10369 відвідувачів онлайн
2 611 24

Заблоковано лише кілька десятків із 330 російських банків, - посол Маркарова

оксана,маркарова

Посол України в США Оксана Маркарова в Українському домі Давоса наголосила на важливості санкцій щодо російської економіки.

Інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Маркарова вважає, що для блокування банківської системи Росії, а також різних секторів економіки РФ необхідні, додаткові санкції, щоб реально позбавити Кремль можливості фінансувати його війну в Україні.

"Ми повинні ізолювати Росію й не дати їй можливості фінансувати цю війну та розвиватися. Із 330 російських банків лише жменька - буквально пара десятків банків - перебувають під повним блокуванням і санкціями. Треба накладати санкції на всіх", - наголосила посол.

Дипломатка підкреслила, що настав час для галузевих санкцій проти Росії, щоби позбавити російський режим можливості балансувати в економічному плані, як сьогодні.

Водночас Маркарова звернула увагу на те, що РФ почала купувати та використовувати північнокорейські ракети, чому є докази. Це, за її словами, є порушенням резолюцій Радбезу ООН, які Росія фактично підтримувала і за які голосувала.

"Давайте щось робити з цим", - додала вона.

Топ коментарі
+9
Там же есть и хорошие банки,Арахамия подтвердит.
показати весь коментар
15.01.2024 21:00 Відповісти
+6
мабудь текст не був погоджений із дЄрмаком.....
показати весь коментар
15.01.2024 20:58 Відповісти
+4
Як там твої ресторанчики?
Нормальний прибуток дають? Чи на воду з хлібною скоринкою лише вистачає?
А як там з ленд-лізом?
"********"?
показати весь коментар
15.01.2024 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А про це тільки тепер Маркарова згадала???
показати весь коментар
15.01.2024 20:54 Відповісти
Вона злодійка у другому поколінні !
показати весь коментар
15.01.2024 21:27 Відповісти
мабудь текст не був погоджений із дЄрмаком.....
показати весь коментар
15.01.2024 20:58 Відповісти
Там же есть и хорошие банки,Арахамия подтвердит.
показати весь коментар
15.01.2024 21:00 Відповісти
нє, шоп робити це тра' робити, а західні дємакрати це про поговорити
показати весь коментар
15.01.2024 21:03 Відповісти
Не тільки зеленський "******** цирк", а і ЕС з США теж
показати весь коментар
15.01.2024 21:05 Відповісти
Дивний Захід . З одного боку - волають що русня посилено озброюється і в 2025 році нападе на НАТО , а з іншого - самі ж її і озброюють , дозволяючи її банкам працювати - як ні в чому не бувало , постачаючи до паРаші електроніку для зброї та інше .
показати весь коментар
15.01.2024 21:05 Відповісти
в напад вони не вірять, а тут жива копіка щоденно капає
показати весь коментар
15.01.2024 21:08 Відповісти
В Україні держава може воювати, а Богуслаєв запчастини до гелікоптерів продавати. От же дивний захід у якого війни немає...
показати весь коментар
15.01.2024 22:33 Відповісти
основа кацапської економіки - нафтогазова труба - продовжує фунцикліровать на всю потужність, приносячи кремлю щоденно більше лярда зелені маржі. Дієвими можуть бути лише санкції проти нафто-газового сектора козлостана
показати весь коментар
15.01.2024 21:06 Відповісти
Лише нафтова .
У газпрома падіння експорту втричі і збитки майже в трильйон срублів ,, Китай купувати газ не хоче , а корейці не хочуть будувати танкери газовози .
показати весь коментар
15.01.2024 21:25 Відповісти
пишуть, шо падіння на чверть (на 25%), а не втричі (300%)
показати весь коментар
15.01.2024 21:59 Відповісти
Ну , не знаю ,, в мене інформація інша , взята з кацапського пабліка .https://www.moscowtimes.ru/2023/12/31/eto-dno-eksport-rossiiskogo-gaza-ruhnul-dourovnei-1985-goda-a117637

По итогам 2023 года «Газпром» продал на экспорт около 69 млрд кубометров газа - минимальный объем с 1985 года, подсчитал https://www.reuters.com Reuters . По сравнению с 2022 годом (100,9 млрд кубометров), который уже стал худшим для компании за всю ее историю, объемы прокачки газа за рубеж сократились еще на треть. А если сравнивать с довоенными уровнями (185 млрд кубов в 2021 году), экспорт «Газпрома» схлопнулся втрое.

За год, завершившийся 30 июня 2023 года, «Газпром» https://www.moscowtimes.ru/2023/06/05/gazprom-poluchil-bolshe-trilliona-rublei-ubitka-posle-otklyucheniya-gaza-evrope-a45115 получил триллион рублей чистого убытка, оказался в состоянии кассового разрыва и был вынужден https://www.moscowtimes.ru/2023/08/30/zapasi-nalichnih-u-gazproma-ruhnuli-vtroe-posle-otklyucheniya-gaza-evrope-a53532 потратить две трети запасов наличных на счетах.
показати весь коментар
15.01.2024 22:48 Відповісти
.. На трєть лише - в порівнянні з минулим ( 2022) роком .
Бачу - для тебе текст завеликий . Не осилив до кінця , бідолага ..?
Ну тримай менший - А если сравнивать с довоенными уровнями (185 млрд кубов в 2021 году), экспорт «Газпрома» схлопнулся - ВТРОЕ .
показати весь коментар
16.01.2024 08:03 Відповісти
"Посол України в США Оксана Маркарова в Давосі" - туди вся Зешобла злетілася???? Це ж скільки бабла витратили?
показати весь коментар
15.01.2024 21:07 Відповісти
Кот Банкир - это древнее и неприкосновеное животное!
показати весь коментар
15.01.2024 21:07 Відповісти
Як там твої ресторанчики?
Нормальний прибуток дають? Чи на воду з хлібною скоринкою лише вистачає?
А як там з ленд-лізом?
"********"?
показати весь коментар
15.01.2024 21:19 Відповісти
не на часі (для неї)
показати весь коментар
15.01.2024 21:29 Відповісти
воно в Швейцарії
показати весь коментар
15.01.2024 21:30 Відповісти
а якщо в додачу Оманський банк заблокувати,чи обкласти санкціями...???
показати весь коментар
15.01.2024 21:46 Відповісти
Якесь таке відчуття до жопарейців що вони не дають а ні виграти а ні програти. ВИ **** ******** у нас люди гинуть тварини.
показати весь коментар
15.01.2024 21:53 Відповісти
Заблокуйте Єрмака, дайте йому перекладача, шо воно там меле на свойом англіцком рівня школяра. Шо ж то коється
показати весь коментар
15.01.2024 23:08 Відповісти
Оце і є фактичний результат "роботи" US Commerce Secretaty Пені Прицкер.
показати весь коментар
16.01.2024 00:24 Відповісти