9711 відвідувач онлайн
1 478 34

Зеленський заявив про початок роботи над організацією Глобального саміту миру

зеленський

Президент України Володимир Зеленський розповів про перші кроки на шляху до організації Глобального саміту миру.

Про це він говорив у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"У нас була найбільш представницька зустріч радників з питань національної безпеки щодо імплементації Формули миру. Понад 80 кран та міжнародних інституцій були представлені там. Вчора я мав дуже продуктивні переговори з президентом Швейцарії , обговорював можливості проведення саміту на рівні лідерів у Швейцарії. Першого саміту, Глобального саміту миру. Сьогодні наші команди вже почали роботу над організацією цього саміту. Не третя світова війна, а Глобальний саміт миру", - підкреслив Зеленський.

Він запросив "кожного лідера та країну, яка поважає мир та міжнародне право, доєднатися до нас".

"Разом ми можемо дати відповідь на будь-які ключові запитання. І це будуть найкращі відповіді. Мир повинен бути відповіддю", - додав Президент.

Нагадаємо, Голова Федеральної ради Швейцарії Віола Амгерд підтвердила прагнення країни організувати мирну конференцію щодо України на найвищому рівні.

Топ коментарі
+14
Цього малахольного вже не цікавить держава президентом якої він є, йому тре шоб глобально, міжгалактично... і всі йому аплодують.
показати весь коментар
16.01.2024 17:12 Відповісти
+12
Ну що ж воно за пафосно-побулістський уйобок. Ну чому ця ноша дісталась знову нам?
показати весь коментар
16.01.2024 17:08 Відповісти
+11
про 1 000 000 000 дерев вже проїхали ?
показати весь коментар
16.01.2024 17:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
про 1 000 000 000 дерев вже проїхали ?
показати весь коментар
16.01.2024 17:06 Відповісти
З них вже держаки для лопат роблять. Кулєба не дасть збрехать
показати весь коментар
16.01.2024 17:22 Відповісти
Ну що ж воно за пафосно-побулістський уйобок. Ну чому ця ноша дісталась знову нам?
показати весь коментар
16.01.2024 17:08 Відповісти
Блін, пішов би нарешті у відставку і займався б спокійно своїми "глобальними самітами" - може, як на коміка, на нього б і з'їхались деякі.
показати весь коментар
16.01.2024 18:00 Відповісти
За дєло взялся Рєшительний Мамкін Глобальний імплємєнтант...Хавайся
показати весь коментар
16.01.2024 17:09 Відповісти
🤦
показати весь коментар
16.01.2024 17:10 Відповісти
Хня. Я пропоную Галактичний. Або міжгалактичний. Саміт...
показати весь коментар
16.01.2024 17:10 Відповісти
Пан має бути обережним з такими пропозиціями. Шмаркля дуже не любить конкурентів
показати весь коментар
16.01.2024 17:22 Відповісти
Хдє взять столько шашликов?
показати весь коментар
16.01.2024 17:26 Відповісти
дуже потужно
показати весь коментар
16.01.2024 17:11 Відповісти
Аж уши лопочут на вєтру...
показати весь коментар
16.01.2024 17:25 Відповісти
"Західні народи стоять перед такою самою неминучою конечністю, як і ми, воювати з Москвою в обороні свого незалежного існування. Тільки у нас ця цілком ясна ситуація виступає в найгострішій, безпосередній формі, а в них вона не така виразна, не така гостра».
Степан Бандера
("Ще одна ілюзія миру")
показати весь коментар
16.01.2024 17:12 Відповісти
Цього малахольного вже не цікавить держава президентом якої він є, йому тре шоб глобально, міжгалактично... і всі йому аплодують.
показати весь коментар
16.01.2024 17:12 Відповісти
цирк
показати весь коментар
16.01.2024 17:15 Відповісти
Яке воно КОНЧЕНЕ!
показати весь коментар
16.01.2024 17:15 Відповісти
От бл..ь недорозумение в презеденты выбрали !
показати весь коментар
16.01.2024 17:15 Відповісти
Ого, як його понесло. Аби не забронзовів від передозу слави.
показати весь коментар
16.01.2024 17:15 Відповісти
Він уже накормив нас шашликами ,і своїми фсбешними радниками.
показати весь коментар
16.01.2024 17:16 Відповісти
А цьому довбню аби причинним місцем на роялі грати, і не важливо, що!
Було б на що гроші списувати!
показати весь коментар
16.01.2024 17:18 Відповісти
Межпланетный шахматный турнир для 73% лохов приближается.
показати весь коментар
16.01.2024 17:19 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2024 17:22 Відповісти
Знову терорист в Луцьку захопив маршрутку?
показати весь коментар
16.01.2024 17:20 Відповісти
"Голубь міра" блін...
показати весь коментар
16.01.2024 17:21 Відповісти
Міжгалактичний саміт миру під орудою Найвеличнішого Члєнограя Всесвіту та його акрєснастєй ...
показати весь коментар
16.01.2024 17:26 Відповісти
Туп ногою, мільярд дерев, мах рукою, міліон дронів, повів бровою, мир на всій планеті, чудеса потужні.
показати весь коментар
16.01.2024 17:39 Відповісти
Да,балаболка сьогодні розійшлась.
показати весь коментар
16.01.2024 17:39 Відповісти
от же його пре на слова-сміття,
глобально, незламно, потужно, вперше в світі, непереможно...
так завжди розмовляють ті кому нема що по темі сказати.
показати весь коментар
16.01.2024 17:40 Відповісти
"І повний цирк,і клоунів-"під стріху" та,якось,бляха-муха не до сміху"!
показати весь коментар
16.01.2024 17:44 Відповісти
Тупая обезьяна.....
Встаёт что утром рано;
И всё ради банана,
Горбатится теперь!
И мыслит себя умной,
Божественной.. разумной;
Но остаётся дурой.....
И сдохнет ей, поверь!
показати весь коментар
16.01.2024 17:55 Відповісти
І тут... тупорилого ішака понесло.
показати весь коментар
16.01.2024 18:02 Відповісти
О, уже и коксмические корабли бороздят...
показати весь коментар
16.01.2024 18:10 Відповісти
Пропоную ООН перенести до України на 50 років.
показати весь коментар
16.01.2024 18:13 Відповісти
У березні 2020 року в інтерв'ю The Guardian Зеленський підтвердив, що на досягнення результатів мирного врегулювання конфлікту на Донбасі відводить рік з моменту зустрічі «нормандської четвірки» у грудні 2019. «Якщо це буде продовжуватися довше, нам потрібно змінити формат і вибрати іншу стратегію.

Наприкінці квітня в інтерв'ю фільму «Рік президента Зеленського» він пообіцяв закінчити війну до кінця своєї каденції.

«Я впевнений, що за мою каденцію ми закінчимо цю війну. Впевнений... Я казав, що готовий чекати на один рік. Якщо Мінський процес не працюватиме, то ми змінюватимемо тактику. Ми готові до цього. Рік ще не минув».
показати весь коментар
16.01.2024 19:23 Відповісти