9521 відвідувач онлайн
3 183 32

Дефіцит боєприпасів та снарядний голод - це актуальна проблема для ЗСУ, - Умєров

умєров

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Росія значно перевершує Україну в щоденних артилерійських атаках, вони випускають у 5-10 разів більше снарядів.

Про це очільник МО заявив на відкритті Коаліції артилерії в Парижі, інформує Цензор.НЕТ.

"Дефіцит боєприпасів та снарядний голод – це надзвичайно актуальна проблема, з якою зараз стикаються наші Збройні Сили. Нам потрібно разом знайти спосіб вирішити цю проблему. Збільшення артилерійських можливостей України підвищить нашу безпеку. Нашу спільну безпеку. Це дасть нам набагато більше можливостей для стійкого прогресу на полі бою. І це наблизить нашу перемогу", - наголосив Умєров.

Він також зазначив, що військові витрати Кремля встановлюють нові рекорди, тому що російські плани не зупиняться в Україні.

"Але наші можливості теж зросли. І ми маємо результати, які підтверджують це. Україна знищила 20% російського Чорноморського флоту. Ми зруйнували російський контроль над морем і повітряним простором. Ми захистилися від понад 7400 ракет різних видів та понад 3800 Шахедів. Наприкінці 2023 року українські війська збили п’ять російських літаків за тиждень. А нещодавно ми знищили ворожий радіолокаційний літак А-50", - зазначив глава Міноборони.

Водночас, сказав Умєров, реальність цієї війни така, що Росія значно перевершує нас у щоденних артилерійських атаках. На різних ділянках фронту та етапах бойових дій вони випускали в 5-10 разів більше артилерійських снарядів, ніж українські сили.

Топ коментарі
+9
так!
відставити дрони!
точимо 155 мм в гаражах та варимо нітрогліцерин на кухнях!
показати весь коментар
18.01.2024 13:47 Відповісти
+8
Ну и теперь "незламний" спич про "потужне" производство собственных снарядов в тысячи раз больше, чем в прошлом году. Что нет такого? А как дышал, как дышал!

Хотя если серьёзно - совсем не до смеха. Два года войны и одни разговоры и вранье власти. А это жизни наших ребят. Одни маты в голове ...
показати весь коментар
18.01.2024 13:53 Відповісти
+5
Если есть такие проблемы , значит надо гнать ( сажать ) министра обороны . А то он вместо своих прямых обязанностей примеряет на себя китель фельдмаршала , генералисимуса .
показати весь коментар
18.01.2024 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що це? Комишин доповідав, що вже все освоїв...
показати весь коментар
18.01.2024 13:47 Відповісти
От прямо таки відчувається вся потужжжжжність ВПК ЄС та США, куди там тим инам з рушникоголовими братися до братніх євродрузів України🤔🧐😁 Рожеві європоні, як завжди, впєрдє і срати пуйло хотів на технології
Не хотілось би вірити, але ми повільно, але впевнено наближаємось до стану "жопппа" з трьома пе, а за кацапів не варто переживати, по факту товстун ин мокнув рилом в гівно байдена разом з усім єврогівняним союзом😁 Черчиль *******, демократія не є найкращою формою правління, а свою гнучкість та вміння реагувати на виклики показала на всю ширину своєї морди ліца,- Орбан вам в поміч, а Фіцо в придачу євробратани😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
18.01.2024 14:09 Відповісти
Так, він навіть артсистеми створює натівського зразка!
Чорт би з ним калібру, а зразка- це потужний прорив!
Навіть НАТО єдиного зразка артсистем не має, а Камишин - молодець, створив.
Дєміург, *****!
показати весь коментар
18.01.2024 14:38 Відповісти
так!
відставити дрони!
точимо 155 мм в гаражах та варимо нітрогліцерин на кухнях!
показати весь коментар
18.01.2024 13:47 Відповісти
А як інакше? Ми ж патріоти...
показати весь коментар
18.01.2024 13:53 Відповісти
На кухнях ніззззя!
Вогненебезпечно!
Ми там вже у пралках уран для ядерних боєголовок збагачуємо.
показати весь коментар
18.01.2024 14:35 Відповісти
Ну и теперь "незламний" спич про "потужне" производство собственных снарядов в тысячи раз больше, чем в прошлом году. Что нет такого? А как дышал, как дышал!

Хотя если серьёзно - совсем не до смеха. Два года войны и одни разговоры и вранье власти. А это жизни наших ребят. Одни маты в голове ...
показати весь коментар
18.01.2024 13:53 Відповісти
Можт денег не хватает на снаряды но вчера на базаре видел как баба табак пересыпала из одного мешка в другой и видимо у нее все в порядке с баблом.
показати весь коментар
18.01.2024 13:54 Відповісти
Если есть такие проблемы , значит надо гнать ( сажать ) министра обороны . А то он вместо своих прямых обязанностей примеряет на себя китель фельдмаршала , генералисимуса .
показати весь коментар
18.01.2024 13:55 Відповісти
А дефіцит *********** тому, що в Умєрова обісрані штани, і він не їде у Францію домовлятися про збільшення допомоги.
показати весь коментар
18.01.2024 13:55 Відповісти
А скільки складів було підірвано після 2019?
показати весь коментар
18.01.2024 14:10 Відповісти
довбодятли та зрадники при владі! ось основна проблема ЗСУ!
показати весь коментар
18.01.2024 14:01 Відповісти
А хто-хто тих довбодятлів обирав, а тепер ними ж обрані їх і їбуть, а срані обирачі сопуть та все мукають, щось белькочучи, про неначасі🤔🧐😁😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
18.01.2024 14:12 Відповісти
Уб людина щось робить для вирішення ситуації? Нити можуть всі. З гнидами нічого доброго не буде.
показати весь коментар
18.01.2024 14:02 Відповісти
"Дефіцит *********** та снарядний голод - це надзвичайно актуальна проблема, яку за два роки не вирішила і не вирішує "зе влада", в тому числі і "спікер МО" Умєров.
показати весь коментар
18.01.2024 14:06 Відповісти
зесвят, ты за зеумерова отвечай, вы же одна зекоманда для торговли на крови
показати весь коментар
18.01.2024 14:13 Відповісти
Красти менше треба!!!
показати весь коментар
18.01.2024 14:16 Відповісти
та в нас крадуть навіть прості люди на заводах , на тому заводі де я працював то прості працівники крали гірше циган , в нас люди майже всі злодійкуваті , то нема чого дивуватись владі , який народ така і влада злодюги 90 процентів країни тому ми всю історію в багні
показати весь коментар
18.01.2024 14:24 Відповісти
Я згоден з Вами але "риба завжди починає гнити з голови".
показати весь коментар
18.01.2024 15:22 Відповісти
як рибак з досвідом скажу вам що риба гниє з живота , коли риба довго стоїть не чищена в неї надувається живіт , потім він здувається і звідти вилазить гниль та сморід , я навіть незнаю чому прийнято вважати що риба гниє з голови
показати весь коментар
18.01.2024 15:31 Відповісти
"Дефіцит *********** та снарядний голод - це надзвичайно актуальна проблема, з якою зараз стикаються наші Збройні Сили. Нам потрібно разом знайти спосіб вирішити цю проблему",-

з цією проблемою ЗСУ стикаються вже 2 роки. Згадайте весну-літо 2022го, коли всі снаряди 152 мм були лише трофейні, далі почали отримувати помалу від партнерів.
І як зручна позиція: гроші розікрали я та папєрєднік, нічого не робили теж, а ось вирішувати створену проблему мусимо МИ РАЗОМ.
Справа Рєзнікова живе й пАбЄждаіть.
показати весь коментар
18.01.2024 14:30 Відповісти
Извините зачем Ві тогда на должности озвучивать свои провалі и власти или загнать народ в депрессию и тихонько подписать "мирній план" в Давосе Вам показали куда надо повесить Ваш план на веревочку
показати весь коментар
18.01.2024 15:07 Відповісти
цією проблемою як раз і має займатися міноборони.
Сподіваюсь є варіанти вирішень.
показати весь коментар
18.01.2024 15:17 Відповісти
10 років сподівався,продовжуй в тому ж дусі!
показати весь коментар
18.01.2024 15:41 Відповісти
хах, ну за 10 років багато міністрів змінилось, у всіх по-різному було.
показати весь коментар
18.01.2024 21:01 Відповісти
Давай Умеров ...судячі з обличчя то Умеров починає розуміти в яку ср..ку загнав його 🤡 ...
показати весь коментар
18.01.2024 15:38 Відповісти
Так побудуй,накінець,хоч один завод ***********!!
показати весь коментар
18.01.2024 15:40 Відповісти