вопреки G7 https://www.pravda.com.ua/rus/news/2024/01/12/7437002/

опять ЗЭкомандир пристроил свою кралю возле корыта

Специальный представитель США по восстановлению Украины Пенни Прицкер обсудила с представителями украинской власти назначение на этой неделе главой Счетной палаты Ольги Пищанской, которая считается близкой к семье президента Владимира Зеленского

https://ctrana.news/news/455181-penni-pritsker-podnjala-vopros-o-naznachenii-olhi-pishchanskoj-bez-proverki-kandidatury.html