9767 відвідувачів онлайн
7 371 96

Обговорення миру в Україні без РФ не має сенсу, - Пєсков

пєсков

У Кремлі заявили, що перемовини про мир в Україні без Росії нібито не має сенсу, оскільки в них не бере участь РФ.

Про це заявив речник російського диктатора Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пропагандистське видання РИА Новости.

"Обговорення миру в Україні без РФ не має сенсу. Зустріч країн за "формулою Зеленського" - розмова заради розмови, оскільки РФ там не бере участі", - цитує Пєскова росЗМІ.

За словами Пєскова, РФ нібито виступає за вирішення "українського питання" шляхом миру, проте через нібито "небажання країн Заходу та України" Росія виконує свої цілі через "СВО" (війну проти України. - Ред.).

Раніше повідомлялось, що 83 країни приєдналися до обговорення української формули миру у Давосі.

Топ коментарі
+23
Ну, в принципі він правий- кац@пи мають знати суму репарацій, які вони будуть виплачувати. Це буде трохи згодом.
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
+17
обговорення існування світу без рфії має сенс
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
+11
Так і ця сумма теж не повинна з ними погоджуватись, а повинна бути пред'явлена за рішенням прорахунку втрат постраждалої сторони НЕЗАЛЕЖНИМИ експертами і точно без участі тих хто ці самі збитки створив!!!
показати весь коментар
15.01.2024 11:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну, в принципі він правий- кац@пи мають знати суму репарацій, які вони будуть виплачувати. Це буде трохи згодом.
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
а вам з ботоферми ОП здається, що все вже йде до виплати репарацій?
показати весь коментар
15.01.2024 11:21 Відповісти
Все почало йти до виплати репарацій щє 20.02.2014.
показати весь коментар
15.01.2024 11:31 Відповісти
русня почала гнобити Україну десь з 1654 року. Багато репарацій отримали з того часу? Може повернетесь в реальність?
показати весь коментар
15.01.2024 12:21 Відповісти
Це країна, яка жодного разу за всю історію не платила репарацій. А тут щось має раптом змінитися. Смішні люди.
показати весь коментар
15.01.2024 12:31 Відповісти
Ніколи у срасії не було стільки активів *за бугром*, які можна віджати, і розвести руками.
показати весь коментар
15.01.2024 12:39 Відповісти
Йшов третій рік. Балачкитакібалачки.
показати весь коментар
15.01.2024 12:58 Відповісти
а кто с покойниками вообще ведет переговоры Писька???
показати весь коментар
15.01.2024 12:02 Відповісти
Так і ця сумма теж не повинна з ними погоджуватись, а повинна бути пред'явлена за рішенням прорахунку втрат постраждалої сторони НЕЗАЛЕЖНИМИ експертами і точно без участі тих хто ці самі збитки створив!!!
показати весь коментар
15.01.2024 11:22 Відповісти
Знати суму репарацій - це не те саме, що їх обговорювати. Доведуть суму рекомендованим листом і всі діла. Про шо з ними розмовляти?
показати весь коментар
15.01.2024 12:40 Відповісти
Правильно, Піськофф - зникне рф, і нема чого обговорювати.
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
якщо до влади в кінці року прийде трамп, то ці перемовини відбудуться без України.
показати весь коментар
15.01.2024 11:23 Відповісти
Це зараз така у кацоботів методичка?
показати весь коментар
15.01.2024 11:25 Відповісти
А якщо без якщо. Про Ріші Сунака ще гірше казали.
показати весь коментар
15.01.2024 11:27 Відповісти
А чого зараз Бернс неофіційно літає в Москву, як ви думаєте...

Але не факт що Трамп буде гірший Байдена який тормозив надання літаків, ракет і спустив в урну лендліз
показати весь коментар
15.01.2024 11:32 Відповісти
Якби лендліз не був спущений в урну, Патріоти б довелось віддавати після перемоги. А так вони залишаються українськими і на озброєнні ЗСУ.
показати весь коментар
15.01.2024 11:39 Відповісти
Виключіть марафон і почитайте текст закону, там сказано про 50 років...
показати весь коментар
15.01.2024 12:22 Відповісти
І що ми б...ть зекономили вбиту промисловість від ракетних ударів...

Та тим що наші навчені і мотивовані військові, багато з яких були з бойовим досвідом які пішли воювати на початку війни не мали достатнього озброєння та БП вони зазнали великих втрат і чую уже постійно заяви від них що уже майже нікого не залишилось....

а хто прийшов в замін, тих кого примусово *********** в буси, і їхня коротка підготовка не дотягує навіть до совкової 3 місячної...
показати весь коментар
15.01.2024 12:30 Відповісти
Трамп буде гірший за Байдена для самих американців.
показати весь коментар
15.01.2024 11:42 Відповісти
Не факт.
показати весь коментар
15.01.2024 12:08 Відповісти
Потрібно поділяти інтереси США та України. Трамп буде кращим президентом для США, ніж демократи. Але для України це буде мрак, США стане на шлях ізоляціонізму, НАТО розпадеться, але США цього не відчує, а Європа навіть дуже відчує.
показати весь коментар
16.01.2024 03:43 Відповісти
Такі зміни не можуть бути невідчутними у глобальному світі. Але кожний відчує їх по-різому.
показати весь коментар
16.01.2024 10:13 Відповісти
Ну це тоді вийде обговорення миру в Росії, або обговорення миру в США. Домовитись про мир в Україні без Украіни в них не вийде, хоча обговорити безрезультатно звісно можуть.
показати весь коментар
15.01.2024 11:35 Відповісти
цікаво хто будевмирати за Єрмака з Зеленським? Чисто теоретично?
показати весь коментар
15.01.2024 12:09 Відповісти
І які там права? Піти воювати за хла?
показати весь коментар
15.01.2024 12:41 Відповісти
можна вільно виїхати за кордон, примусової мобілізації немає. навіть щось типа виборів є.
показати весь коментар
15.01.2024 12:45 Відповісти
Отож. Типа виїхати, типа вибори, типа ще щось. А ти реально виїдь.
показати весь коментар
15.01.2024 12:49 Відповісти
Адресу дай. СБУ хоче досвід у тебе перейняти. Аж зуби болять.
показати весь коментар
15.01.2024 13:07 Відповісти
Служба Безпеки має займатися тими, хто цю саму безпеку держави просрав, здавши непідготовлену країну ворогові. І де ці злочинці сидять, СБУ прекрасно знає.
Чи я маю радіти тому, в якому положенні я і уся Україна опинилася? Я маю приховувати, що ненавиджу цю владу? Я не на роботі тут, на відміну від вас, пишу те, що насправді думаю.
показати весь коментар
15.01.2024 14:05 Відповісти
Не писти, на роботі ти. Тільки з іншої сторони фронту. Твої побрехеньки тут не вперше.
показати весь коментар
15.01.2024 14:11 Відповісти
Навіщо ви це пишете? Ніхто вже давно не розділяє вашого ура-патротизму. Більшості вже покуй на вас, на вашу владу і на війну вцілому.
показати весь коментар
15.01.2024 14:14 Відповісти
Ось це ти й проповідуєш. Тікайте, ховайтесь, сідайте на нари, під спідницю, в ліс, в психлікарню. Тільки не в військо. Бо як ***** може перемогти, коли в Україні буде сильне військо. Ти пропагуєш розвал армії. То на кого ти працюєш, як не на ворога? Але вдаєш себе за борця з зеленою владою. Кажеш, пережив СРСР. Мабуть, з партквитком в кишені мучився?
показати весь коментар
15.01.2024 14:41 Відповісти
А як воно пройде, коли ти пропагуєш щоб всі втекли? Розсмокчется само собою чи просто стане під ****** розживатися? Розумію, що тобі попуй. Ти замість закопаного партквитка собі інший московський виправиш. Зате живий та здоровий. На якийсь короткий час.
показати весь коментар
15.01.2024 15:01 Відповісти
всі війни колись закінчуються. у всякому випадку, їх активні фази. Усі влади рано чи пізно або йдуть, або будуть повалені.
показати весь коментар
15.01.2024 15:05 Відповісти
обговорення існування світу без рфії має сенс
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
такі так. Але ж Китай.
показати весь коментар
15.01.2024 11:37 Відповісти
Кого вже цікавлять думки орків?
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
не правда. якщо 20 разів провести саміт з обговоренням "формули миру зеленського", росія сама розвалиться! чи ви не вірите найвеличнішому лідеру **********?
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
Ти не віриш, що ЗСУ умогилює по тисячі козломордих щодоби, а путін - ×уйло?
показати весь коментар
15.01.2024 11:32 Відповісти
Оце "новина". А я НЕ ЗГОДЕН, бо спокійно обговорюється захист та відновлення здоров'я жертви злочину без злочинця і це ПОВСЯКДЕННА практика. Тому пІськову прохання заткнутися!
показати весь коментар
15.01.2024 11:20 Відповісти
Говорити з терористом?
показати весь коментар
15.01.2024 11:21 Відповісти
Думка піде.рації нікого не цікавить, бо в мирних переговорах передбачено, що кацапів повинна бути знищена і розділена приблизно на 30 держав повністю підконтрольних Україні та її Союзникам!
показати весь коментар
15.01.2024 11:22 Відповісти
Тільки давай без участі у процесі виховання рашистів України, бо нам це і даром не треба, і за гроші не треба, своїх проблем достатньо, чужі не потрібні!!!
показати весь коментар
15.01.2024 11:25 Відповісти
Хто такі рашисти України?
показати весь коментар
15.01.2024 11:38 Відповісти
А Росія це де? Це що?
І хто такий Пєсков?
показати весь коментар
15.01.2024 11:22 Відповісти
Письков вважає, що на Ялтинську конференцію забули Гітлера запросити?
показати весь коментар
15.01.2024 11:24 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 11:24 Відповісти
Не шукайте змову там, де існує лише довбоїбізм.
Хоча ні, шукайте, шукайте, аж поки не знайдете всіх.
показати весь коментар
15.01.2024 11:33 Відповісти
На П18,П19, які використовувалися в комплексах разом з Бук, визначення "свій-чужий" було не автоматичне. Коли антена поверталая в напрямок цілі, то треба було натиснути спеціальну кнопку і спеціальний запросник відправляв в сторону цілі кодований запрос, на який літак повинен був видати правильну відповідь, я тоді поруч з відміткою про ціль зʼявлялася ще одна вдмітка, яка була показником, що ця ціль дружня. Тобто шоб це спрацювало треба шоб
0) на радарі встановлені правильні коди\частоти
1) оператор вчасно натис кнопку (в нових системах це вже може автоматично працює).
2) радар відправив правильну шифровану послідовність
3) літак правильно прийняв цю послідовність
4) на літаку були встановлені правильні коди
5) літак відправив правильну відповідь
6) правильна відповідь правильно отримана радаром
Збій в будʼякому з цих пунктів і радар не відмітить ціль як дружню (за замовчанням всі цілі ворожі).
Теоретично, якшо поставити правильну заваду на правильній частоті, щоб забити п.3 і 6 і ціль не буде відмічена як дружня. Але в тому і прикол. Ці частоти і коди - це саме секретне шо є в радарах.
показати весь коментар
15.01.2024 12:56 Відповісти
Я у 80-ті служив на РЛС 1с12 (дуже близький аналог П-40). На ній була педаль, звичайного запросу "свій-чужий" і "перевірочного запросу". При перевірочному запросі йшов блокуючий сигнал, який блокував відповідь своїх літаків, а відповідали чужі з імітитароами відповіді. Коли перша РЛС дає звичайний запрос, а друга - перевірочний, то перша РЛС ідентифікує свій літак як чужий.
показати весь коментар
16.01.2024 22:46 Відповісти
Мені в досить вірогідній версії з підміною розпізнавальних сигналів незрозуміло лише одне - ну ось був собі свій літак, який раптово став не своїм. Невже чуваки могли спокійно сприйняти таку метаморфозу і віддати наказ на збиття?
показати весь коментар
17.01.2024 00:05 Відповісти
Запитувач має одержати у відповідь складномодульований за амплітудою імпульс, який має відповідати еталонному. Літаки НАТО оснастили імітаторами, які весь час надавали потужний сигнал на частоті запитувача, але з білим шумом. І за певний час приймач на кожний шукомій амплітуді встигав одержати сигнал шукомої амплітуди в потрібний час . РЛС бачила такий літак як свій. І тільки в режимі перевірочного запросу він продовжував відповідати, коли запитувачі своїх тимчасово блокувалися. Але якщо оператор довго не знімав ногу з педалі перевірочного запросу - своїм літакам, які опитує інша РЛС у звичайному режимі просто капець.
показати весь коментар
17.01.2024 19:32 Відповісти
Мир без РФ і Світ без РФ-то найкраще рішення що повинно обговорюватись і здійснюватись цивілізованим світом!
показати весь коментар
15.01.2024 11:24 Відповісти
Нажаль, Китай до таких не належить. І він, таки, буде дуже проти.
показати весь коментар
15.01.2024 11:35 Відповісти
Китай вчора назвав рашку головорізом пекінського режиму.
показати весь коментар
15.01.2024 11:37 Відповісти
не той китай так сказав, то був Китай з Тайваню
показати весь коментар
15.01.2024 12:29 Відповісти
Саме без рф, тобто, коли її не буде, і настане мир в Україні. Та й у світі також.
показати весь коментар
15.01.2024 11:24 Відповісти
подколем к протоколу в суде....
показати весь коментар
15.01.2024 11:26 Відповісти
Цих вершителів світового порядку треба поставити перед фактом -- Захід зволікає .
показати весь коментар
15.01.2024 11:28 Відповісти
Обговорення миру з РФ в загалі не має сенсу, тільки капітуляція на умовах України і її союзників
показати весь коментар
15.01.2024 11:29 Відповісти
Так гражданская война же в Украине по версии путлера, ихтамнет. Письков снова несет пургу.
показати весь коментар
15.01.2024 11:29 Відповісти
Обсуждение мира в Европе без Германии не имеет смысла, - Геббельс.

Конференция в Ялте.

Геббельс: "А как же мы?!"
показати весь коментар
15.01.2024 11:29 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 12:57 Відповісти
Цей ідіот навіть не розуміє, що метою цих перемовин є вирішення питання, як дати ерефії конкретної #####, тож її присутність є зайвою.
показати весь коментар
15.01.2024 11:32 Відповісти
понтьі...
показати весь коментар
15.01.2024 11:33 Відповісти
Без тиску США на Китай орки не підуть на переговори в теперішній ситуації...

хіба що ми налагодимо виробництво власних крилатих ракет і балістики та почнемо бити по їх оборонних підприємствах...
показати весь коментар
15.01.2024 11:34 Відповісти
Крилаті не мають великого сенсу. У кацапів ппо багато. Потрібна балістика.
показати весь коментар
15.01.2024 12:45 Відповісти
Балістика була б найкраще але крилаті з меншим БП такі як Нептун та РЕБ, не думаю що орки будуть готові до удару по їх оборонці в тилу, принаймі одна-дві хвилі точно пройдуть....
показати весь коментар
15.01.2024 12:51 Відповісти
ну, якщо расія зникне... то шо ж
показати весь коментар
15.01.2024 11:36 Відповісти
Перемовини при мир в Україні за участі кацапії - ось що справді не має сенсу.
показати весь коментар
15.01.2024 11:36 Відповісти
Навіщо ви цього підора тут викладаєте? Хай вусатий своім рабсіянам в очі сцить
показати весь коментар
15.01.2024 11:36 Відповісти
Поки цей поц працює на свого людожера, його благовірна хфігурістка Хафка краде українських пісень та переклавши їх на рузкій ізик завуальовано ********** украінську культуру в рузкій мір.

Боже! Які вони там всі кончені!
показати весь коментар
15.01.2024 11:38 Відповісти
Курва 3,14ськов! Взяв спалив агента "єрмака" ,який саме цю рашистську куйню "формулу миру" і підсовує .замість реальних дій по вступу України в НАТО.
показати весь коментар
15.01.2024 11:39 Відповісти
Параша ракова пухлина на тілі планети. Має бути знищена разом з метастазами.
показати весь коментар
15.01.2024 11:44 Відповісти
як сказать колись зібралась антигітлерівська коаліція та навішала піздьі фашистам. може і нині антирашистська коаліція збереться
показати весь коментар
15.01.2024 11:45 Відповісти
Бабченко на абрамсі залучить вас до переговорів.
показати весь коментар
15.01.2024 12:06 Відповісти
нема росії - нема проблем
показати весь коментар
15.01.2024 12:07 Відповісти
Хто цей кацап і чому його цитують на Цензорі?
показати весь коментар
15.01.2024 12:12 Відповісти
Це трахарь хфігурістки Хафкі , громадянки США.
показати весь коментар
15.01.2024 12:19 Відповісти
Про зерновий коридор вони теж так говорили, дебіли бл.
показати весь коментар
15.01.2024 12:18 Відповісти
Смішно читати диванних переможників, які на диванах вже репарації з паРаші ділять, та саму паРашу знищують. А ми ще тупості зебіліа дивуємося, а тут здоровий глузд взагалі не з'являвся.
показати весь коментар
15.01.2024 12:20 Відповісти
Пучеглазик усссатый просит не уничтожать парашку!
показати весь коментар
15.01.2024 12:37 Відповісти
Воно навіть не розуміє, що таке обговорення безпеки між країнами. Кацапія нікому не потрібна. Покойся з миром кацапія.
показати весь коментар
15.01.2024 12:55 Відповісти