6188 відвідувачів онлайн
1 607 32

У Києві відкриють урядовий технологічний центр, - Федоров

федоров

Організатори Всесвітнього економічного форуму відкриють у Києві GovTech-центр.

Про це у своєму телеграм-каналі заявив віцепрем’єр з інновацій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Цензор.НЕТ.

За словами міністра це другий подібний центр у світі. Перший скоро почне працювати в Берліні.

"Підписав угоду про урядовий технологічний центр з Президентом форуму Бьорге Бренде та керівним директором Джеремі Юргенсом", - написав Федоров.

GovTech-центр займатиметься цифровою трансформацією уряду, розвитком електронного врядування та цифрових навичок.

"Завдяки центру українські стартапери та інноватори зможуть обмінюватися досвідом з іноземними партнерами й прискорювати цифрові реформи в Україні", - зазначив віцепрем'єр.

Топ коментарі
+6
Е-бабусям буде, де тусувацця...
показати весь коментар
17.01.2024 18:50 Відповісти
+5
То есть для сборки дронов центра не нашлось в Киеве?
Только на кухнях?
А может наоборот?
Ребятки Федорова как- нибудь на своих кухнях?
А для сборки дронов найдут центр?
И не один..
На миллион я не замахиваюсь
Я же вменяемая
Наркотиками не балуюсь
показати весь коментар
17.01.2024 18:50 Відповісти
+5
Впевнений, це небайдужі зебіли нанесли овербагато золотих зубів,
показати весь коментар
17.01.2024 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шахраю, звідки на це гроші?
показати весь коментар
17.01.2024 18:49 Відповісти
Впевнений, це небайдужі зебіли нанесли овербагато золотих зубів,
показати весь коментар
17.01.2024 18:53 Відповісти
Е-бабусям буде, де тусувацця...
показати весь коментар
17.01.2024 18:50 Відповісти
То есть для сборки дронов центра не нашлось в Киеве?
Только на кухнях?
А может наоборот?
Ребятки Федорова как- нибудь на своих кухнях?
А для сборки дронов найдут центр?
И не один..
На миллион я не замахиваюсь
Я же вменяемая
Наркотиками не балуюсь
показати весь коментар
17.01.2024 18:50 Відповісти
Центр сборки дронов должен быть засекречен и находиться где-то на закрытой станции метро или в карпатских горах. И не один, а много.
показати весь коментар
17.01.2024 18:52 Відповісти
Его рассекретит госаудит
показати весь коментар
17.01.2024 18:54 Відповісти
Это смешно
Это же не заводы нацистской Германии или СССР
Где был режим ,сравнимый с концлагерем
И за любой шаг в сторону - рассстрел
показати весь коментар
17.01.2024 18:57 Відповісти
Зато не смешно, когда по віставке дронов или центру их разработки прилетает.
показати весь коментар
17.01.2024 20:52 Відповісти
Школьники младших классов Харькова занимаются в метро!
Терехов школы оборудует в метро
А Центр по сборке дронов где будет?
Ну вы же не тетенька из села
Чтобы писать такие глупости?
Я уже не говорю про то ,что большой центр по сборке дронов
Будет защищать ППО
Как оно защищает все важные объекты
Смешно то ,что вы пишете
Вы ,наверное ,в команде Федорова
Пошлите его нах..й, будь ласка
С его дронами на кухнях
показати весь коментар
17.01.2024 21:08 Відповісти
Галина, вы случаем не за зеленского голосовали? Сначала эти зеленые придурки вообще игнорировали роль FPV дронов в войне, а теперь предлагают собирать их домохозяйкам у себя дома. Попутно проходят выставки дронов и репортажи из цехов непрофильных предприятий по их сборке, куда регулярно прилетают мордорские ракеты. Да что там граждарские цеха, в КБ "Луч" прилетела ракета и убила там инженеров. Все это происходит в конце второго года войны. И вот именно это - глупости, и не просто глупости а преступная халатность, за которую они обязательно ответят, как и за провал операции по Вагнеровцам, разминирование Чонгара, асфальт вместо ракет и много других "ошибок".

Теперь что касается центра по сборке дронов. Вы в курсе, что метро разрабатывалось как объект двойного назначения, способный выдержать ядерный удар? Именно метро в Киеве сегодня наиболее безопасная зона, независимо от степени прикрытия столицы средствами ПВО. Даже если бы ПВО не было совсем, метро находится вне досягаемости даже для стратегического ракетного вооружения. И в метро есть служебные зоны и целые залы, закрытые для гражданских и в мирное время. Там есть электричество, вода, стабильная температура, и организовать в нем производство проще и быстрее, чем начинать где-то строить подземные заводы. При наличии комплектующих, сборка примитивного дрона не является чем-то сверхвысокотехнологичным, это не "Буран" и не "Мрія" - это я вам как авиационный инженер говорю. И если вы включите мозг и немного подумаете, то поймете, что сегодня нужно использовать все возможности для переноса критических прозводств по землю. И если нас уже есть готовые пространства, которые можно быстро адаптировать - глупо их не использовать.
показати весь коментар
18.01.2024 00:15 Відповісти
Полтора года были заблокированы точки на Google картах для украинского бизнеса, пока наконец до этих тупых "цифровизаторов" не дошло, и то с посторонней помощью, что GPS координаты всех оставшихся на карте критических объектов можно напрямую отправлять через любой мессенджер, а не ставить метки на карте. Потери от этой дурости, особенно у мелкого бизнеса, коллоссальные, а это недоуплаченные налоги и недокупленное оружие. И так посвюду у этой тупорылой зеленой команды.
показати весь коментар
17.01.2024 18:51 Відповісти
Це федоров ще той трансформатор… з пробитою обмоткою!
показати весь коментар
17.01.2024 18:51 Відповісти
Лопати з моторчиками...
показати весь коментар
17.01.2024 18:52 Відповісти
а нарідні дрони в гаражі вже не актуальні?
спаяв одного чисто для зрозуміти.
він навіть взлетів метра на 2,
потім стомився і пославши мене, свого крієйтора, ліг на бочину і задрімав.
і десь я його розумію...
показати весь коментар
17.01.2024 18:52 Відповісти
Ви ризиковий хлоп...
показати весь коментар
17.01.2024 18:55 Відповісти
доки очями не побачиш і руками не помацаєш, не зрозумієш...
показати весь коментар
17.01.2024 18:59 Відповісти
А в этом центре можно будет научиться игре членом на рояле ? Зеленая сопля будет давать мастер- классы?
показати весь коментар
17.01.2024 18:55 Відповісти
Може б ці потужні діджиталізатори ще й дрони паяли?
У вільний від роботи час. А робочого ж часу в них взагалі немає.
А то розганяли-розганяли той "1 млн дронів!!!!", а ще минулого тижня всрались, грошей немає. Про що той же Федоров офіційно й повідомив.
Черговий гаплик ще одному прояву гігантоманії нашого курдупля.
показати весь коментар
17.01.2024 18:55 Відповісти
Головне, навколо цього, Прости Господи, "центра" все закатати в асфальт та висадити мільярд дерев і запустити міьйон дронів. От такого точно ні в кого не було, немає і не буде, бо таких довбнів точно немає ніде в Світі.
показати весь коментар
17.01.2024 19:04 Відповісти
Шо попало, - аби пару лимонів стирити. Головне щоб назва була загадкова і інтригуюча. Це як анекдот про мужика, який хоче купити оверлок тільки тому, щоб глянути що то таке.
показати весь коментар
17.01.2024 19:04 Відповісти
Ніхто нічого не робить і не збирається робить, займаються абсолютно-непотрібною фігнею.
показати весь коментар
17.01.2024 19:05 Відповісти
..займатиметься цифровою трансформацією уряду Джерело:
показати весь коментар
17.01.2024 19:18 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 19:24 Відповісти
Знищили ІТ і тепер зроблять Нью-Васюкі з дебілів після курсів. Огидне, криваве шоу триває.
показати весь коментар
17.01.2024 19:32 Відповісти
Що молодо-овочі не роблять, все рівно виходить Гов-центр. І це ще до викрадення виділених коштів
показати весь коментар
17.01.2024 19:42 Відповісти
Оце всюдивпихування "цифрове-" - -економіка, -трансформація, -навички, "-мінцифри", тощо просто дратує, радше свідчить про повне неуцтво, коли якийсь двійочник вивчив нове слівце і гадає, що став розумним. Цікаво, чи здогадуються вони, що наше світосприйняття "аналогове", а проміжні перетворення в цифрове представлення лише є зручними для обробки в ******** процесорах. З'являться квантові комп'ютери - придумають "квантову економіку" і "квантові навички"? І що від такої "модної" назви за такої влади нові технології зовсім не з'являться як за чарівною паличкою.
показати весь коментар
17.01.2024 20:08 Відповісти
Осталось научить нейросети работать в ТЦК.
показати весь коментар
17.01.2024 20:54 Відповісти