4298 відвідувачів онлайн
1 553 13

Понад 96 тис. осіб мають статус безробітного в Україні

книжка,безробіття,трудова

Статус безробітного мають вполовину менше громадян, ніж роком раніше.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомила Держслужба зайнятості.

Станом на 1 січня статус безробітного в Україні мали 96 120 осіб, тоді як на 1 січня 2023 року цей показник дорівнював 186 508 осіб.

Так, у загальній кількості зареєстрованих безробітних жінки становлять 72 031 особа (74,9%). Кількість зареєстрованих безробітних чоловіків дорівнює 24 089 особам (25,1%).

Загалом протягом 2023 року статус безробітного мали 483,2 тис. українців.

Водночас працевлаштовано за допомогою Служби зайнятості торік було 160,1 тис. безробітних. Загалом управління ДСЗ допомогли знайти роботу для 240,4 тис. українців.

Крім того, 18 052 осіб отримали ваучери на навчання. Допомогу по безробіттю протягом 2023 року отримували 323,6 тис. громадян.

Топ коментарі
+4
При том НБУ говорит о 21% безработицы. Вы бы договорились что и как врете
показати весь коментар
15.01.2024 11:03 Відповісти
+3
Це якійсь жарт?
Не смішно, цирк уже не той.
показати весь коментар
15.01.2024 10:56 Відповісти
+2
Просто завжди самотужки шукав роботу
показати весь коментар
15.01.2024 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну так повтікали ж за кордон...
показати весь коментар
15.01.2024 10:55 Відповісти
Новина бімба, Статус безробітного мають вполовину менше громадян, ніж роком раніше, а скільки сидять на пособіях за кордоном?
показати весь коментар
15.01.2024 10:55 Відповісти
Це якійсь жарт?
Не смішно, цирк уже не той.
показати весь коментар
15.01.2024 10:56 Відповісти
При том НБУ говорит о 21% безработицы. Вы бы договорились что и как врете
показати весь коментар
15.01.2024 11:03 Відповісти
Зареєстровані - мабуть це ті, хто став на біржу. Я ніколи не става на біржу і багато людей так само
показати весь коментар
15.01.2024 11:22 Відповісти
Не вигідно?
показати весь коментар
15.01.2024 11:39 Відповісти
Просто завжди самотужки шукав роботу
показати весь коментар
15.01.2024 11:41 Відповісти
што блд?
показати весь коментар
15.01.2024 11:15 Відповісти
шот многова-то....
показати весь коментар
15.01.2024 11:23 Відповісти
Ок є 96 тис тих хто отримує допомогу, чого вони не на виробництві власного озброєння?

кажуть що немає кому дрони паяти, тому хочуть розкинути їх по громадянах, які не зможуть дотриматись якості та уніфікації...
показати весь коментар
15.01.2024 11:29 Відповісти
І досі ще ніхто не запропонував моблізувати їх в армію? 3 місяці без роботи - отримай повістку. І буде безробітних - 0%. Як в СРСР.
показати весь коментар
15.01.2024 11:46 Відповісти
10 готових батальйонів...