Запасів вугілля, газу і ядерного палива для проходження зими достатньо, - Галущенко

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міністерства.
"У нас достатньо запасів вугілля, газу і ядерного палива. І це дає нам впевненість сказати, що ми пройшли половину зими і ми вистоїмо до її кінця", - зазначив він під час засідання високого рівня Координаційної групи G7+ з надання допомоги енергосектору України.
Це, за словами міністра, завдяки наймасштабнішій ремонтній кампанії на енергетичних об’єктах.
Топ коментарі
+1 Luk Viktor
показати весь коментар
17.01.2024 10:27 Відповісти Посилання +1 Ig Shu
показати весь коментар
17.01.2024 10:28 Відповісти Посилання +1 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
17.01.2024 10:31 Відповісти Посилання