5962 відвідувача онлайн
4 617 54

Комітет ВР з питань свободи слова сформує запит до СБУ щодо стеження за журналістами Bihus.Info, - Юрчишин. ВIДЕО

Про це заявив голова комітету, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Це точно перешкоджання, це точно тиск, це точно незаконні дії. Але хто їх вчиняв – за це мають відповідати правоохоронні органи. Інакше підозри, які вже лунають з усіх боків, що це і були правоохоронні органи в інтересах когось із представників влади, будуть фактично підтвердженими. Мовчанка Служби безпеки України, без дозволу яких не могли б здійснюватися такі записи, Національної поліції, Офісу Генерального прокурора, скоріше грає проти них", - пояснив він.

Комітет Ради з питань свободи слова збиратиме засідання щодо системи порушень професійних прав журналістів, виявами якої стала низка недавніх подій: напад на Ткача, перешкоджання роботі журналістки в Миколаєві та провокація проти розслідувача Ніколова.

Напередодні у мережі з'явилося відео, на якому співробітники Bihus.Info нібито вживають наркотики на новорічному корпоративі. Засновник проєкту Денис Бігус зазначив, що на відео - частина команди, а саме оператори. Журналісти, за його словами, наркотики не вживали.

"Команда усвідомлює всю жесть ситуації. Звісно, прослуховування і спостереження були незаконними, а цілі тих, хто записував, зрозумілі. Та це не є виправданням тому, що ми побачили на відео — а саме вживанню заборонених речовин кількома нашими колегами", - зазначили в команді.

Згодом Бігус заявив, що за членами команди Bihus.Info стежили близько року. А новорічний корпоратив став частиною операції силовиків.

Топ коментарі
+21
Смешно!!
Вы сначала,пан Юрчишин, верните в эфир
Прямой ,5 и Еспресо
И тогда страна узнает про беспредел Банковой
А вы - ССЫКУН!!!
О какой СВОБОДЕ СЛОВА можно говорить?
У нас есть комитет свободы слова
А СВОБОДЫ СЛОВА НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.01.2024 11:37 Відповісти
+20
Виктор Фёдорович на фоне зелёной власти , просто мальчик в трусиках !
показати весь коментар
17.01.2024 11:38 Відповісти
+17
зато за Ванєй Бакановим чомусь ніхто не слідкує, бо "друг дєцтва" Ваня Баканов, як той Рафік - нівчьомнівінават, ну падумаєш призначав агентів ФСБ на керівні посади, ну с кєм нє биваєт... Інша справа - журналісти розслідувачі чи то наш герой розвідник Роман Червінський, генерали Марченко та Кривонос, Таня Чорновол, Антоненко, які й досі під карними справами ходять, це для влади ОПешних прокремлівських покидьків справжні вороги ...
показати весь коментар
17.01.2024 11:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба було сформувати, подати, а потім сказати.
показати весь коментар
17.01.2024 11:37 Відповісти
Смешно!!
Вы сначала,пан Юрчишин, верните в эфир
Прямой ,5 и Еспресо
И тогда страна узнает про беспредел Банковой
А вы - ССЫКУН!!!
О какой СВОБОДЕ СЛОВА можно говорить?
У нас есть комитет свободы слова
А СВОБОДЫ СЛОВА НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.01.2024 11:37 Відповісти
де ви бачили свободу слова під час війни
показати весь коментар
17.01.2024 11:52 Відповісти
А у нас война?
Когда об этом заявил президент?
Когда он объявил войну россии?
Видимо, я пропустила
показати весь коментар
17.01.2024 12:04 Відповісти
тьотя, ми на вашу росію не нападали, в Україні зараз діє воєнний стан, оголошений у зв'язку з агресією проти нас сусідньої країни..., може ви не знали...
показати весь коментар
17.01.2024 13:41 Відповісти
Ку-ку ? В Ізраїлі наприклад ! В
показати весь коментар
17.01.2024 12:56 Відповісти
Пан юрчишин вже відповів. Виснував, що свободи сло в Україні стало більше ніж було до того. Зайдіть на його сторінку. Це дослівно, без жодного сорому і сумнівів сказав.
показати весь коментар
17.01.2024 12:20 Відповісти
Що Вам смішно? Що повинен зробити Юрчишин щоб Ви не сміялись? Всі канали доступні в Ю-туб. До чого безглузда патетика про свободу до людини яка серед усього всього "зеленого" лайна робить що може? Якщо вік не дозволяє опанувати інтернет то хай сусіди, діти, лонуки допоможуть. Той телевізор 10% населення дивиться
показати весь коментар
17.01.2024 12:40 Відповісти
Следуя вашей логике -
Надо перевести Марафон президента
Телеканал 1+1 тоже в Ютюб
И пусть соседи, дети и внуки помогут !!!!!
Вот тогда можно называться ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ страной
А когда закон не для всех
Это называется по- другому
С такого начинаются все авторитарные режимы
показати весь коментар
17.01.2024 12:46 Відповісти
Не треба трактувати МОЮ логіку, адже Ви ще власну не опанували... Але головне що я хотів сказати, що не потрібно одну з небагатьох притомних людей у владі в лайно макати. І свобода слова є, просто все залежить від інтелекту користувача
показати весь коментар
17.01.2024 12:57 Відповісти
Н Степанов , Мафія ЗЕУБЛЮДКІВ МІЛЬЯРДИ СПИСУЄ НА ЗЕБЛОМАРАХФОН , а ойго дивляться , як ти кажеш 10% , якого біса БЮДЖЕТНІ ГРОШІ РОЗКРАДАТИ , вони могли піти на ОЗБРОЕННЯ ДЛЯ ЗСУ !
показати весь коментар
17.01.2024 13:00 Відповісти
взагалі тот ут мова про накиди на Юрченко і свободу слова, а не про розкрадання...
показати весь коментар
17.01.2024 13:22 Відповісти
Виктор Фёдорович на фоне зелёной власти , просто мальчик в трусиках !
показати весь коментар
17.01.2024 11:38 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 11:46 Відповісти
Не просто так говорится что Зеля - это Янукович дубль 2, а "слуги" реинкарнация рыгов. Все вернулось, как и завещал учитель.

А Бигусу хочется сказать только одно - КАРМА. Свинку плюшевую подарить?
показати весь коментар
17.01.2024 11:38 Відповісти
Татаров = карма? 🤡
показати весь коментар
17.01.2024 11:44 Відповісти
Давно не деактивировали anna ? Это какой уже по счету аккаунт?
показати весь коментар
17.01.2024 11:52 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 12:21 Відповісти
нема ніякої карми, то вигадки
показати весь коментар
17.01.2024 12:42 Відповісти
Зеля, конечно, козел еще тот, Янык дубль 2. Но пусть теперь Бигус немного подумает про все свое дерьмо и про то, что именно он помог этому недоделанному и мелкому ***** прийти к власти. Или он думал что методы автократов чем-то отличаются? Его использовали, как презерватив, а теперь сольют за ненадобностью.
показати весь коментар
17.01.2024 13:07 Відповісти
мені більш до вподоби термін "корисний ідіот", але давайте дивитись правді в вічі: до влади завжди є претензії, в неї завжди був елемент корупції. Завжди будуть "борці" і тут головне питання з якою метою вони це роблять і за чиї гроші? Бігус наїзджав на Пороха ще до того як зєля виступив в новорічну ніч, тож навояд йому можна закидати прихильність до Зєлі. Бутусову багато дорікають по цій самій темі. А в мене нема сумніву в порядності і чесності Бутусова. Ось, наприклад, тема с цифровізацією нашої армії, яку наразі намагаються зрушити з місця. Чому не було кроків в цьому напрямку в період 2014-2019? Відповідь проста: бо в каламутній воді легше ловити рибку. То невже це питання важче ніж отримання Томосу? Думаю ні.
показати весь коментар
17.01.2024 13:16 Відповісти
Дело не во власти. Бигус должен был понимать что своим высером он разрушает систему тайной поставки остродефицитных запчастей для ЗСУ из раши и что он подставляет под ФСБ кучу людей, помогавших в этом. Он не дитя недоразвитое и все понимал. Особенно когда публиковал левые скомпилированные"дампы", которые ему слили. Но деньги не пахнут. Теперь пусть выгребает за что боролся.
показати весь коментар
17.01.2024 13:23 Відповісти
Та нема тут з чого вигрібати))) Навіть якщо Бігус це не розумів, чи брав грощі за замовленні статті (що ніяк не доведено)це ж не привід зараз(!) витрачати обмежені(!) державні ресурси на шпигування. Тим більш самого Бігуса там і не було. Він чи в ТРО чи ХЗ де...Стосовно малого Гладковського теж не треба мати ілюзії що він доброчесний хлопчик. Та й без папки він нічого б не продав(як і де хто рюкзаки). А зараз він за кордоном тусить...
показати весь коментар
17.01.2024 17:24 Відповісти
Вы не видели что я написал? Зачем вы спорите сам с собой? Я сразу сказал, что Зеля идет проторенной дорожкой Яныка. И вся вина Гладковского младшего только в его фамилии. И что значит Бигус не понимал? Он же везде представлял себя как великий журналист-расследователь. Какой же он тогда нахрен расследователь если не смог сложить 2+2. Дебил он. Вот за это теперь и выгребает. И то, что он сейчас в ЗСУ - честь ему и хвала. Но это никак не снимает с него ответственность за тот вред, который он нанес обороне страны своей деятельностью.
показати весь коментар
17.01.2024 19:44 Відповісти
Зеля идет....? Идет. Бигус должен понимать? Если здравомыслящий-должен. По Гладковскому абсолютно не согласен. Я не видел что б Бигус себя так представлял, как Вы пишите, возможно у Вас больше опыт просмотра его материалов. Ничего он не выгребает сейчас. Абсолютно. Ну и нюхал кто-то там что то там. Бигуса там вообще не было, чего ему выгребать? За обсуждением его "кармы", скрыто главное: трата государственных ресурсов во время войны на слежку за журналистами (водителями, операторами).
показати весь коментар
18.01.2024 12:20 Відповісти
Младшему Гладковскому инкриминируют незаконное обогащение на закупках ворованных в Раше комплектующих. Бред собачий. Ему должны были накладные с ценой выдавать? Или расписки в получении кеша? Как посчитать реальную цену тех-же клистронов, доставленных контрабандой через цепочку посредников в третьих странах? В нормальных странах типа Британии Гладковский и компания еще бы и ордена получили за отлично проведенную спецоперацию по укреплению ЗСУ. А о Бигусе после его слива мы бы больше никогда не услышали. И Бигус выгребает. Его реакция тому подтверждение. Реноме его проекта в глазах грантодателей умножили на ноль. На западе очень чувствительно относятся к такой репутации.
показати весь коментар
18.01.2024 13:15 Відповісти
Бо тоді федоров ще у школу ходив )
показати весь коментар
17.01.2024 13:55 Відповісти
зато за Ванєй Бакановим чомусь ніхто не слідкує, бо "друг дєцтва" Ваня Баканов, як той Рафік - нівчьомнівінават, ну падумаєш призначав агентів ФСБ на керівні посади, ну с кєм нє биваєт... Інша справа - журналісти розслідувачі чи то наш герой розвідник Роман Червінський, генерали Марченко та Кривонос, Таня Чорновол, Антоненко, які й досі під карними справами ходять, це для влади ОПешних прокремлівських покидьків справжні вороги ...
показати весь коментар
17.01.2024 11:42 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 11:44 Відповісти
Московські ФСБшники, відслідковують УКРАЇНЦІВ, які борються з привладними казнокрадами!
У привладних рило в пуху, тому і замовивили московитам, бо УКРАЇНСЬКІ служби не таке ПАСКУДСТВО ніколи не пійдуть, а тим більш після подій на МАЙДАНІ! Вони ж, з Українцями!?!?!?
Невже, запроданці України, у них розвелося?
Пильнуймо, привладну нечисть з асфальту!!
показати весь коментар
17.01.2024 11:45 Відповісти
За наркоманами треба стежити!
показати весь коментар
17.01.2024 11:51 Відповісти
власний досвід? відразу паляться ті, хто починає вішати ярлики - це замовна операція спецслужб (ще невідомо чиїх), якщо подивитись, як на рашкє їхні спецслужби діяли відносно опозиційних журналістів, то буде точно один в один... довге стеження, потім компромат, навіть грубо зліплений підійде - як-то кажуть "ложечкі нашлись, а осадок остался..."
показати весь коментар
17.01.2024 11:57 Відповісти
Ну тоді - самий ліпший варіант, всім колективом..або людям, яким наркоманію закидають, зробити аналізи на наркотичні речовини й подати до суду за наклеп, разом з результатами. У волоссі можна виявити протягом дев'яносто днів.
показати весь коментар
17.01.2024 12:13 Відповісти
І Бігус нехай самий перший аналізи зробить.
показати весь коментар
17.01.2024 13:32 Відповісти
З врахуванням того, що брат його дружини - співробітник ФСБ..там й зовсім цікавий варіант може бути.
показати весь коментар
17.01.2024 13:44 Відповісти
Бігус не приймав участі в тусі. Є відео де Бігус заявив що всі пройдуть аналіз на наркотики. Хто брат його дружини не важливо, в мене самого є брат з яким я не спілкуюсь, а то ще й дружини... Всі ці сентенції відволікають від головного: витрата обмежених ресурсів Держави на слідкування за журналістами, в той час коли є набагато важливіші справи
показати весь коментар
17.01.2024 17:17 Відповісти
Нас багато на що відволікають. Створюють імітацію бурхливої діяльності, щоб ми за руками фокусників не встигали слідкувати, куди вони гроші тринькають. Але, якщо закидають вживання - то нехай би й зробили аналізи. Заодно й Зе.
показати весь коментар
17.01.2024 19:58 Відповісти
ого ти шо так радикально діяти хахахахахахаа
показати весь коментар
17.01.2024 11:57 Відповісти
І це продажне ЧМО робить рило, що у нас є "свобода слова"! Комітетчик, ***.
показати весь коментар
17.01.2024 11:57 Відповісти
Ганьба владі і правоохоронним службам, які вірно і улесливо їй лижуть руку
показати весь коментар
17.01.2024 12:04 Відповісти
От тільки ви не дивуйтесь, коли за якийсь час ЄС чи США, а то й всі разом зупинять нам допомогу, бо в нас порушуються закони, права і свободи, бо в нас корупція...
Не дивуйтесь і не кричіть, а то все поляки! А то все румуни!...
показати весь коментар
17.01.2024 12:07 Відповісти
Судячи по коментам, вживання "бігусами" наркотиків нікого не засмучує...
показати весь коментар
17.01.2024 12:09 Відповісти
Цей комітет давно не посилав кровавий режим зеленского. Будуть послами.
показати весь коментар
17.01.2024 12:11 Відповісти
а шо пану Бігусу не подобається? Він наче саме за це і рвав свою дупу у 2017, щоб до влади прийшли перекрашені у зелене молоді ригіонали. Як там у цих довбойобів прийнято казати, якщо він когось конкретного підозрює - то нехай каже прізвища або подає до суду.
показати весь коментар
17.01.2024 12:11 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 12:16 Відповісти
Запит до СБУ, яке також курує Татаров
показати весь коментар
17.01.2024 12:25 Відповісти
"...співробітники Bihus.Info нібито вживають наркотики на новорічному корпоративі. Засновник проєкту Денис Бігус зазначив, що на відео - частина команди, а саме оператори. Журналісти, за його словами, наркотики не вживали".
Операторов наградить и включить в предвыборный список слуги урода. Лохов, которые не употребляли наркотики от работы отстранить и поставить на вид до их публичного исправления.
показати весь коментар
17.01.2024 12:55 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 13:25 Відповісти
Вы что так и не поняли что у нас при власти тот же Янукович, только моложе и со всей властью в руках, раньше при Януковиче Татаров шил дела на активистов майдана, а сейчас подконтрольные ему правоохранительные органы следят и прослушивают журналистов которые вскрывают схематозы чиновников. Ермак когда спасал от НАБУ рядового Татарова готов был пожертвовать и репутацией и всем за него, вот и думайте. С того что я понял, ничего Зеленский со своим коррупционным окружением делать не будет, его все устраивает, вспомните как всем ОП спасали рядового Резникова, Резниченко-Хланту, Трухина, Баканова, и оставили правки Лозового в действии яркий тому пример), а эти 2 менеджера выстроили коррупционную вертикаль, которую президента устраивает, так же как и ничего не будет с любителями русского мира ОПЗЖ, они же Видновлення Украины, для примера главный столичный региАнал депутат Столар проживающий по 10 месяцев в году в Монако спокойно продает свой 33 этажный бизнес-центр в Киеве за 100 миллионов долларов и свою усадьбу 1000 метров на гектаре земли в столице за 6 миллионов долларов ( https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-dom-kiev-darnitskiy-zavalnaya-ulitsa-23616252.html?utm_medium=referral&utm_source=flatfy.ua&utm_term=391711888 ), вот она пропасть и контраст. Раньше Зеленский с кварталом обслуживал региАналов как шоумен, а сейчас обслуживает их как политик, а мы на дроны донатим пока Арахамия раскидывает в покер с завхозом Януковича Кравцем в ресторане Ишак (были зафиксированы журналистом УП Ткачем), а сын Кравца являясь замом главы постоянной земельной комиссии в Киев совете распоряжается столичной землей, пока наши пацаны воюют за каждую посадку, а друг Кравца региАнал и глава Киевгорстроя Кушнир побрил с женой холдинг на миллиарды (Для примера пару судебных решений Справа № 752/17629/20 Кримінальне провадження №42019110000000371 від 04.12.2019 року, Справа № 761/28150/19 Кримінальне провадження № 22017000000000423 від 23 листопада 2018 ( https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/83200613/?fbclid=IwAR0hExZHM6E3A1MMiTfKCoDxajxWoeue0S65CGUU_ATKDSh7rxjQWo_cZwU ) ( https://opendatabot.ua/court/91562437-d78eb2276742956613b3e1279df9b15a?fbclid=IwAR0h_rB5KdLxZGXzA0kD4mEVafdkfXGpTSqdB9FoHShGePBittUcTmSyNDE ), ( https://court.opendatabot.ua/cause/752%2F17629%2F20?fbclid=IwAR1UY8VGNwQCGoC-aQw7xMNDl6y1uNfulbVo45ZCkdGqgcaqPLwhOgya7Ec ) ( https://opendatabot.ua/court/92270101-94db190dcf1a1c788d8163c52069f410?fbclid=IwAR1wa9P18tFEOaffc4B9NrCAnoM3f7gjqn_XtYCaWKRY2ZpkBmibJ4B33SM ), и сейчас просят у кабмина 2 миллиарда гривен, которые очень нужны для нужд армии. После того как Ермак с Татаровым узурпировали всю власть в своих руках, они начали постепенно прикрывать свободу слова, разница Зеленского от Януковича что бежать он будет не в россию а в Аргентину или Монако
показати весь коментар
17.01.2024 14:03 Відповісти
В запиті до СБУ мабуть треба написати так:
"Нащо Ви слідкували за журналістами, хто наказав, і кому йде інформація".
СБУ не відповість, але хоч душу відведете...
показати весь коментар
17.01.2024 14:17 Відповісти
Яценюк и Резников напилили миллиарды и спокойно балдеют в Майами, а эти продолжают расследования, создают рабочий вид так сказать.
показати весь коментар
17.01.2024 14:20 Відповісти