Резніков повертається до адвокатської діяльності

Про це повідомила Національна асоціація адвокатів України, інформує Цензор.НЕТ.
"Право на заняття адвокатською діяльністю ексміністра оборони України Олексія Резнікова поновлено згідно з п.1 ч.4 ст.31 Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 16 січня на підставі його заяви", - йдеться в повідомленні.
Відповідні зміни внесені до особистої картки адвоката у Єдиному реєстрі адвокатів України.
В асоціації нагадали, що Резніков зупинив право на заняття адвокатською діяльністю у березні 2020 року одразу після призначення на посаду Віцепрем‘єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
3 листопада 2021 року Рада звільнила його з посади віцепрем'єра, а на наступний день призначила на посаду Міністра оборони України. 5 вересня 2023 року парламент прийняв відставку Резнікова з цієї посади.
"Резніков отримав свідоцтво адвоката у 1994 році у Львівській обласній КДКА. До роботи у Кабінеті Міністрів він працював у юридичних фірмах і адвокатських об’єдненнях. З 2008 року також був депутатом Київської міської ради, заступником міського голови — секретарем Київської міської ради, заступником голови Київської міської державної адміністрації.
У квітні 2014 року на позачерговому З’їзді адвокатів України в Одесі О.Резнікова було обрано одним із трьох членів Вищої ради юстиції (сьогодні – Вища рада правосуддя) за квотою адвокатури", - зазначили в НААУ.
Гарну схему створили Баканов та Резников.
Ось чому в Україні нема Судової Системи. Нема честних суддів, адвокатів, слідчих, прокурорів…
Всіх треба розпонати та усе будувати з нуля.