8507 відвідувачів онлайн
1 049 15

Окупанти запроваджують у школах посаду "наглядач за патріотизмом", - Центр нацспротиву

школа,цнс

Міністерство освіти РФ планує впровадження нової системи пропаганди в російських школах та на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

Так, у Брянській, Курській, Бєлгородській, Воронезькій та Ростовській областях і школах ТОТ запроваджуються так звані посади радників директора з виховної роботи у школах та коледжах, головною метою яких буде контроль за "патріотичним вихованням дітей".

"Особливу увагу в цьому процесі приділятимуть ТОТ України, для яких збільшуватимуть видатки бюджету на "виховання патріотизму" у межах проєкту "Освіта", виділивши на 2024 рік 39,7 млрд рублів проти 6,47 млрд у 2023 році.

Таким чином ворог продовжує політику промивання мізків дітей з метою виховання яничар для подальших загарбницьких війн", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+3
якби в наших школах виховували патріотизм, то країна була б іншою, а так наші підлітки зараз слухають руснявий "Ласковый май" і дивляться "Слово пацана" з відповідним формуванням їхнього світогляду і ментальності на руснявий лад.
показати весь коментар
17.01.2024 13:12 Відповісти
+2
Смотрителя словесности, чистоты улицы, здорового образа жизни, согласия в семьях и т.п. - нет, а надзиратель за патриотизмом есть!?
Короче, надзиратель патриотизма будет следить, чтобы дети, при слове "пуйло" писялись в экстазе....
Бог, жги рф - там уже ничего нельзя исправить !!!
показати весь коментар
17.01.2024 13:12 Відповісти
+2
В щєль
показати весь коментар
17.01.2024 13:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
17.01.2024 13:05 Відповісти
Помню у нас в политехе за каждой группой был закреплен "партприщепленный".
показати весь коментар
17.01.2024 13:06 Відповісти
на болотах
показати весь коментар
17.01.2024 13:08 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 13:12 Відповісти
Що ''ласковий май'' зараз слухають? Я його років сорок назад слухав. Кому отой відстій потрібен?
показати весь коментар
17.01.2024 13:36 Відповісти
А починають ще з дитячого садочка, де "Маша и медведи" і спілкуються, відповідно, рашистською
показати весь коментар
18.01.2024 14:30 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 13:12 Відповісти
корпус стражей ***ловой ревалюцЫі.
показати весь коментар
17.01.2024 13:14 Відповісти
А як буде внутрішніх органів подразнення?
показати весь коментар
17.01.2024 13:33 Відповісти
Хто б подумав, що дрємучій совок воскресне у 21 столітті
Бо люди ніфіга не міняються. В якому столітті би вони не жили.
показати весь коментар
17.01.2024 13:16 Відповісти
Нам теж можна шоб старшокласники на уроках праці збирали дрони .
показати весь коментар
17.01.2024 13:16 Відповісти
А куди дивитися повинен наглядач?
показати весь коментар
17.01.2024 13:23 Відповісти
В щєль