5283 відвідувача онлайн
10 990 121

Зеленський підтвердив, що в Україні є "корупційні помилки": Питання боротьби з корупцією дуже чутливе

Президент України Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський визнав, що в Україні є "корупційні помилки", але це питання під час війни є чутливим.

Про це він розповів в інтерв'ю британському телеканалу Channel 4 News, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Корупція – це завжди проблема. Для всіх міст, країн і т.д. Я вважаю, що питання боротьби з корупцією в Україні є дуже чутливим. Тому що коли ти борешся за своє європейське життя, майбутнє, за свою незалежність – ти не можеш робити таких навіть дрібних корупційних проблем. Бо все чутливо, все. Знаєте, всюди вогонь", – сказав голова держави.

Він зазначив, що у людей в Україні в таких "дуже емоційне" ставлення до корупційних проблем.

"Ви не можете робити жодних корупційних помилок. Навіть якщо вони у вас є – з корупцією потрібно боротися, навіть у дрібницях", – зазначив український лідер.

На запитання журналіста, чи відбуваються в Україні "корупційні помилки" просто зараз, Зеленський відповів: "Авжеж". Так само ствердно президент відповів на запитання, чи бореться він з ними.

Топ коментарі
+66
Помилка - 2019
показати весь коментар
20.01.2024 00:09 Відповісти
+43
Навіть не помилка, а злочин одних і свідоме самогубство інших.
показати весь коментар
20.01.2024 00:23 Відповісти
+41
Ні. Помилку в 1977-му вірогідно десь в кінці червня зробили двоє, бо у одної не боліла голова.
показати весь коментар
20.01.2024 00:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну да під час війни чутливе.... А то як резніков бабок на яйцях зробить. І це не злочин згідно карного кодексу, а чутлива помилка....
показати весь коментар
20.01.2024 09:52 Відповісти
Розберуться вже якось без тебе і твоєї допомоги, та допомоги антимайданівців єрмака і татарова. Залишилося рівно 2 місяці легетимної влади, а там краще на час війни передати владу військовим, як це зробили в Ізраїлі та створити уряд спасіння, поки ще не пізно. Хто ти і що собою представляєш зрозуміли майже всі розумні люди.
показати весь коментар
20.01.2024 09:59 Відповісти
Володимир Зеленський визнав, що в Україні є "корупційні помилки", Джерело: и что тут все парятся??ЗЁ чётко сказал не народу а корупционерам,,не попадайтесь"(это и есть основополагающий меседж и посыл) а вы тут всякие правильные теории пытаетесь выстроить,не для того себя,,любимого"гарант зермаками,татаровыми,подоляками окружил.
показати весь коментар
20.01.2024 10:02 Відповісти
Дядя, а ты правильно понимаешь действительность?
Правильнее будет сказать, что Зеленский сказал - "Не берите взяток без разрешения и не поделившись с моими друзьми!"
показати весь коментар
20.01.2024 10:09 Відповісти
не знаю кто твой ,,дядя"и как он понимает действительность??равно как и мне глубоко наплевать как на тебя и то что тебе или вам всем зеленский сказал!вы его выбрали,,по приколу"вот и хотя бы поржёте!! (или уже таки ,,реальность"таки подпирает ,,доблестных изберателей!") кушай и не обляпайся!!
показати весь коментар
21.01.2024 01:14 Відповісти
Коли крім помилок нічого немає , то це вже не помилки , а саботаж та зрада!
показати весь коментар
20.01.2024 10:13 Відповісти
Меня больше всего удручает, напрягает и огорчает то, что это 1000%-ное барыжное ЧМО имеет удостоверение Президента Украины и этот факт является индексом сознания украинского общества - выше **я Президента не прыгнешь!
показати весь коментар
20.01.2024 10:13 Відповісти
Дуже сліпе.
показати весь коментар
20.01.2024 10:26 Відповісти
коли ти,виродок шашликом вдавишся
показати весь коментар
20.01.2024 20:14 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2024 10:58 Відповісти
А 20% похоже ли глухонемые, т.к. вопроса не услышали и ответить не смогли, или полностью психически неизлечимые!
показати весь коментар
21.01.2024 11:02 Відповісти
Ви не можете робити жодних корупційних помилок. Навіть якщо вони у вас є - з корупцією потрібно боротися, навіть у дрібницях", - зазначив український лідер. Джерело:

Може, не «ви», а «я»?
показати весь коментар
20.01.2024 11:18 Відповісти
Все правильно. Хрінпіду, як очільник корупції, дав настанову підлеглим не робити жодних корупційних помилок.
Що це значить? Вільмемо за приклад історію з яйцями по 17. Яйця по 17 то є гут, а те, що про них стало відомо всім - то є "корупційна помилка".
показати весь коментар
20.01.2024 22:38 Відповісти
Кацапи напали на Україну 20 лютого 2014-го року.
Чутливою темою боротьба з корупцією, для Зеленського, стала в 2024-му, на десятому році війни.
Владімір Ссанич, меже це тому, що корупція це ви?
показати весь коментар
20.01.2024 11:32 Відповісти
https://www.facebook.com/Dmitriy.Korneychuk?__cft__[0]=AZX-7********************************************************************************************************-TRu5n1r1fC9GFSo9Q_5GHU-NTkjldqog0SkBi2z759of0K1gbDN-80**********&__tn__=-]C%2CP-R Дмитрий Корнейчук с https://www.facebook.com/profile.php?id=100065567374187&__cft__[0]=AZX-7********************************************************************************************************-TRu5n1r1fC9GFSo9Q_5GHU-NTkjldqog0SkBi2z759of0K1gbDN-80**********&__tn__=-]C%2CP-R Dmitriy Korneychuk .

Кстати, а никого не смущает, что по всем многомиллиардным хищениям в Минобороны во время войны нет никаких вопросов к Резникову?
показати весь коментар
20.01.2024 13:15 Відповісти
За 9 місяців до дня народження ЗЄ, або пізднієє, сталоаяся головна корупційна помилка між двома особами у Кривому розі, там задіяні були їх статеві органи.
показати весь коментар
20.01.2024 15:19 Відповісти
"Можна ж було в корупції не робити таких помилок! Ми це врахуємо."
показати весь коментар
20.01.2024 21:28 Відповісти
Це він Єрмака назвав помилкою?

Так ЗЄ ж сам його призначив і сам передав цьому ноунейму всі повноваження президента, та прем'єрміністра.

Ну цікаво буде подивитися, як ЗЄ буде боротися з Єрмаком...
показати весь коментар
21.01.2024 03:03 Відповісти
Сторінка 2 з 2