9003 відвідувача онлайн
4 948 29

Європарламент закликав покарати Орбана за підрив демократії в Угорщині

орбан

Європарламент прийняв резолюцію, яка закликає покарати прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана за підрив демократії в самій Угорщині.

Резолюція Європарламенту, що стосується покарання прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана наближає ЄС ще на крок до призупинення права Будапешта голосувати за ухвалення рішень в Євросоюзі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

Євродепутати засудили "навмисні, постійні і систематичні зусилля угорського уряду з підриву основоположних цінностей ЄС". Зазначається, що 345 депутатів Європарламенту проголосували за відповідну резолюцію, 104 депутата виступили проти.

У резолюції також висловлена критика на адресу Орбана через накладення вето на надання більшої фінансової допомоги Україні у той час, коли Київ бореться з повномаштабним російським вторгненням.

Крім того, у резолюції висловлено заклик здійснити ще один крок у рамках процедури забезпечення законності та правопорядку, що, у підсумку, може призвести до призупинення права голосу Угорщини в Євросоюзі.

Також сказано, що механізм покарання, визначений у Статті 7 загальних положень Договору про Євросоюз, є тривалим і складним, а це означає малоймовірним варіант максимального покарання в осяжному майбутньому.

Схвалена резолюція у Європарламенті не є юридично зобов'язуючою, але вона посилює політичний тиск на Орбана перед самітом лідерів ЄС, який відбудеться 1 лютого у Брюсселі, і під час якого відбудеться ще одна спроба погодити нову допомогу для України.

Топ коментарі
+12
А тепер від закликів слід перейти до дій!
показати весь коментар
18.01.2024 18:05 Відповісти
+7
хто був проти? фактично перекличка путінських шльондр
показати весь коментар
18.01.2024 18:13 Відповісти
+5
на "перший - другий" розрахуйсь.......!!!!!!
показати весь коментар
18.01.2024 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А тепер від закликів слід перейти до дій!
показати весь коментар
18.01.2024 18:05 Відповісти
хто був проти? фактично перекличка путінських шльондр
показати весь коментар
18.01.2024 18:13 Відповісти
на "перший - другий" розрахуйсь.......!!!!!!
показати весь коментар
18.01.2024 18:15 Відповісти
*****... *****... *****... - повторювала луна.
показати весь коментар
18.01.2024 19:17 Відповісти
служив?
показати весь коментар
18.01.2024 19:18 Відповісти
Тепер Орбан буде казати що це Сорос і геї винуваті що його позбавляють права голосу.
показати весь коментар
18.01.2024 18:15 Відповісти
Всім вже по барабану, що там угорський чухан казатиме.
показати весь коментар
18.01.2024 18:16 Відповісти
А за підрив ЄС иого не мішало б бітою відходити -- шоб другим неповадно було
показати весь коментар
18.01.2024 18:16 Відповісти
Не вірю!
показати весь коментар
18.01.2024 18:17 Відповісти
чхати він на вас хотів...

Якщо ви до цього часу не зрозуміли, що цей виродок працює на путіна, попутньо видоюючи у вас мільярди євро, то так вам і треба.

Це ж від України ви вимагаєте дотримання кожної "йоти" в демократії, а мадярам можна ср@ти на правила. Адже він уже вступив до ЄС.
показати весь коментар
18.01.2024 18:18 Відповісти
Ну хотів й хотів. Значить при прийнятті рішень ЄС будуть чхати на його вєто.
показати весь коментар
18.01.2024 18:20 Відповісти
Побачимо. Адже для цього треба змінити правила, які ухвалюються консенсусом. Тобто: "орбан" може заблокувати будь яку ухвалу ЄС. Такі правила.
показати весь коментар
18.01.2024 18:22 Відповісти
Ні, для цього не треба ніякі правила змінювати. Вони застосують статтю 7 договору про Європейський Союз, якщо ґорбан продовжить **********.
показати весь коментар
18.01.2024 18:29 Відповісти
Словакия солидарна с Венгрией-см на ютубе.
А как тут массово писали про наших словацких БРАТЬЕВ,которые чего там передали?
А они просто получили лучшее от Германии на халяву,а фуфло Украине скинули.
показати весь коментар
18.01.2024 18:19 Відповісти
Пох вже, хто там з чим солідарний - Словаччині покажуть показову порку Угорщини і вона швиденько перевзується.
показати весь коментар
18.01.2024 18:21 Відповісти
Хто покаже 🤔🧐😁
показати весь коментар
18.01.2024 18:24 Відповісти
Брюсель покаже, кицю, Брюсель.
показати весь коментар
18.01.2024 18:27 Відповісти
Як тіки орБан отримує по пиці, а він можно казати вже дойгрався, то отой фрІцо, заткне пельку і буде казати, що він у житті не знав, аніяких орБанів,),
показати весь коментар
18.01.2024 19:09 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2024 18:33 Відповісти
Орбана і його посіпак потрібно якось обствити в ЄС, щоб з ним гидувалися різні політики зустрічатися,а на наступних виборах мадяри послали його нах. Для України мадяри були і є протилежною стороною, то вони самі на нас нападали, то разом з нацистами Німеччини, а сьогодні фактично з рашистами московії.
показати весь коментар
18.01.2024 18:36 Відповісти
Ну шо, смердюча собака, догавкався чі ще ні?
показати весь коментар
18.01.2024 18:37 Відповісти
ще ні. То був треп ни о чем
показати весь коментар
19.01.2024 00:30 Відповісти
так возьмите и накажите,чего болтать попусту?!
показати весь коментар
18.01.2024 18:49 Відповісти
ну никак угол поставят на соль
показати весь коментар
18.01.2024 18:59 Відповісти
угорське вєто в очелло йому запхають
показати весь коментар
18.01.2024 21:08 Відповісти
Возяться з цим орбаном як з недоношеним дитям.
показати весь коментар
18.01.2024 19:44 Відповісти
Вони з не ґорбаном возяться, а з угорцями і Угорщиною, які далеко не всі такі кінчені, як він.
показати весь коментар
18.01.2024 21:09 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2024 21:37 Відповісти
"Схвалена резолюція у Європарламенті не є юридично зобов'язуючою, але вона посилює політичний тиск на Орбана перед самітом лідерів ЄС, який відбудеться 1 лютого у Брюсселі"(с),
а Олег Пономарь зазначає "Данная (рекомендательная) резолюция Европарламента прекрасна, но она необязывающая, не имеет юридической силы. Для того, чтобы лишить Венгрию права голоса в ЕС, нужно одобрение каждого члена (на следующем саммите ЕС, запланированого на 1 февраля), а это практически невозможно".
показати весь коментар
18.01.2024 22:13 Відповісти