14947 відвідувачів онлайн
2 774 21

Керівник апарату Орбана Гуяш не виключає "можливості покращення" відносин з Україною: "Ми не повинні втрачати надію"

гергей,гуяш

В апараті прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана не виключають можливості поліпшення відносин між Будапештом та Києвом.

Про це повідомив керівник апарату прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуяш на пресконференції 18 січня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Гуяш прокоментував питання українсько-угорських відносин, говорячи про позицію Будапешта стосовно подальшого блокування чотирирічного пакета допомоги на 50 мільярдів євро для України.

"Не можна виключати можливість поліпшення відносин між Угорщиною та Україною, і Угорщина повинна прагнути до хороших відносин з сусідньою країною. Ми не повинні втрачати надію на те, що в угорсько-українських відносинах можуть відбутися зміни", – сказав він.

Голова апарату Орбана як приклад навів парламент Словаччини, який раніше засудив заяву Орбана, але "зараз відносини між двома країнами хороші", та Сербію.

У цьому контексті він також згадав про підготовку зустрічі Володимира Зеленського та угорського прем’єра, на якій вони могли б обговорити "відновлення колишніх умов для угорської освіти в Україні" й гуманітарну допомогу Закарпаттю, "але є багато інших тем, з яких прем'єр-міністр і президент могли б обмінятися думками".

Топ коментарі
+10
В наступному тисячолітті - цілком можливо.. Але не з такими гуляшами з кацапським душком.
показати весь коментар
18.01.2024 17:52 Відповісти
+10
А яка освіта українців в угорщині він не хоче розповісти?
показати весь коментар
18.01.2024 17:53 Відповісти
+5
А він точно гуяш чи вже ж таки х#яш?
показати весь коментар
18.01.2024 17:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В наступному тисячолітті - цілком можливо.. Але не з такими гуляшами з кацапським душком.
показати весь коментар
18.01.2024 17:52 Відповісти
А яка освіта українців в угорщині він не хоче розповісти?
показати весь коментар
18.01.2024 17:53 Відповісти
всі ці орбани, звісно, виродки. Але.

А Ви цікавилися чи мадярські українці вимагають освіту українською?

В кацапії, наприклад, мільйони українців. Але навіть не заїкаються про українські школи.
показати весь коментар
18.01.2024 18:20 Відповісти
Ось башкіри заікнулися і кацапня одразу почала садити.
показати весь коментар
18.01.2024 18:22 Відповісти
Погано "заїкалися".

Утім, кацапські хохли ніколи не вимагали українських шкіл навіть тоді, коли за це не садили. Був такий короткий період до приходу до влади ґебні-путіна.
показати весь коментар
18.01.2024 18:26 Відповісти
В Угорщині українців давно вже ассимілювали і досить жорстко, як і інші народи. В Україні ж з угорцями панкались, дозволяли їм не знати української. Тому пішли ці угорці в дупу. Не буде більше такого. Нам не потрібно, щоб всі найкращі, найрозумнійші громадяне України угорської національності могли продовжувати освіту і кар'єру тільки в Угорщині, бо вони математику угорської вчили.
показати весь коментар
18.01.2024 18:32 Відповісти
"як приклад навів парламент Словаччини"
"Слушний " приклад.
Словаччина ще більше проросійська ніж Угорщина.
показати весь коментар
18.01.2024 17:56 Відповісти
Чухня, в словаччині партія фіцо не має такого впливу, як в угорщині партія ґорбана.
показати весь коментар
18.01.2024 18:15 Відповісти
ви не надію втратите, ви ВСЕ накуй втратите,
показати весь коментар
18.01.2024 17:58 Відповісти
А він точно гуяш чи вже ж таки х#яш?
показати весь коментар
18.01.2024 17:59 Відповісти
Звісно!
Гандон-орбан зі своїми прох*ловськими п*дарасами неназавждиж у владі...
Буде новий прем'єр - будуть нові відносини!
А доки від угорщини смердить російськими х*ями- хай йдуть нах*й....
показати весь коментар
18.01.2024 18:13 Відповісти
З прокацапськими Йорбанами і ******* не може бути ніяких хороших відносин.
показати весь коментар
18.01.2024 18:20 Відповісти
Турул мадярам в СРАКУ !!!
показати весь коментар
18.01.2024 18:21 Відповісти
Нігуя собі гуляш по коридору -- радии шо до нього примкнули словаки і серби
показати весь коментар
18.01.2024 18:22 Відповісти
Як тільки під сраку дали так лагідно заскиглили
показати весь коментар
18.01.2024 18:24 Відповісти
Мадярам не відволікатись-сосіть і насосуйте в рашІста.
показати весь коментар
18.01.2024 18:56 Відповісти
Хто їх погіршив?
показати весь коментар
18.01.2024 19:01 Відповісти
*****, чекаємо з нетерпінням. А якщо точніше, то пішов *****...
показати весь коментар
18.01.2024 19:08 Відповісти
Опана, а шо случилось ? Чего именно сёдня вдруг **** засуетился ?
показати весь коментар
18.01.2024 19:35 Відповісти
Нагуя нам цей гуяш ?
показати весь коментар
18.01.2024 21:13 Відповісти
Вот что петиция животворящая делает - наступили на яичко, и процесс пошёл