13168 відвідувачів онлайн
4 519 32

Естонія вишле з країни голову православної церкви московського патріархату митрополита Євгенія

валерій,євгеній,решетніков

Естонія вирішила не подовжувати посвідку на проживання голові православної церкви московського патріархату митрополиту Євгенію (Валерію Решетнікову). Влада країни вирішила, що він становить загрозу для безпеки держави.

Таке рішення ухвалив Департамент поліції та охорони кордону, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ERR.

Решетніков є громадянином РФ. Він надав до Департаменту заяву про подовження посвідки на проживання, але отримав відмову. Дія його поточної посвідки на проживання спливає 6 лютого. Після цього він має виїхати з країни.

"Держава ухвалила рішення відмовити йому в подовженні посвідки на проживання, оскільки Решетніков у своїй публічній діяльності, зокрема в публічних виступах, підтримує дії агресора та не змінив свою лінію поведінки попри попередження, які йому робили раніше", - пояснив керівник бюро охорони кордону Пизьяскої префектури Індрек Ару.

Співробітники МВС раніше неодноразово проводили бесіди з очільником церкви та пояснювали, що він має припинити публічно виправдовувати воєнні дії РФ.

"Решетніков не змінив риторику, що не відповідає цінностям та не підходять для правового поля Естонії. Тому його визнали таким, що становить загрозу безпеці держави", - додали у пресслужбі.

Решетніков прожив в Естонії 4 роки. Він не має в цій країні близьких родичів.

Топ коментарі
+23
А наші чого чікають? поки московітські попи відспівають Україну?
показати весь коментар
18.01.2024 14:17 Відповісти
+22
Виганайте всіх кацапетів, щоб *уйлу не було кого там захищати.
показати весь коментар
18.01.2024 14:14 Відповісти
+17
Фсбешника з сатанинської секти.називайте речі своїми іменами.
показати весь коментар
18.01.2024 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фсбешника з сатанинської секти.називайте речі своїми іменами.
показати весь коментар
18.01.2024 14:13 Відповісти
потрібно писати: нелегітимна, неканонічна, неправославна, самосвятська секта розкольників та єретиків фсб-рпц під керівницством гундяя хрестовоздвиженського )))
показати весь коментар
18.01.2024 16:14 Відповісти
Хряк Стефанчук , не смотря на 2 года кровавейшей страшнейшей Войны , категорически против ,закона о запрете ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ ЯЧЕЙКИ МРАКОБЕСОВ В РЯСАХ ! Понятно , что пузатый урод марионетка ФСБшных КРОТОВ ЗЕ&ермачья , но почему не ПРОТЕСТУЕТ ЗДРАВОМЫСЛЯЩАЯ ЧАСТЬ РАДЫ
показати весь коментар
18.01.2024 16:29 Відповісти
Виганайте всіх кацапетів, щоб *уйлу не було кого там захищати.
показати весь коментар
18.01.2024 14:14 Відповісти
Вишліть голову лише...
показати весь коментар
18.01.2024 14:15 Відповісти
!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
18.01.2024 15:18 Відповісти
А наші чого чікають? поки московітські попи відспівають Україну?
показати весь коментар
18.01.2024 14:17 Відповісти
Ви що не у курсі??,,--у нас другоє,,,),
показати весь коментар
18.01.2024 14:20 Відповісти
У нас кацапські попи мають громадянство та понабудовували тут храми. Короче засіли тут на пустили коріння.
показати весь коментар
18.01.2024 15:19 Відповісти
ВИ ШО НЕ БАЧЕТЕ ЯК ВОНИ СВОЇХ АГЕНТІВ ВО ХРИСТІ ВИГНАТИ МОЖУТЬ
показати весь коментар
18.01.2024 16:23 Відповісти
СПРАВА в тому , що вони 🤢🤡🎪, не наші , а « какая разніца» , Где БАБЛОС КОСІТЬ ! МАРОДЕРЯТЬ НАВІТЬ НА СВЯТОМУ - ЗСУ !
показати весь коментар
18.01.2024 16:32 Відповісти
В країнах НАТО є фсбешний пархат??? ***…, а я дивуюсь чого наша зелень до цих пір не дала підсрачник московським попам.
показати весь коментар
18.01.2024 14:20 Відповісти
Існує навіть польська православна церква, що підпорядковується вгадайте якому поцтріархату.
показати весь коментар
18.01.2024 14:31 Відповісти
Давно пора!
А от коли у нас вже зроблять теж саме? Чи ЗЕрмак з шоблою все перекриває так, шо й доступитись не можливо?
А як все чудово починалось - отримали Томос, отримали ПЦУ, почались переходи з РПЦ, а тут настали вибори 19-го і... "мутрий нарід" послухав московських попів і вирішив залишити ФСБшників на території України.
показати весь коментар
18.01.2024 14:20 Відповісти
Одразу як виженуть з жОПи Вову з гоавзавгоспом дЕрьмаком ті інших заподляцькіх татарових, а з- ВР кнура стефанчука та корумповане сміття та зрадників з клеймом "Слуга нарІда".
показати весь коментар
18.01.2024 14:24 Відповісти
..а нєтряпка-нєлох Зєлєнськай і досі через коханих дермаків онуфуріям запопадливо "у сраку заглядає"
показати весь коментар
18.01.2024 14:21 Відповісти
Добрий приклад. Але зелені цього не зроблять цього з фсбешним онуфрієм якій досі мешкає у Києво-Печерській Лаврі.
показати весь коментар
18.01.2024 14:21 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2024 14:25 Відповісти
Це ікона "Свята Трійця.ру"
показати весь коментар
18.01.2024 14:29 Відповісти
"Тайная вєчєря"...плятьььь
показати весь коментар
18.01.2024 14:30 Відповісти
цей "опіум для нароту" вже давно заблукав і відвязався від скрєпних корнів...
показати весь коментар
18.01.2024 14:28 Відповісти
До рідних ****** під Варшавського, буде у дерев"яній церквушці про гейропу проповідувати курво!
показати весь коментар
18.01.2024 14:39 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2024 15:11 Відповісти
В громадянина Рашки "отца" Онуфрія (Березосково) та інших мокшо-батюшок, наполеогчик і не думає висилати?
показати весь коментар
18.01.2024 15:38 Відповісти
ВОЕМ РАШИ БУДУ ЗАДОВОЛЕНИЙ ПРАВОСЛАВНІ РАШИСТИ ЩА ПОЧНУТЬ ВИТИ
показати весь коментар
18.01.2024 16:17 Відповісти
Заколоть и забыть
показати весь коментар
18.01.2024 16:38 Відповісти
А тут зелёная Нарко Гнида с фсбэшной кодлой играет в кошки мышки и целует в жопу мокшанских попов пашу мерседеса и онуфрия, а Дэбилам видосики про борьбу с маЦковскими попами...
показати весь коментар
18.01.2024 16:41 Відповісти
Только не "Пизьяская префектура" (нет такой), а Северная префектура (Põhja prefektuur)
показати весь коментар
18.01.2024 17:08 Відповісти
Даже гугл переводчик согласен с вами, а журналисты не проверяют, что пишут. Вероятно должность редактора свободна.
показати весь коментар
18.01.2024 21:58 Відповісти
Эстонцы на удивление сильные люди. Молодцы...
показати весь коментар
18.01.2024 17:51 Відповісти
Направляйте до Володі Херпіду, тут в них пільги і житуха на широку ногу.
показати весь коментар
18.01.2024 20:00 Відповісти
Ну вот когда вышлет, тогда сказать стоит.А пока сын полка-На!
показати весь коментар
18.01.2024 23:22 Відповісти