8576 відвідувачів онлайн
4 125 32

Росіяни виготовляють зброю завдяки тіньовим зв’язкам із провідними країнами світу, - Зеленський

зеленський

Російський військово-промисловий комплекс працює завдяки тіньовим зв’язкам з провідними країнами світу. У кожній російській ракеті десятки компонентів, які створені компаніями з інших країн.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за результатами переговорів із Президенткою Швейцарської Конфедерації Віолою Амгерд, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Україна розраховує на підтримку Швейцарії у глобальній роботі для блокування усіх схем обходу санкцій. Наразі ми бачимо, що російські ракети, які тероризують наші міста, інша зброя, яку вони використовують, робота їх ВПК базується на тіньових зв'язках з провідними країнами світу. У кожній російській ракеті - десятки компонентів, які створені компаніями з інших країн, зокрема і з Європи", - сказав Зеленський.

За словами президента, без такої електронно-компонентної бази російський терор став би значно меншим, бо виробництво ракет стало значно складнішим.

Зеленський підкреслив, що контроль за таким особливим видом експорту має велике значення.

Він запросив Швейцарію до активної роботи з усіма партнерами та з міжнародною санкційною групою щодо тиску на Росію заради блокування її терористичного потенціалу.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Росії вдається обходити санкції щодо технологій для виробництва зброї. Деталі постачають американські та китайські компанії, - Politico. ІНФОГРАФІКА

Топ коментарі
+27
Росіяни виготовляють зброю завдяки тіньовим зв'язкам із провідними країнами світу

У тебе є нетіньові зв'язки з провідними країнами світу. Де твоя зброя?
показати весь коментар
15.01.2024 20:08 Відповісти
+22
а ви не виготовляєте чому ?
показати весь коментар
15.01.2024 20:04 Відповісти
+22
А Україна не виготовляє з 2019 власну зброю, завдяки твоїм зв"язкам з москалями ...
показати весь коментар
15.01.2024 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а ви не виготовляєте чому ?
показати весь коментар
15.01.2024 20:04 Відповісти
Тоже благодаря теневым связям с одной недостраной. Все логично.
показати весь коментар
15.01.2024 20:14 Відповісти
А тому що більшість потенційних інженерів роками тікали з України - хто на захід, хто на схід, бо тут 'гарне майбутнє' чекало лише на менеджерів і юристів 'від бога'.
показати весь коментар
16.01.2024 00:00 Відповісти
їм це гарне майбутнє дає нарід, який вибирає то якуневича, то зеленського
показати весь коментар
16.01.2024 00:36 Відповісти
Более 20 компаний из Финляндии поставляют в Россию продукцию, относящуюся к важнейшим предметам военного назначения, выяснила вещательная компания Yle, изучившая таможенные документы. В частности, говорится в журналистском расследовании, компании поставляли продукцию, необходимую России для ведения войны в Украине.
показати весь коментар
15.01.2024 20:04 Відповісти
там практично все це - логістичні компанії, направляли в Казахстан і т.п. - "сірий імпорт"
показати весь коментар
15.01.2024 20:08 Відповісти
І нюхаєм і нюхаєм.Шмигалово в Швейцарії качєствєнний. Не цей контрафакт що дєрмак підганяє ...
показати весь коментар
15.01.2024 21:05 Відповісти
Відкриття хотів зробити - не получиться! Самі себе вони не відшмагають.....
показати весь коментар
15.01.2024 20:06 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 20:08 Відповісти
Що заважає? Що?
показати весь коментар
15.01.2024 20:10 Відповісти
Жадібність та ненажерлевість. Вони тут на заробітках.
показати весь коментар
15.01.2024 20:12 Відповісти
Зате Україна ніхрєна не виготовляє, хоча і санкцій немає і гроші дають.
показати весь коментар
15.01.2024 20:10 Відповісти
не на часі
показати весь коментар
15.01.2024 20:21 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 20:10 Відповісти
суд на 25.12.2023 над богуслаєвим перенесли чи випустили?
показати весь коментар
15.01.2024 20:23 Відповісти
6.01.2024 термін утримання під вартою сплив також - мабудь уже на волі!
показати весь коментар
15.01.2024 20:27 Відповісти
якщо провтикали продовжити, то да, хоча від цих можна,, що завгодно чекати.
показати весь коментар
15.01.2024 21:14 Відповісти
ЗМІ мовчать - відповідно щось готовиться "не стандартне"....
показати весь коментар
15.01.2024 21:19 Відповісти
Вова, а може вони виробляють зброю бо економіку та промисловість вже перевели на військові рейкі, а ти та твоя зграя свиней, замість будівництва заводів для снарядів 155 мм та інш. кладите асфальт, фінінсуєте марафон, розважальну систему тобі на літак ставлять, жрите у три горлянки і крадите крадите корадите життя солдатів?
показати весь коментар
15.01.2024 20:11 Відповісти
Гроші не пахнуть
показати весь коментар
15.01.2024 20:11 Відповісти
А шо за компоненты, назови хоть один в силу своей компетентности, нах...
показати весь коментар
15.01.2024 20:16 Відповісти
Росіяни виготовляють зброю завдяки ТОБІ ЗЕлене чмо
показати весь коментар
15.01.2024 20:21 Відповісти
Це ти про Гідросилу, Гундос?
показати весь коментар
15.01.2024 20:22 Відповісти
Україна теж не виробляє зброю,через агентурні звязки "зезрадників"з 3,14дерацією,котра практично повністю блокує виробництво зброї в Україні
показати весь коментар
15.01.2024 20:26 Відповісти
А Зеленский призначає сусідку керівником Рахункової палати
показати весь коментар
15.01.2024 20:37 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 20:49 Відповісти
Хтось може те непорозуміння не пускати в люди? Воно хоче дочекатися обгрунтованих претензій західних партнерів? Бовкає шо попало. Якщо є неспростовані докази то це передається дипломатичними каналами компетентним особам.Воно дозвіздиться що в медіа несподівано почне з"являтися зекомпромат.
показати весь коментар
15.01.2024 21:14 Відповісти
Так ти ж маєш відкриті зв'язки з передовими у військовому виробництві країнами! Чого ж ти дупою тільки в дерибанах і смикаєш? Два роки повноцінної війни, і не те що не розпочатий регулярний випуск хоч чогось, а навіть не запущено те, що вже було готове!
показати весь коментар
15.01.2024 21:54 Відповісти
Тепер ясно чому ми не робимо. Заблокували сірі схеми, а на біло ніхто не вміє. В школі треба було вчитися, в інстітутах запізно, а тепер і поготів. Тейбл зе кепітал оф грейт брітан.
показати весь коментар
15.01.2024 22:08 Відповісти