11285 відвідувачів онлайн
1 452 23

Росіяни замінували 174 тисячі квадратних кілометрів України, - Зеленський

зеленський

174 тисячі квадратних кілометрів території України забруднені російськими мінами та боєприпасами, що не розірвалися.

Про це заявив Волдимир Зеленський на пресконференції разом із президенткою Швейцарії Віолою Амхерд, передає Цензор.НЕТ із посиланням на NV.

"Наразі 174 тисячі квадратних кілометрів нашої території забруднені російськими мінами та боєприпасами, що не розірвалися. І будь-якій державі світу було б дуже складно впоратися самостійно з таким завданням. На щастя, Україна має друзів, які допомагають. Швейцарія — серед них. Ми обговорили проведення двох конференцій із розмінування цього року -  навесні та восени", - сказав президент.

Також він подякував партнерам, зокрема й Швейцарії, які допомагають Україні з розмінуванням територій.

Топ коментарі
+15
"дякую" що розмінував південь. Надіюсь дістанеш героя Росії
показати весь коментар
15.01.2024 21:36
+13
Ой, а кто це довів до вторгнення без оборони?
показати весь коментар
15.01.2024 21:30
+11
А если бы ты, Володя
Столько же бы заминировал
То и войны бы не было
Но ты же народ позвал на шашлыки
А сам в это время готовился путина встречать
Так кто разминировал Чонгар ,Володя?
Не слышу ответа...
показати весь коментар
15.01.2024 21:39
Коментувати
Сортувати:
Ой, а кто це довів до вторгнення без оборони?
показати весь коментар
15.01.2024 21:30 Відповісти
еге ж, це нове достіженіє Я-не-лоха ... після кравдівництва на тисячі кілометрів доріг

любить піндюк всьо такоє пАттужноє
таку купу гівна наваляв, що "І будь-якій державі світу було б дуже складно впоратися самостійно з таким завданням"її прибрати

.
показати весь коментар
15.01.2024 21:42 Відповісти
вова, ти забув сказати, що на 24.02.2022 на Півдні України, утім, як і на Півночі, і північному Сході не було жодної міни !!!!!!! курва !!!!

сядь, порівняй і подумай: "чому так сталося?" а головне подумай: "хто винний і кому сидіти за державну зраду?"
показати весь коментар
15.01.2024 21:48 Відповісти
А скільки нелох розмінував? Що нетряпка мабуть Лєнка сказала.якась із них.
показати весь коментар
15.01.2024 21:34 Відповісти
174??? а коли поперли на пролом на південь - то в 3 рази більше було фактично ніж "головний розвідник". доповів....
173 на 3 множимо....
показати весь коментар
15.01.2024 21:35 Відповісти
"дякую" що розмінував південь. Надіюсь дістанеш героя Росії
показати весь коментар
15.01.2024 21:36 Відповісти
а Сумщині чоловік украв протипіхотну міну, встановлену на кордоні з ворогом
показати весь коментар
15.01.2024 23:04 Відповісти
А,ось хто розмінував Чонгар!!!
показати весь коментар
16.01.2024 04:05 Відповісти
На Сумщині чоловік украв протипіхотну міну, встановлену на кордоні з ворогом

Неподалік одного з сіл у Сумській області було виявлено місцевого жителя, який примудрився поцупити протипіхотну міну встановлену нашими військовими неподалік від кордону з росією для стримування ворога. Про це повідомляють у пресслужбі поліції Сумщини. Наразі правоохоронці з'ясовують мотиви його дій.

P.s. Вот кстати сапер готовый
показати весь коментар
15.01.2024 21:38 Відповісти
тероборона - підходи до своєї хвіртки замінував, хазяйська дитина...
показати весь коментар
15.01.2024 21:50 Відповісти
А если бы ты, Володя
Столько же бы заминировал
То и войны бы не было
Но ты же народ позвал на шашлыки
А сам в это время готовился путина встречать
Так кто разминировал Чонгар ,Володя?
Не слышу ответа...
показати весь коментар
15.01.2024 21:39 Відповісти
А хто ж цей внутрішній ворог, який забезпечив відкриту заасфальтовану дорогу кацапам для вільного захвату такої величезної території???
показати весь коментар
15.01.2024 21:50 Відповісти
Да ты что,а мы хорошо поели майских шашлыков и знаем,что финансирование армии это популизм,еще мы знаем про сроки на которые избирали законодательную и исполнительную власть.
показати весь коментар
15.01.2024 21:56 Відповісти
Боже яке воно дурне, замінувати 1\5 території україни навіть теоретично неможливо.
Навіть лінія фронту не замінована по всій протяжності а тільки там де може техніка їхати, але то таке ідіот не розуміє що він через суфлер меле.
показати весь коментар
15.01.2024 22:03 Відповісти
Зеля разом з Верещук та Єрмаком піде розміновувати.
показати весь коментар
15.01.2024 22:07 Відповісти
Якби стільки замінувала Україна на сході то цієї війни просто не було би.
На кішках треба вчитися Дурню, а не на власному народові ! Який же Путін поганий я ми святі.
показати весь коментар
15.01.2024 22:08 Відповісти
Какая разніца
Хоть паржом
Хуже НЄ будєт
Шашлыкі в маю